Jason West، خالق Call of Duty شرکت Respawn را ترک کرد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
westretire_610.jpg

Jason West خالق Call of Duty، و موسس شرکت Respawn Entertainment، بنابر گزارشات اخیر کار ساخت و توسعه را رها کرده و به مدت چند ماه از میادین دور خواهد ماند.

طبق گفته های Kotaku، آقای West دلیل این اقدام را مسایل خانوادگی عنوان کرده است.

West همراه با Vince Zampella شرکت Infinity Ward را تاسیس کردند که هم اکنون بهترین عنوان آنها فرانچایز Call Of Duty می باشد. این دو نفر در سال 2010 از کار خود برکنار شدند و بعد از مدتی دوباره برگشتند و در شغل قبلی خود مشغول شدند و در نهایت اینبار قبل از برکناری اشان، به توافق رسیدند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
لازم به ذکر ایشون طبق شایعات از صنعت گیم کناره‌گیری کردند. فعلا هم چیزی تایید نشده و در حد حدس و گمان است.
متاسفانه ایشون تنها عضو مهم Respawn Ent نیست که استودیو رو ترک کردند ، حداقل 5 نفر دیگه از اعضای ارشد هم مدت هاست که از Respawn رفتند از جمله دو طراح ارشد ، یک برنامه نویش ارشد و دو Lead Artist.
با این تفاسیر باید دید اولین بازی این استودیو چی از اب در خواهد امد.
طبق گفته polygon به غیر از ایشون 2 نفر این استدیو رو تابستان ترک کردند نه 5 نفر :
"Francisco Gigliotti مهندس نرم افزار، Todd Alderman سرطراح بازی‌ها که در آگوست این استدیو را ترک کرد و یکی از بنیانگذاران Scary Mostro است
در ضمن این استدیو حدود 40 کارمند دارد.

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
متاسفانه ایشون تنها عضو مهم Respawn Ent نیست که استودیو رو ترک کردند ، حداقل 5 نفر دیگه از اعضای ارشد هم مدت هاست که از Respawn رفتند از جمله دو طراح ارشد ، یک برنامه نویش ارشد و دو Lead Artist.

طبق گفته polygon به غیر از ایشون 2 نفر این استدیو رو تابستان ترک کردند نه 5 نفر :
فقط اعضای ارشدی که من خبر دارم :

Zied Rieke---> Lead Designer

Todd Alderman---->Lead Designer

David Chiapperino ---->Character Technical Director

Chris Cherubini---> Lead Environment Artist

Francesco Gigliotti---> Lead Software Enginer

اینا فقط اعضای مهم استودیو بودند ، چند نفر دیگه هم از جمله یک Lead Artist که از استودیو سانتا مونیکا سونی به خدمت گرفته بودند هم از تیم جدا شد و دوباره به سانتا مونیکا پیوست.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
که چی اون وقت..؟ یعنی خودشون با خودشون نمی سازن..
لون سری قبل که میگفتن اکتی جهان خوار اذیتمون میکنه..

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
امیدوارم فرنچایز call of duty را به یکی دیگه بدن تا بهتر بسازن ونواروی داشته باشه

خواب زمستونی آیا؟! اینا فقط COD1 - COD2 - COD4 - COD6 رو ساختن و در ساخت هیچکدوم از شماره های دیگه این سری نقشی نداشتند.

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
برای تمام استودیم های بازی طبیعی هست کسانی از کادر استودیو بیرون برن افراده دیگه ای بیان ...........
Jason West فقط برای چند ماه تو استودیو نمی یاد اونم بخاطر مشکلات خانوادگی هستش پیش اومده خیر سرش رئیس اون استودیو دلش می خواد چند ماهی نیاد بعضی از سایت ها بزرگ نمایی می کنن خداحافظی کرده رفته
واقعا که..........................................

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
فقط اعضای ارشدی که من خبر دارم :

Zied Rieke---> Lead Designer

Todd Alderman---->Lead Designer

David Chiapperino ---->Character Technical Director

Chris Cherubini---> Lead Environment Artist

Francesco Gigliotti---> Lead Software Enginer

اینا فقط اعضای مهم استودیو بودند ، چند نفر دیگه هم از جمله یک Lead Artist که از استودیو سانتا مونیکا سونی به خدمت گرفته بودند هم از تیم جدا شد و دوباره به سانتا مونیکا پیوست.
40 کارمند فقط 5 نفر مهم هستند بقیه آمدم نیستند دیگه؟! طوری میگی انگاری برای این‌هایی که رفتند جایگزین پیدا نمیشه استدیو بسته می‌شه.
این خبرم فعلا شایعه‌است و تایید رسمی نشده.
شما ظاهرا به کل حالت بد ـه
کجای پستم گفته شده که بقیه اعضای استودیو مهم نیستن؟! گفتم اینا جزو اعضای ارشد بودن که استودیو رو ترک کردن.
اول این که ادب رو رعایت کنید، وقتی میگید مهم یعنی بقیه هیچ هستند. یعنی چی؟
اینا فقط اعضای مهم استودیو بودند ،

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
40 کارمند فقط 5 نفر مهم هستند بقیه آمدم نیستند دیگه؟! طوری میگی انگاری برای این‌هایی که رفتند جایگزین پیدا نمیشه استدیو بسته می‌شه.
این خبرم فعلا شایعه‌است و تایید رسمی نشده.
شما ظاهرا به کل حالت بد ـه
کجای پستم گفته شده که بقیه اعضای استودیو مهم نیستن؟! گفتم اینا جزو اعضای ارشد بودن که استودیو رو ترک کردن.
اول اینه ادب رو رعایت کنید وقتی میگید مهم یعنی بیقه هیچ هستند.
lmao
گفتم حالت خوب نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر