iPad

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
هر دو فایل فیلم و زیرنویس رو به یک نام Rename کرده و از طریق iTunes بر روی برنامه Sync کنید.
خود برنامه فیلم رو با زیرنویس اجرا خواهد کرد...
آره این راه واسه زیرنویس idx و sub جواب میده ولی واسه srt نه...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا شايد جاش نباشه
اما يه سوال خيلي تخصصي
اين Voice Control ايفون 4 چه فرمانهايي داره
و چه دستور هايي رو ميتونه اجرا كنه
اگر ليست فرمانهاش رو باريد ممنون ميشم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من میخام یه ایپد بخرم الان موندم چی بخرم من میخاستم یچی بگیرم که بتونم تماسامم جواب بدم ولی ایپد apple دیدم امکان تماس یا زنگ نداره لینک 1

بعد از طرفی قیمتشم کذایی گرون الان خودتون به این مدل اسوس نگا کنین ازین apple بهتره ولی ارزونتره لینک 2

تنها مدلیکه دیدم بشه تماس گرفت سامسونگ بود یعینی اپل یا اسوس ندارن .

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
[h=1]iPad 3 rumors point to 16GB & 32GB models and an 8GB iPad 2[/h]منبع

ترجمه:شایعات جدید میگن که ای پد 3 در مدل های 16 گیگ و 32 گیگ عرضه میشه و اپل برنامه هایی برای ای پد 2 هشت گیگ داره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
iPad 3 rumors point to 16GB & 32GB models and an 8GB iPad 2

منبع

ترجمه:شایعات جدید میگن که ای پد 3 در مدل های 16 گیگ و 32 گیگ عرضه میشه و اپل برنامه هایی برای ای پد 2 هشت گیگ داره

اونوقت یعنی پسرفت ؟ مدل ۶۴ گیگ رو به کل فراموش کردن ؟ امکان نداره !

Aries

کاربر سایت
May 3, 2011
33
نام
عادل
سلام به همه دوستان
1.5 ساله تو این فرومم اینجا رو ندیده بودم.
به عنوان یه یوزر آیپد 1 وایفای 32 گیگ میخوام یکم گرد و خاک کنم! :d
از تجربیاتم میگم:
قبل از معرفی آیپد به همه ی کسایی که اپل داشتن تو دلم بد و بیراه می گفتم آخه همشون مثل کسایی به نظر میومدن که پولشون رو برای یه چیزی که به درد نمیخوره دور ریختن.
از مدتها قبل از معرفی اپل به تبلت ها علاقه مند بودم البته به نظرم باید کیبورد رو ازشون جدا میکردند.
تا اینکه استیو معرفیش کرد .... کلی بدو بیراه گفتم که فلان فلان شده دقیقا همون چیزی که میخواستم رو ساخته.... در لحظه عاشقش شدم....
خواب و خوراکم شده بود آیپد...(هنوز نیومده بودا!!!!!) فکر میکردم که چه تحولی تو زندگیم به وجود میاره....
تا اینکه خریدمش....
خواستم جیلبرکش کنم نتونستم
دادم بیرون جیلش کزدن و مغازه داره هم مرامی 4 صفحه روش بازی ریخت...
تا 3 ماه توی بازی ها و برنامه ها غرق بودم، برنامه دانلود میکردم و بازی میکردم...
تا اینکه از بازی هایی که داشتم خسته شدم...
1 ماه بعدی شبانه روزی باهاش کتاب میخوندم....
تا اینکه کتابام تموم شد...
احتمالا میتونید حدس بزنید که بعد یه افتاد گوشه ی خونه...
ولی اشتباه حدس میزنید...!
بعد از مدتی از این شاخه به اون شاخه پریدن به روح آیپد پی بردم....
درسته که آیپد برای خودش یه پا مدیا پلیر فوق العاده 10 اینچی (با باتری غیر قابل رقابت) و یه کنسول بازی فوق العاده و دریایی بی کران از هزاران مورد مشتیه دیگست ولی روحش گشت و گذار تو اینترنته...
باور کنید که هیچ وسیله ای تجربه ی بهتری از چک کردن ایمیل آیپد رو بهتون نمیده.
خلاصه اینکه عمرا ازش خسته شید.
جناب آقای فن بوی vivil s5 شما چجوری میل چک میکنی؟ دستگاه رو روشن میکنی......3 دیقه صبر کن بالا بیاد.....فرضا ایمیل هوم پیجت باشه... ie رو باز کن...صبر کن تا باز بشه....و ببین.... تا این کار ها رو کنی شب شده تازه اگه سرعتش خوب باشه!... من چه میکنم؟دستم رو رو صفحه میکشم لاکش باز شه بدون معتل شدن....میزنم رو میل.
شما که میگی حافظه اش کمه یا از لحاظ سخت افزاری ضعیفه آیا خبری از نحوه ی استفاده ی ژاپنی ها یا کره جنوبی ها از لپ تاپ داری؟
میدونی اکثرشون کامپیوتر هایی دارند که هارد درایو یا دی-وی-دی رایتر یا حتی رم ندارند! و همه ی این ها به صورت وای فای شیر شده اند و فقط گاهی ازشون استفاده میشه؟ نیازی به حضور فیزیکی نیست.
شما که میگی باید فیلم ها رو کانورت کنی ابتدایی ترین روش دیدن فیلم رو آیپد رو میگی....تا حالا موقع استفاده از برنامه های hd video stream مشکلی با فرمت یا نخوندن زیر نویس داشتی؟
تا حالا ای بوک خوندن تو دستگاه خودت رو با آیپد مقایسه کردی؟
و ...
60 تا مورد دیگه ی مثل این میتونم بیارم که شما تا حالا اصلن نشنیدی.
شما که میگی اگه میخوای جیل کنی بیا از ویندوز استفاده کن خدا وکیلی این رو به خودت جواب بده...:
آیا یک ربع وقت گذاشتن برای جیلبرک برابر ساعات متمادی ایه که شما با ویندوز باید سر و کله بزنی تا برنامه های مختلف رو کرک کنی؟ یه بار جیل میکنی هر چندتا برنامه که بخوای بدون هیچ کاری ریخته میشه...اما ویندوز شما....حالش رو داری 30 تا برنامه خفن کپی شده روش بریزی؟ مثلا آفیس یا .... هر کدومش نیم ساعت باید کلنجار بری... کیجن بریزی و هزار دردسر دیگه...
ببخشید اینجوری می گم ها ولی شما به بلوغ تکنولوژیکی لازم برای درک انقلابی که آیپد کرده نرسیدی.
بیا هر کاری دوست داری بگو من با آیپد برات میکنم...
حق نداری چون از بچگی با ویندوز کار کردی و نمیتونی سریع با آیپد خو بگیری یا بلد نیستی درست استفاده کنی با اصلن به درد کار تو نمیخوره بگی چیز بدیه.
هر کاری که شما با اون دستگاهت میکنی من میتونم با ریموت کردن پی_سی ام با آیپد بکنم...
شما اول یه یوزر کاربلد باش بدون از چی استفاده کنی که نگی به درد نمیخوره!

بعد به آیپد دارا میگی که اشتباه کردین خریدین.....؟

یه مورد دیگه.....میتونی به یه پیر مرد 80 ساله یا یه بچه 4 ساله در عرض 1 ساعت یاد بدی چجوری از دستگاهت استفاده کنند؟

اگه قانع نشدی یه تاپیک بزنم با عنوان pocket pc vs ipad! قضاوت هم با مردم.

---------- نوشته 02-03-2012 در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 01-03-2012 در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

اجازه میخوام که آی پد رو معرفی کنم و کارآیی هاش رو بگم...
اجازه رو دادند....:d
ببیند دوستان 40 درصد هدف وجودی آیپد استفاده از خود دستگاهه بزارید بیشتر توضیح بدم....:
خیلی ها هستند که میگند ما آیپد گرفتیم هر بازی ای هم که بگی باهاش کردیم، روش آهنگ ریختیم، فیلم ریختیم، ایبوک خوندیم.....ولی بعد مدتی دلمون رو زد...
این هایی که گفتم جزو اون 40 درصده که حتی اگه 60 درصد بقیه هدف هم نباشه بازم دستگاهی کم نظیره....راحتی کارکرد، تعداد سرسام آور برنامه ها و بازی ها و.... از جمله چیزهاییه که خیلی ها رو به خودش جذب کرده.
ولی دوستان آیپد یه فرهنگ نو رو داره ارائه میکنه که به جز عده ی معدودی این رو درک نکرده اند چون دنبالش نرفتن....
خلاصه ی فرهنگی که آیپد داره ارائه میده اینه: پلی قابل دسترس و قابل حمل با کاربری آسان و توانایی های منحصر به فرد...
حالا این رو تفصیر میکنم:
پل: یعنی اینکه یک قسمتی از هدف ساخت آیپد اینه که رابط کاربری باشه....
یعنی به طور مثال میخوای از 5 ترا بایت آرشیو فیلمت یکیشو ببینی....راحت با یه اپلیکیشن فیلم رو سه سوت استریم میکنی
میخوای برنامه بنویسی کامپیوتر رو ریموت میکنی
حتی بازی کامپیوتری رو با ریموت کردن بازی کنید.
برید تو اینترنت
قابل دسترس هم یعنی اینکه در وسیله ایست که هر موقع ارده کنید برای هر کاری آماده ی کاره.
قابل حمل هم که معلومه چیه....
کاربری آسان: خدا وکیلی اگه آیپد رو دادی دست بچه 5 ساله 3 سوت همه چیزش رو یاد نگرفت بگو اینو پاک کنم...
توانایی های منحصر به فرد: همون 40 درصد که بالا گفتم.

اگه آیپد ندارید و با این پست وسوسه شدید بخرید، شک نکنید.
اگه آیپد دارید و فقط از اون 40 درصد استفاده میکنید برید بفروشیدش...یه ps3 بخرید.
اگه آیپد دارید و وای فای ندارید (لوکال هم باشه کافیه) برید بفروشیدش یا یه وای فای روتر بخرید.
اگه آیپد دارید ، وای فای دارید ولی از این 60 استفاده نمیکنید لااقل آزاده باشید...:d

آخرین ویرایش:

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بروبچ انصافا خیلی حال دادین . واقعا دمتون گرم

یه پرواز طولانی مدت داشتم و میخواستم چند تا فیلم رو کانورت کنم تا روی iPad ام بریزم اما دیدم ماشالا بچه ها با یه سری برنامه فیلما رو عین هلو با زیر نویس میارن بالا :d
من برنامه OPlayer Lite رو دانلود کردم و واقعا هم باهاش حال کردم . زیر نویس فارسی رو هم راحت بالا میاورد
اما تو پست های قبلی خیلیا رو دیدم از VLC استفاده میکنن .
Oplayer تقریبا 5 دلاره و VLC تقریبا 2 دلار
دوستانی که به صورت تخصصی با این 2 برنامه کار میکنن بگن کدومش بهتره من یکیشو بگیرم تا واسه همیشه ازش استفاده کنم :d

در نهایت واقعا باهاتون حال کردم . اصلا فکرشو نمیکردم بشه فیلم ها رو از طریق آیتونز بدون اینکه فرمتشو عوض کنی بشه ریختش رو آیپد و پخش کرد !
دم همگی گرم>:d

ویرایش : همون Oplayer رو گرفتم یعنی یه چیزی در حد خدا :d
لامصب باهاش فیلم هم میتونی دانلود کنی و زیر نویس اتم میتونی بزرگ و کوچیک کنی :d

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
به هيچ وجه VLC رو نگير ...
Oplayer هم بد نيست ولي من AVplayer رو پيشنهاد ميدم خودم اين رو خريدم خيلي بهتر از OPlayer هست .
مگه ايپدت جيلبريك نيست ؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
به هيچ وجه VLC رو نگير ...
Oplayer هم بد نيست ولي من AVplayer رو پيشنهاد ميدم خودم اين رو خريدم خيلي بهتر از OPlayer هست .
مگه ايپدت جيلبريك نيست ؟
نه جیل اش نکردم
یه چند تا app از وقتی که iPad 2 جیلبریک درست حسابی نشده بود داشتم دیدم دیگه ارزش نداره واسه چند تا برنامه جیلبریک اش کنم
دیگه دیر گفتی . همون Oplayer رو گرفتم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر