PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوب من الان به این نتیجه رسیدم که بازی رو نمیشه دو نفره مرحله اخر رو رفت یه بیست باری تست کردم و هر دفه اول مرحله اخر اونی که باهاش رفتم از بازی خارج میشه :|
با کاهش بینگ هم امتحان کردم بازم همینطوریه :| چرااااا اخه ؟ :(( با این وضعیت نمیشه صد کرد بازی رو :((

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
این بچه ها PSN رو گند بزنن اومدم بازیو بگیرم دو دلم کردن :|

میگن ۵۰ دقیقه ای میری تموم میشه ۱۵ دلار رو میریزی دور نگه دار یه سیزن Pass بگیر باهاش :|

چیکار کنم؟‌از اون جمله ها بگین با کله برم بخرم :d

اگه نگران پولتی ..
برو گیمنت رو ps3 بازیش کن ...:D

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من که در آخر نتونستم بازی رو بگیرم حالا شاید با این اکانت نگرفتم یادم نمیاد واقعن , حوصله دانلود هم ندارم :d
ولی یه چیز جالبی که یادم اومد این بود که , منو رفیقم با هم بازی میکردیم :| چون پینگ تایممون مثل هم بود با هم جوین میزدیم بعد سه چهار بار به هم کانکت میشدیم :d

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
یه سوال من چندبار بازی رو رفتم همه تروفی های افلاین رو گرفتم چند تا مربوط ببه انلاین میشه ولی هیچ کس جوین نمیشه راه خاصی داره کسی بیاد>؟اصلا میشه دوستان رو اینوایت بدیم؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
یه سوال من چندبار بازی رو رفتم همه تروفی های افلاین رو گرفتم چند تا مربوط ببه انلاین میشه ولی هیچ کس جوین نمیشه راه خاصی داره کسی بیاد>؟اصلا میشه دوستان رو اینوایت بدیم؟
اینوایت که اگه بازی همونی باشه که ما رفتیم اصلن نمیشه , اون جایی که میتونی مرحله های مختلف بری هست اگر با دوست همزمان وارد مرحله بشین شاید بشه ما که انجام دادیم .
همون اول مراحل یکی دو دقیقه صب کن ببین کسی میاد اطرافت یا نه اگر نه دوباره برگرد جوین شو
خیلی دوست دارم تجربش کنم
میتئنید بهم بگید موضوع اصلی بازی چیه؟
بله چرا نمیشه , بعضی ها میگن زندگی انسان رو به تصویر کشیده . بعضی ها هم نظر متفاوتری دارن
سلام دوستان بازیش چطوره؟؟چند روزه تمام میشه؟؟
بازی کلن چند ساعته تمام میشه
بازی کلن حس خیلی خوبی به آدم میده , البته اگه با آدم احساسات خودش در جنگ نباشه , چجوری بگم , اگه یه نفر کنارم نشسته بود هیچ لذتی نمیبردم چون بازی یه جوری بیانه احساساته شاید یکی از دلایل شکل آنلاین بازی هم همین بوده
من و دوستم هم که با هم بازی کردیم واسه تروفیهاش بود صحرا رو هم یادمون داد :d

آخرین ویرایش:

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
Store>Extra>PS4 Theme>Journey
یا تو سرچ استور بنویس Journey بعد Theme ش رو انتخاب کن
آخه گزینه ای برای خرید یا دانلود نداره ؟
فقط بجاشون نوشته TELL ME MORE این گزینه هم انتخاب میکنم مینویسه ما متاسفیم این گزینه برای خرید الان قابل دسترس نیست ؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
آخه گزینه ای برای خرید یا دانلود نداره ؟
فقط بجاشون نوشته TELL ME MORE این گزینه هم انتخاب میکنم مینویسه ما متاسفیم این گزینه برای خرید الان قابل دسترس نیست ؟
اون تم ایستا (Static) بازیه که مخصوص پیش خریده
شما تم Dynamic رو بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر