Jason West، خالق Call of Duty شرکت Respawn را ترک کرد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
westretire_610.jpg

Jason West خالق Call of Duty، و موسس شرکت Respawn Entertainment، بنابر گزارشات اخیر کار ساخت و توسعه را رها کرده و به مدت چند ماه از میادین دور خواهد ماند.

طبق گفته های Kotaku، آقای West دلیل این اقدام را مسایل خانوادگی عنوان کرده است.

West همراه با Vince Zampella شرکت Infinity Ward را تاسیس کردند که هم اکنون بهترین عنوان آنها فرانچایز Call Of Duty می باشد. این دو نفر در سال 2010 از کار خود برکنار شدند و بعد از مدتی دوباره برگشتند و در شغل قبلی خود مشغول شدند و در نهایت اینبار قبل از برکناری اشان، به توافق رسیدند.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
شما همچنان به فن بودنتون ادامه بدهید و نظر شما اصلا ارزشی برای من و امسال من نداره !
ی دور دیگه پست من بخون اصلا متوجه نشدی !بحث من سر چی هست !
mwاصلا برای من ارزشی نداره بازی را که تو تخیلاتتون بزرگ کرده اید !برای ما گنده نکنید که فقط برای ما جنبه خنده داره !
در ضمن اینجا چاله میدان نیست !که اینطوری صحبت میکنید !
متوجه نیستی اصلا.آقا MW و COD چه ربطی به اینا داره الان؟مگه اینا دیگه اصن COD میسازن؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
متوجه نیستی اصلا.آقا MW و COD چه ربطی به اینا داره الان؟مگه اینا دیگه اصن COD میسازن؟
خوب هم متوجه هستم شما نگرفتی منظور ما را به نظر شما MWو CODبه هم هیچ ربطی نداره !(گیم پلی )
فقط ی کلام
اره !؟
یا
نه !؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
خوب هم متوجه هستم شما نگرفتی منظور ما را به نظر شما MWو CODبه هم هیچ ربطی نداره !(گیم پلی )
فقط ی کلام
اره !؟
یا
نه !؟
ای خداااااااااااااا:))
اصن COD و MW آشغال.چه ربطی به این استدیو و این 2 نفر در حال حاضر داره؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حسین (این حسینhosein me :D)

این 2 نفر که 2 تا MW ساختن حالا شما هم دوست داشته باشی یا نداشته باشی جفتشون متاشون شد 94 جفتشون هم بهترین شوتر و مولتی های دوران خودشون رو داشتن

ولی الآن که دیگه ربطی به MW ندارن :| :D رفتن Respawn رو زدن دوباره برگشتن زیر دست EA دارن بازی جدیدشون رو میسازن که هیچ ربطی هم به MW & حتی MoH نداره :D

Respawn در E3 نمایش خواهد داشت
(مخصوصاً اون هایی که میگن این ها دارن چه غلطی تو این 3 سال میکنن ،تا E3 صبر کنید نمایششون رو ببینید ;;) )
آنان با EA بر سر ساخت یک بازی در سبک sci-fi shooter توافق کردند
این بازی شباهت‌هایی به Gears of War و Halo دارد.
به همین راحتی اعصاب خوردی هم نداره که :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر