PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
امروز بازیو تموم کردم یه کلمه بگم فوق العادست بازی خیلی قشنگه موزیک بازی محشره چقد قشنگ تو اون تنهایی و بازی کردم یه حسی به ادم القا میکنه که نظیرش رو
من هیچ جا ندیدم مراحل بازی خیلی خوبن اصلا بازی چجوری بگم تا بازی نکنید متوجه نمیشین درگیرتون میکنه یه چیز گیرایی خاصی داره اون امید که تبدیل به نا امیدی میشه خطرات
تلاش ها همگی قابل ستایشن
اخر بازی چقد قشنگه یعنی نا خود اگاه من کنترلر از دستم افتادم محو اون قسمت شدم که نمیگم چی بود اون 15 دلارم ارزشش رو خیلی داشت واقعا حال کردم
پیشنهاد میکنم تنهایی بازی کنید خیلی میچسبه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

آقا کسی هست بهم کمک کنه واسه اون 3 تا تروفی آنلاین؟ :D

اوایل بازی پارتنر میومد باهام ولی الان کسی باهم همراه نمیشه ، چرا اینطوری شد؟

واسه اینکه کسی باید باهم بازی کنی باید چیکار کرد دقیقا که توی یه بازی بیافتیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر