Journey نامزد دریافت Grammy بهترین موسیقی شد!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
journey610.jpg

موسیقی بازی انحصاری و دانلودی سونی یعنی Journey ,نامزد دریافت Grammy بهترین موسیقی رسانه های تصویری
شد.این اولین باریست که یک بازی نامزد این بخش می شود.

موسیقی این عنوان توسط Austin Wintory ساخته شده و از دیگر نامزد ها برای این Grammy می توان به: Hugo, The Girl With The Dragon Tattoo, The Dark Knight Rises, The Artist, و The Adventures Of Tintin اشاره کرد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
این کاملا بر می گرده به فلسفه ایرانی بودن شما که بخش اعظمی از تعریف گیم رو شامل جلوه های ویژه و داستان های عمیق می دونید ! به دلیل وجود چنین فلسفه ای در شما هست که Journey بازی به حساب نمیاد !

آخه من فلسفه خارجکی بودن شما رو چطوری هضم کنم ؟! :-/

بازی باید Gameplay داشته باشه ، Journey گیمپلی خاصی نداره ، خیلی هم کوتاهه ، بیشتر یه کار هنریه تا یه بازی ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

بازی باید Gameplay داشته باشه ، Journey گیمپلی خاصی نداره ، خیلی هم کوتاهه ، بیشتر یه کار هنریه تا یه بازی ...

نيما جان از شما بعيده اين حرف
شما كه تو گيمرتگت اين بازيو گذاشتي

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855

لازم نیست فلسفه خارجکی بودن کسی رو هضم کنید . همین فلسفه که گیم فقط گرافیک و بکش و برو جلو و Gta نیست هضم بشه هم کافیه !

از دیدگاه شما این بازی گیم پلی خاصی نداره ! از دیدگاه منتقدان که فکت محسوب می شه گیم پلی بازی کاملا خاصه ! گرافیک هنری بازی خاصه ! موسیقی بازی خاصه ! و ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Journey همه چیزش عجیب بود، از طراحی محیط بازی گرفته تا Co-op و ... ولی همین چیز عجیب و متفاوت یکی از بهترین بازی های امسال بود، تنها مشکلش هم به نظر من گیم پلی کاملا سر راستش بود (البته بهش نمیشه گفت مشکل، ولی در مقایسه با سایر بخش ها که در بالاترین سطح ممکن بودن، گیم پلی یه مقدار سطحش پایین تر بود)، یعنی چالش خاصی در طول بازی حس نمیشه. بازی بیشتر یه عنوان پلتفرمر به حساب میاد تا پازل، و البته فکر کنم هدف سازنده هم همون سبک پلتفرمر بوده. موسیقیش هم انصافا اعجاب انگیز بود، همین دیروز چند تا مرحله اولش رو رفتم بازم موسیقیش مو رو به تنم سیخ کرد :D Ending بازی هم که عالی بود. ولی در کل هیچی این صحنه نمیشه :( :D

files_reviews__76908901%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Journey پدیده ی امسال بود بدون هیچ شکی. بد جوری ترکونده. کاملا هم حقش هست.

موفقیت های این بازی به یه عده یاد میده که همیشه رابطه ی "بازی پر زرق و برق تر = بازی بهتر" برقرار نیست.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
Journey همه چیزش عجیب بود، از طراحی محیط بازی گرفته تا Co-op و ... ولی همین چیز عجیب و متفاوت یکی از بهترین بازی های امسال بود، تنها مشکلش هم به نظر من گیم پلی کاملا سر راستش بود (البته بهش نمیشه گفت مشکل، ولی در مقایسه با سایر بخش ها که در بالاترین سطح ممکن بودن، گیم پلی یه مقدار سطحش پایین تر بود)، یعنی چالش خاصی در طول بازی حس نمیشه. بازی بیشتر یه عنوان پلتفرمر به حساب میاد تا پازل، و البته فکر کنم هدف سازنده هم همون سبک پلتفرمر بوده. موسیقیش هم انصافا اعجاب انگیز بود، همین دیروز چند تا مرحله اولش رو رفتم بازم موسیقیش مو رو به تنم سیخ کرد :D Ending بازی هم که عالی بود. ولی در کل هیچی این صحنه نمیشه :( :D

files_reviews__76908901%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg
یکی هم این صحنه محمد:

Journey-2012.jpg

برای اولین بار تو این صحنه اون موزیک بینظیر بازی و دیدن اون شن های روون که نور روشون تلعلو میزد کاری کرد که اشک تو چشم هام جمع بشه:crying1:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
این کاملا بر می گرده به فلسفه ایرانی بودن شما که بخش اعظمی از تعریف گیم رو شامل جلوه های ویژه و داستان های عمیق می دونید ! به دلیل وجود چنین فلسفه ای در شما هست که Journey بازی به حساب نمیاد !
اتفاقا به نظر من بر ميرده به تعريف يك شخص از *بازي*
يكي ميگه heavy rain چه بازي خوبي بود يكي ميگه چون گيم پلي خاصي نداشت بازي نبود اصلا!
يكي ميگه ماريو بهترين بازي تاريخه يكي ميگه چيه بابا بچه بازي فقط geow....
Journey هم جز هميين بحث ها قرار ميگيره
ربطي به ايراني و غير ايراني بودن ي شخص هم نداره
بيشتر به ديد ي شخص به بازي برميگرده

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855

یک نسل شاهد تمسخر شدن شرکت بزرگ نینتندو در ایران بودیم . که این هیچ ربطی به نظر شخصی نداره ! این فقط ربط به این موضوع داره که نینتندو راه journey رو یک نسل کامل رفت . به هنر و خلاقیت بیشتر از گرافیک و بکش برو جلو اهمیت داد و حاصلشم پیروزیش در این نسل بود . منتهی چرا در ایران مورد تمسخر قرار گرفت ؟ چرا نی نی تندو بهش می گن ؟ چون گرافیک نداره ! خون نداره ! تفنگ نداره ! در ایران اکثر دوستان بازی رو تو این چیزا می بینن . برای همین نمی تونن journey رو بازی حساب کنن . اینم کاملا ربط داره به سلایقشون متاسفانه ! در هیچ جای دنیا هم چنین چیزی نیست . در نهایت اینکه هر کس می تونه نظری داشته باشه . اما فکت همونی که سایت ها دارن بهش اشاره می کنن و در بزرگ بودن و خاص بودن بازی journey هیچ شکی نیست . ادامه دادن این بحث هم تاپیک رو منحرف می کنه .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
كلا تعامل تو بازي journey خيلي چالش برانگيز نبود و به قول دوستان سرراست و ساده بود و يه گيم پلي محدود و خيلي سبك بهانه اي براي درك و لذت بردن از هنر و فلسفه بازي بود......
قرار هم نيس بگيم چون يه بازي خيلي موفق بوده پس همه بخشاش فوق العاده بودن .....گهگاهي عملكرد خارقالعاده بخشاي ديگه عملكرد يك بخش نسيبتا پايينتر رو كمرنگ جلوه ميدن......
مثلا قشنگي همون يكي دو دقيقه پايان بازي ارزشش خيلي بيشتر از ٩٠ درصد بازيهاي بازار:x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اتفاقا به نظر من بر ميرده به تعريف يك شخص از *بازي*
يكي ميگه heavy rain چه بازي خوبي بود يكي ميگه چون گيم پلي خاصي نداشت بازي نبود اصلا!
يكي ميگه ماريو بهترين بازي تاريخه يكي ميگه چيه بابا بچه بازي فقط geow....
Journey هم جز هميين بحث ها قرار ميگيره
بيشتر به ديد ي شخص به بازي برميگرده

تعریف بازی مشخصه کاملا. خیلی وقت ها این بحث رو من با دوستام انجام میدم که شما میری بازی میکنی واسه داستان یا لذت بردن. داستان میخوای برو رمان بخون. این "تعریف" یه شخص از بازی کلا یه چیز من در آوردیه چون گیم واسه سرگرم شدن و تفریح هستش.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
یک نسل شاهد تمسخر شدن شرکت بزرگ نینتندو در ایران بودیم . که این هیچ ربطی به نظر شخصی نداره ! این فقط ربط به این موضوع داره که نینتندو راه journey رو یک نسل کامل رفت . به هنر و خلاقیت بیشتر از گرافیک و بکش برو جلو اهمیت داد و حاصلشم پیروزیش در این نسل بود . منتهی چرا در ایران مورد تمسخر قرار گرفت ؟ چرا نی نی تندو بهش می گن ؟ چون گرافیک نداره ! خون نداره ! تفنگ نداره ! در ایران اکثر دوستان بازی رو تو این چیزا می بینن . برای همین نمی تونن journey رو بازی حساب کنن . اینم کاملا ربط داره به سلایقشون متاسفانه ! در هیچ جای دنیا هم چنین چیزی نیست . در نهایت اینکه هر کس می تونه نظری داشته باشه . اما فکت همونی که سایت ها دارن بهش اشاره می کنن و در بزرگ بودن و خاص بودن بازی journey هیچ شکی نیست . ادامه دادن این بحث هم تاپیک رو منحرف می کنه .

دلیل نمیشه اگه میخوای بحث رو برای خودت پیش ببری بجای بقیه نظر بدی ؟! کی گفته بازی فقط گرافیک و خون و بکش برو جلو باید باشه ؟! مگه Portal اینایی که میگی داره ؟! یا LBP یا ... ؟ بازی باید گیمپلی داشته باشه ، Journey نود درصدش فقط راه رفتنه ، واقعا گیمپلی خاصی نداره ... اتفاقا از لحاظ گرافیکی هم خیلی زیباست ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
حدودی بخوایم بگیم، بازی فعالیتی با ساختار مشخص هستش که بازیکن به صورت داوطلبانه برای لذت بردن انجامش میده. تو این تعریف هم Heavy Rain میگنجه هم SMB. پس مشکل از دید ما هستش که اگه یه بازی از سبک و سیاقی که تو ذهن ما حک شده پیروی نکنه رو بازی نمیدونیم، همونطور که بقیه دنیا (اکثراً) همین نظر رو دارن.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دلیل نمیشه اگه میخوای بحث رو برای خودت پیش ببری بجای بقیه نظر بدی ؟! کی گفته بازی فقط گرافیک و خون و بکش برو جلو باید باشه ؟! مگه Portal اینایی که میگی داره ؟! یا LBP یا ... ؟ بازی باید گیمپلی داشته باشه ، Journey نود درصدش فقط راه رفتنه ، واقعا گیمپلی خاصی نداره ... اتفاقا از لحاظ گرافیکی هم خیلی زیباست ...
من به جای کسی نظر ندادم . بحثی هم ندارم در این رابطه انجام بدم . چون یه چیز واضح و مشخصه ! شما Journey رو بازی به حساب نمیاری به خاطر همون دلایلی که گفتم . سری بازی ماریو هم فقط راه رفتن و پریدنه طبق فرمول شما ! پورتال خدا رو شکر تفنگ داره ! در مورد LBP هم به نکته خوبی اشاره کردی . تا جایی که کامنت های شمارو یادمه با این عنوان هم خیلی حال نمی کنی شما !

واقعا جای بحثی باقی نمی ذاره دریافت اینهمه Goty و میانگین 92 درصد برای این بازی ، حالا کسی با این عنوان مشکل داره دیگه به تعریف اشتباهش از گیم بر می گرده ! گیم پلی خاص و عالی این بازی به صورت یک فکت تایید شدست .

همونطور که بقیه دنیا (اکثراً) همین نظر رو دارن.
که البته به این شدت در ایرن نیست !

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
تعریف بازی مشخصه کاملا. خیلی وقت ها این بحث رو من با دوستام انجام میدم که شما میری بازی میکنی واسه داستان یا لذت بردن. داستان میخوای برو رمان بخون. این "تعریف" یه شخص از بازی کلا یه چیز من در آوردیه چون گیم واسه سرگرم شدن و تفریح هستش.
با كمال احترام براي نظرتون بايد بگم حرفتونو قبول ندارم
الان همين حرف شما شد ي تعريف از گيم!
كه واسه سرگرم شدن و تفريح هست فقط
شما hotel dusk :room 215 رو بازي كرديد؟
رسما در تمام لحظات بازي در حال خوندن متن هاي گفتگو ها هستيد حتي روايت ها هم به صورت نوشتاريند (دقيقا مثل رمان)
خب اينو منِ نوعي بازيش ميكنم و ميگم چقد بازيه خوبي بود!ولي ي شخص ديگه ميگه چيه خب برو كتاب بخون مجبوري اينجوري نوشته بخوني؟!
اين ميشه تفاوت ديد اشخاص نسبت به بازي
فك نميكنم بشه كتمانش كرد
از بقيه اعضا هم از طرف خودم عذر ميخوام بحث تاپيك منحرف شده
--------------
پرچم journey بالاااااائههه!!!:d:excited:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر