Journey نامزد دریافت Grammy بهترین موسیقی شد!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
journey610.jpg

موسیقی بازی انحصاری و دانلودی سونی یعنی Journey ,نامزد دریافت Grammy بهترین موسیقی رسانه های تصویری
شد.این اولین باریست که یک بازی نامزد این بخش می شود.

موسیقی این عنوان توسط Austin Wintory ساخته شده و از دیگر نامزد ها برای این Grammy می توان به: Hugo, The Girl With The Dragon Tattoo, The Dark Knight Rises, The Artist, و The Adventures Of Tintin اشاره کرد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
این اولین باریست که یک بازی نامزد این بخش می شود.
واقعاً عالیه ! :d TGC یه کاری کرد که بعضی شرکت ها آرزوی داشتن یه عنوان انحصاری از این کمپانی رو داشته باشن !

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
از دیگر نامزد ها برای این Grammy می توان به: Hugo, The Girl With The Dragon Tattoo, The Dark Knight Rises, The Artist, و The Adventures Of Tintin اشاره کرد.

این The Artist به Grammy هم نمیخواد رحم کنه :|:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
واقعا اتفاق مبارک فرخنده ایه ...

عالی بود این خبر ... این افتخار افرینی ها برای صنعت گیم از هر جایی و با هر بازی بدست نمیاد

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
دوستان بجای تعریف الکی برید البوم موسیقی متنه این بازیو دانلود کنید ببینید چه شاهکاریه حیف که نتونستم این بازیو بازی کنم ولی حداقل با اهنگاش کلی حال کردم
اینم لینک:
vmusic.ir/1391/04/austin-wintory-journey-2012

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
خیلی خاص و هنریه ولی من نمیتونم یه بازی حسابش کنم و لایق GOTY بدونمش ، درسته که قابل تقدیره ولی باید یه جور دیگه ازش تقدیر بشه نه بعنوان GOTY ... موسیقیش هم واقعا با روح و روان آدم بازی میکنه درست مثل طراحی هنریش .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خیر خوب در مورد TGC اینه که بازی بعدیش رو دوس داری مولتی بسازه تا همه از بازیهاش لذت ببرن . خوشم میاد ازش، استودیوی متفاوتی هست به نظر خودم :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بسيااار عالي
چقد حرف شايسته اي خودم زدم تو تاپيك امتياز اعضاي بازي سنتر به عناوين PS3:d
journey :9/5
معتقدم اين بازي هنر رو (در تمامي زمينه ها اعم از موسيقي سينما نقاشي و....) يک قدم به جلو برده
:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خیلی خاص و هنریه ولی من نمیتونم یه بازی حسابش کنم
این کاملا بر می گرده به فلسفه ایرانی بودن شما که بخش اعظمی از تعریف گیم رو شامل جلوه های ویژه و داستان های عمیق می دونید ! به دلیل وجود چنین فلسفه ای در شما هست که Journey بازی به حساب نمیاد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر