PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
برای پلاس 3 دلار ارزون تره‌ 11.99$ بود فکر کنم.:)

----------------------
از بس ازش تعریف میکنین دارم مجبور میشم ۱۲دلاری متحمل شم :D
الان که دستم پره بعدش میریم سراق این :D
خب پس فکر کنم بتونم از یه PSN 50$ بهترین استفاده رو بکنم :d
12 $ + 25 $ سیزن پس TW3 +‌ اضافات و Theme و DLC ارزون! :d

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
به هر کی میرسم بعد ده بیست ثانیه میشینه و غیب میشه :| همش هم مربوط به وضعیت ناجور اینترنته .
یه نفرو مرحله snow گیر اوردم که تا تهش بریم واسه اون تروفیه که طرف رو گم کردم مرحله اخر :( یا نمیدونم شاید دوباره دیس کانکت شدم . اگر کسی داره بازی رو و میخواد این تروفی رو بگیره یه خبر بده فکر کنم بشه رو بازی هم جوین شد از روی اخری اکتیویتی ها . حالا بازم عصر سعی میکنم شاید درست شد :( همیشه یه نفر اونجا هست که کمک بده فقط دیس کاکنت شدنه خیلی رو مخه یعنی اینترنتی این بازی رو نکشه دیگه ...

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام و ارادت
ببخشید بازی تقریبا چند ساعته؟؟؟ قبلا رو Ps3 تجربش کردم ولی درست یادم نیست چه مدت طول میکشه
ممنونم

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
هدف بازی دقیقا چیه؟؟بری بالای یه کوه؟!

هدف بازی در اصل رسوندن یه تجربه به گیمراست . اینکه شما توی 2-3 ساعت که این بازی رو انجام میدی چطور با یکی که نمیشناسی برخورد میکنی . بعضیا به هم کمک میکنن . بعضیا وقتی یارشون تو دردسر میفته میزارن میرن . حتی بعضیا با علامت دادن باهات حرف میزنن . همیناست که باعث میشه بازی انقدر خاص باشه . کل فلسفه ی اینکه تو بازی حتی ID یارت رو هم نشون نمیده همینه . البته آخر بازی لیست آیدی کسایی که باهاشون همسفر شدی رو میزنه . در کل تا بازی رو انجام ندی متوجه لذتش نمیشی . البته همه ی اینا به شرطیه که آنلاین بازیو انجام بدی . مطمئن باشه صب تمومش کنی شبم دوباره بازیو انجام میدی :d

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
سلامی به گرمی آفتاب b-) دوستان میخواستم بدونم بازی ارزش خرید و قیمتشو داره و پس از خرید بازی تم بازیرو رایگان میده یا باید جدا بخرم.با تشکر /:)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
این بچه ها PSN رو گند بزنن اومدم بازیو بگیرم دو دلم کردن :|

میگن ۵۰ دقیقه ای میری تموم میشه ۱۵ دلار رو میریزی دور نگه دار یه سیزن Pass بگیر باهاش :|

چیکار کنم؟‌از اون جمله ها بگین با کله برم بخرم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر