Jason West، خالق Call of Duty شرکت Respawn را ترک کرد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
westretire_610.jpg

Jason West خالق Call of Duty، و موسس شرکت Respawn Entertainment، بنابر گزارشات اخیر کار ساخت و توسعه را رها کرده و به مدت چند ماه از میادین دور خواهد ماند.

طبق گفته های Kotaku، آقای West دلیل این اقدام را مسایل خانوادگی عنوان کرده است.

West همراه با Vince Zampella شرکت Infinity Ward را تاسیس کردند که هم اکنون بهترین عنوان آنها فرانچایز Call Of Duty می باشد. این دو نفر در سال 2010 از کار خود برکنار شدند و بعد از مدتی دوباره برگشتند و در شغل قبلی خود مشغول شدند و در نهایت اینبار قبل از برکناری اشان، به توافق رسیدند.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من نمیدونم چرا بعضیا علاقه خاصی به تو چشم بودن و در نهایت مضحکه کردن خودشون دارن.به خدا گندش در اومده.من نمیدونم چرا عادت کردیم در مورد هر موضوعی نظر بدیم.ماشااله ملت همیشه در صحنه،مادرزاد همه نوع علمی دارن.مهندسی،معماری،پزشکی،سیاست و ......حالا هم می بینیم همه بازیساز شدن.خیلی روو میخواد که به 2 تا نابغه صنعت گیم،این چرت و پرتها رو بگی.کسانی که شاهکاری مثل MOH رو ساخت و بعدش اومدن COD رو ساختن.این 2 نفر بعد از جداشدن از اکتی،رفتن این استدیو رو تاسیس کردن.بازیشون هم برای نسل بعد هست.یعنی اول از همه نشستن یه موتور جدید واسه بازیشون ساختن.احیانیا میدونید که ساخت موتور چقدر طول میکشه؟؟؟رسما پدرشون در میاد.بعدش باید بشینن خود بازی رو بسازن.داستان،موسیقی،طراحی مراحل،گیم پلی و هزار کوفت و زهر مار دیگه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من نمیدونم چرا بعضیا علاقه خاصی به تو چشم بودن و در نهایت مضحکه کردن خودشون دارن.به خدا گندش در اومده.من نمیدونم چرا عادت کردیم در مورد هر موضوعی نظر بدیم.ماشااله ملت همیشه در صحنه،مادرزاد همه نوع علمی دارن.مهندسی،معماری،پزشکی،سیاست و ......حالا هم می بینیم همه بازیساز شدن.خیلی روو میخواد که به 2 تا نابغه صنعت گیم،این چرت و پرتها رو بگی.کسانی که شاهکاری مثل MOH رو ساخت و بعدش اومدن COD رو ساختن.این 2 نفر بعد از جداشدن از اکتی،رفتن این استدیو رو تاسیس کردن.بازیشون هم برای نسل بعد هست.یعنی اول از همه نشستن یه موتور جدید واسه بازیشون ساختن.احیانیا میدونید که ساخت موتور چقدر طول میکشه؟؟؟رسما پدرشون در میاد.بعدش باید بشینن خود بازی رو بسازن.داستان،موسیقی،طراحی مراحل،گیم پلی و هزار کوفت و زهر مار دیگه.
اول از همه ادب نگارشیتو عوض کن اینجا چاله میدون نیست ... در ضمن پیشگوییت رو هم برای خودت نگه دار ... این استاتید شما هیچ وقت نگفتن بازی ای که قراره بسازن برای نسل بعده!... تو هر نمایشگاه یا ایونتی که قرار بود برگزار بشه شایعه نمایشی از بازی اینا بود ... حالا که بعد از 3 سال و اندی چیزی نشون ندادن و الان هم که یکی از اساتیدشون گداشت و رفت دیگه چی مونده واسشون؟؟؟ ... وقتی میگم آشغالن باید قبول کرد ... کارمک هم 5 سال رو بازیش کار کرد و هی تو بازیش وقفه افتاد و هایپ کرد و این و اونو مورد انتقاد قرار داد، آخرش چی شد ... یه چرتی اومد با متای 78 ... دلیل این فن بازی شماها رو نمیدونم!
آن کس که نداند و بداند که نداند---لنگان خرک خویش به مقصد برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند--در جهل مرکب ابد و دهر بماند.

خوش باشی.

The passage of time shall reveal the truth
Good Luck As well

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
آن کس که نداند و بداند که نداند---لنگان خرک خویش به مقصد برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند--در جهل مرکب ابد و دهر بماند.

خوش باشی.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
Polaris :

اولا اینکه اون متای 78 برای بازی کارمک نبوده، برای بازی ای بوده که شما سر و دست براش میشکستین ( Crysis 3 ). حالا کاری نداریم، من اصلا متا و... واسم مهم نیست اون بازی هم از نظر خودمم باید بازیه خیلی خوبی باشه(هنوز بازی نکردم) اگرم در حد انتظارم نبود نمیام آشغال خطابش کنم و به سلیقه و شعور یه عده ای مدام توهین کنم(کاری که شما و یه عده مدام توی این یه سال و اندی انجام دادید و رسما سرویس کردین طرفدارای اون بازیرو( Rage ) و اگه ما میخواستیم مقابله به مثل کنیم الان خیلی فرصت عالی ای بود، ولی من اصلا دنبال این صحبتا نیستم چون نمره ی سایت ها و نظرات اشخاص با هم متفاوته، پس سعی میکنم به همشون احترام بذارم و خودمم از بازی ها لذت ببرم) پس یکم برخوردتون و نوع حرف زدنتون رو تصحیح کنید و به شعور بقیه احترام بذارین. این از این.
در مورد این خبر هم هنوز یه شایعه بیرون اومده که نه تایید شده نه تکذیب شما تا ته قضیه رو رفتی و استودیو respawn و کل متعلقاتشو با نظرات بدون پشتوانه ی منطقیتون با خاک یکسان کردین. شما بذارین اول یه چیزی تایید یا تکذیب بشه بعد راجع بهش اینقدر محکم اظهار نظر کنید.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
واو چه خبره اونجا!؟!؟ ما کلی منتظر بازی این دو نفر بودیم حالا یهو ترکیدن که 8-|

بله ، این 2 نفر بودن و یکی دیگه

دقیقا! مسخره کرده . شاید نتونستن بازی که روش کار می کنن رو در سطح مورد دلخواشون برسونن بعد کلا دیگه بیخیال شدن .فکر کنم دیگه کلا باید این ادم و کلا شرکت رسپاون رو فراموش کرد وبا همون cod قدیمی فقط ازشون یاد کرد .

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
پیام Vince Zampella در این مورد که تایید کرده قضیه رو :

Jason has left Respawn to take care of some family issues.
We have worked together on some amazing accomplishments over the years, starting with an early Segasoft project that never shipped.
It is sad to see things come to an end, but there are times when change is best for growth, both personally and professionally.
I wish Jason the best and send my best wishes to his family. Respawn continues to amaze me, the team here is resilient and talented.
E3 will be therapeutic for us, as we finally get to start showing our work again. I know the team was excited about the response we got from just admitting we were going to attend.

-Vince

Respawn Entertainment | Respawn

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
واقعا خسته نمیشه اینقدر کالا ف می سازنند هدف از ساختن که کاملا مشخص هست خالی کردن جیب مردم .
حداقل ی چیزی بسازنند که روشون بشه پس فردا بگن بازی ساختن !
شانس اوردیم سال 365 روز هست وگرنه این سالی 2 تا کالا ف می دادند بیرون
بازی حسابی ساختن بله طول میکشه ... اما کال آف ساختن کار 1 ماهه!:-&
من که بعید می دونم این ها 1 ماه هم وقت بزارن ی موتور دارن فقط بهش مپ اضافه میکنند4 تا دار درخت در دیوار !
از نقطه A برو نقطه Bو تمام
امان از ی نوع اوری :-&
ادم ی سری از باز یهای جدید را می بینه روحش تازه می شه چقدر توش نوع اوری به کار بردن !نمونش همین تام رایدر :x

ofathollahzade

کاربر سایت
Oct 5, 2010
51
نام
امید
واقعا خسته نمیشه اینقدر کالا ف می سازنند هدف از ساختن که کاملا مشخص هست خالی کردن جیب مردم .

من که بعید می دونم این ها 1 ماه هم وقت بزارن ی موتور دارن فقط بهش مپ اضافه میکنند4 تا دار درخت در دیوار !
ادم ی سری از باز یهای جدید را می بینه روحش تازه می شه چقدر توش نوع اوری به کار بردن !نمونش همین تام رایدر :x

Call of duty هایی که اینا (IW) میساختن واقعا تو بازی های شوتر شاهکار بود. من خودم به شخصه هیچوقت از کال آف دیوتی هایی که اینا ساختن خسته نمی شم. مخصوصا COD MW2 یه شاهکار به تمام معنا بود.
بعدشم کجا 4 هار تا درخت اضافه میکنن؟!
این داستانای فوق العاده از کجا میاد؟!
این جلوه های ویژه ای که باعث تحیر ما میشه و ساعت ها ما رو جلوی بازی نگه می داره چی میشه پس؟!
من فکر میکنم اینجا یکم داره به Call Of Duty بی انصافی میشه.
:|

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

حسین جان بحث روی بازی respawn نه COD جدید !
این دو نفر هر وقت یه FPS میدن بیرون شاهکار از آب در می آد!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
Call of duty هایی که اینا (IW) میساختن واقعا تو بازی های شوتر شاهکار بود. من خودم به شخصه هیچوقت از کال آف دیوتی هایی که اینا ساختن خسته نمی شم. مخصوصا COD MW2 یه شاهکار به تمام معنا بود.
بعدشم کجا 4 هار تا درخت اضافه میکنن؟!
این داستانای فوق العاده از کجا میاد؟!
این جلوه های ویژه ای که باعث تحیر ما میشه و ساعت ها ما رو جلوی بازی نگه می داره چی میشه پس؟!
من فکر میکنم اینجا یکم داره به Call Of Duty بی انصافی میشه.
:|

اگه mw2شاهکار هست بعد کال 1و 2 چی بود اونوقت !
در ضمن می شه یک چند تا از این جلو های ویژه را یاداوری کنی ! !
عزیز داریم درباره کالاف صحبت می کنیم مگه The.Dark.Knight.Rises. صحبت نمی کنم که اینطور ی میگی جلو داره !:-o
بحث جلوه های ویژه در بازی های کامپیوتری بحث پیچیده ایه و هر بازی ای که بتونه محیط اطراف را بهتر و جذاب تر شبیه سازی کنه از این حیث مقام بالاتری رو به خودش اختصاص میده.
در مورد بازی کال آف دیوتی هم می تونم بگم که ساخت انفجار های بسیار زیبا و طبیعی،رفلاکس های بسیار عالی نور و طراحی عالی شخصیت های بازی و محیط اطراف اون باعث شد که بگم از لحاظ گرافیکی و جلوه های ویژه یکی از بهترین بازی ها باشه.
.
دوست عزیز اونوقت اگه به این موارد می گی جلوهای ویژه شمابرای مثل کرایسیس3را بازی کردی اونوقت به اون باید چی بگم !

آخرین ویرایش:

ofathollahzade

کاربر سایت
Oct 5, 2010
51
نام
امید
اگه mw2شاهکار هست بعد کال 1و 2 چی بود اونوقت !
در ضمن می شه یک چند تا از این جلو های ویژه را یاداوری کنی ! !
عزیز داریم درباره کالاف صحبت می کنیم مگه The.Dark.Knight.Rises. صحبت نمی کنم که اینطور ی میگی جلو داره !:-o

بحث جلوه های ویژه در بازی های کامپیوتری بحث پیچیده ایه و هر بازی ای که بتونه محیط اطراف را بهتر و جذاب تر شبیه سازی کنه از این حیث مقام بالاتری رو به خودش اختصاص میده.
در مورد بازی کال آف دیوتی هم می تونم بگم که ساخت انفجار های بسیار زیبا و طبیعی،رفلاکس های بسیار عالی نور و طراحی عالی شخصیت های بازی و محیط اطراف اون باعث شد که بگم از لحاظ گرافیکی و جلوه های ویژه یکی از بهترین بازی ها باشه.
در ضمن لازم به ذکره که COD:MW2 تونسته تو بازی های کامپیوتری تو سال خودش جایزه ی بهترین بازی از لحاظ جلوه ویژه رو دریافت کنه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین

شما کلا چند چندی با خودت؟کالاف؟خب آخه مگه مجبورید در مورد چیزی که هیچ اطلاعی در موردش ندارید نظر بدید؟؟؟اصن تو به من بگو کالاف اینجا چیکارست؟اینا از اکتی جدا شدن رفت پی کارش.کالاف این وسط چه نقشی داره؟اینا رفتن این استدیو رو تاسیس کردن.بعدش نشستن برای بازی جدیدشون یه موتور جدید ساختن.از بازی جدیدشون هم هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و قراره تو E3 امسال نمایش داشته باشن.فقط گفته شده که شوتر هست.حالا تو چه سبکی یا با چه تمی مشخص نیست.شاید یه شوتر با تم تخیلی باشه تا یه شوتر نظامی.

همینه دیگه.اپسیلونی اطلاعات ندارید و فقط میاید نظر ول میدید.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
شما کلا چند چندی با خودت؟کالاف؟خب آخه مگه مجبورید در مورد چیزی که هیچ اطلاعی در موردش ندارید نظر بدید؟؟؟اصن تو به من بگو کالاف اینجا چیکارست؟اینا از اکتی جدا شدن رفت پی کارش.کالاف این وسط چه نقشی داره؟اینا رفتن این استدیو رو تاسیس کردن.بعدش نشستن برای بازی جدیدشون یه موتور جدید ساختن.از بازی جدیدشون هم هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و قراره تو E3 امسال نمایش داشته باشن.فقط گفته شده که شوتر هست.حالا تو چه سبکی یا با چه تمی مشخص نیست.شاید یه شوتر با تم تخیلی باشه تا یه شوتر نظامی.

همینه دیگه.اپسیلونی اطلاعات ندارید و فقط میاید نظر ول میدید.

شما همچنان به فن بودنتون ادامه بدهید و نظر شما اصلا ارزشی برای من و امسال من نداره !
ی دور دیگه پست من بخون اصلا متوجه نشدی !بحث من سر چی هست !
mwاصلا برای من ارزشی نداره بازی را که تو تخیلاتتون بزرگ کرده اید !برای ما گنده نکنید که فقط برای ما جنبه خنده داره !
در ضمن اینجا چاله میدان نیست !که اینطوری صحبت میکنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر