iPad

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
باید از VPN استفاده کنید
در ضمن مشکل از هیتلر بودن نیست , اپل ایران رو تحریم کرده
در مورد جیل بریک هم بگم که نترسید هیچ مشکلی پیش نمیاد به راحتی می تونید با Spirit جیل بریک کنید

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
قیمت آیپد تو ایران با اروپا چقدر فرق داره؟

راستش قیمت زیاد فرق خاصی نداره. شاید خیلی خیلی زیاد باشه 200 تومن فرق ـه که اونم اگه شما به کسی بخوای بگی بخره و بفرسته برات فقط 150 تومن پول پست ـش میشه. در ضمن تا اونجایی که من خبر دارم الان راستش قیمت زیاد فرق خاصی نداره. شاید خیلی خیلی زیاد باشه 200 تا 250 تومن فرق ـه که اونم اگه شما به کسی بخوای بگی بخره و بفرسته برات فقط 150 تومن پول پست ـش میشه. در ضمن تا اونجایی که من خبر دارم الان iPad در 3 کشور آمریکا، کانادا و استرالیا عرضه شده.

• Like
Reactions: F.A7

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
یه سوالی از iPad داران داشتم. ارزش داره PS3 و PSP و Mobile ام رو بفروشم بیام iPad بگیرم؟ البته هرگز انتظار بازی های باگرافیک رو ازش ندارم فقط میخوام بدونم iPad بگیرم بعد از یه مدت ازش خسته نمیشم؟ شما بعد از چند هفته کار کردن باهاش ازش خسته نشدید؟ و اینکه آیا Touchـه iPad برای طراحی مناسب ـه؟
درضمن میخواستم بدونم کنفرانس Apple چه موقع برگذار میشه یه وقت نیام iPad 3G بگیرم فردا یه مدل جدید معرفی کنن از خریدمون پشیمون بشیم؟:D
ممنون...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پیشنهاد میکنم از OPlayer استفاده کنی! فرمت SRT فارسی هم ساپورت میکنه...

در ادامه ي فرمايشات بعد از نصب اين برنامه يك بخش به ايتيونز اضافه ميشه كه در قسمت App هست و ميتونيد از اونجا هر فرمتي خواستيد بريزيد در پوشه oplayer

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
در ادامه ي فرمايشات بعد از نصب اين برنامه يك بخش به ايتيونز اضافه ميشه كه در قسمت App هست و ميتونيد از اونجا هر فرمتي خواستيد بريزيد در پوشه oplayer
سلام
میشه بیشتر در مورد این برنامه توضیح بدی یعنی چجوری زیر نویس SRT رو پخش کنم چون وقتی کپی شون میکنم فیلم زیرنویس نداره...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام
میشه بیشتر در مورد این برنامه توضیح بدی یعنی چجوری زیر نویس SRT رو پخش کنم چون وقتی کپی شون میکنم فیلم زیرنویس نداره...

والله حقيقتا من خودم تا حالا با زيرنويسش كار نكردم !
اما احتمال زياد اون رو هم بايد از طريق ايتيونز بفرستي رو گوشي بعد از طريق اپشن پلاير لود كني رو فيلم مورد نظر

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام
هر دو فایل فیلم و زیرنویس رو به یک نام Rename کرده و از طریق iTunes بر روی برنامه Sync کنید.
خود برنامه فیلم رو با زیرنویس اجرا خواهد کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر