iPad

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
درود
8 روز تا عرضه آی پد مانده... جا یه تاپیک انحصاری واسه گزارش اخبارش واقعا خالی بود.
امیدوارم تاپیک تکراری نباشه
باتشکر;)

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
درود
8 روز تا عرضه آی پد مانده... جا یه تاپیک انحصاری واسه گزارش اخبارش واقعا خالی بود.
امیدوارم تاپیک تکراری نباشه
باتشکر;)
نداشتن مالتي تسك
پورت USB
دوربين
و ابعاد غير قابل حمل
نواقصي هستند كه به هيچ عنوان نميشه ازشون گذشت!:mad:
حتي با تعصب زياد!!!!!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
عجب تاپیک خوبی جاش واقعا خالی بود. :cheesygri
نخوام دروغ بگم همون اول که اپل iPad رو معرفی کرد منم خورد تو حالم.
اولش به نظر من هم خیلی ناقص بود چون من فکر میکردم قراره با یک Tablet و یک سیستم عامل حرفه ای مثل مک رو به رو شم.
اما اصلا هدف اپل این نبود !‌ هدف اپل ساخت یک دستگاهی بود ارزان قیمت که تا حدودی فاصله ی بین مک بوکها اپل و آیفون رو پر کنه و این هدف با ارائه یک دستگاه با یک پردازنده ۱ گیگاهرتزی و یک صفحه نمایش مولتی تاچ عریض بزرگ و یک سری نرم افزار جانبی اپل ارائه شد.
خوب من خودم فکر نمیکردم اپل موفقیتی در این مورد کسب کنه اما در کمال تعجب دیدیم که در پیش فروش این دستگاه بیش از ۱۲۰۰۰۰ هزار iPad تقریبا در روز اول فروخته شد ! :eek:
حالا هم که کلی نرم افزار از پیش آماده شده داره و کلی شرکت هم دارن براش نرم افزار مخصوص ارائه میدن که با سخت افزار قویتری که نصبت به آیفون داره بهترین بازده رو از اون بگیرن.
کلا به نظر من اپل باز هم زلزله ای مثل آیفون و آیپاد به راه انداخت که فعلا چاره ای نداریم جز انتظار دیدن هنرنمائی این دستگاه.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
اما اصلا هدف اپل این نبود !‌ هدف اپل ساخت یک دستگاهی بود ارزان قیمت که تا حدودی فاصله ی بین مک بوکها اپل و آیفون رو پر کنه و این هدف با ارائه یک دستگاه با یک پردازنده ۱ گیگاهرتزی و یک صفحه نمایش مولتی تاچ عریض بزرگ و یک سری نرم افزار جانبی اپل ارائه شد.
خوب من خودم فکر نمیکردم اپل موفقیتی در این مورد کسب کنه اما در کمال تعجب دیدیم که در پیش فروش این دستگاه بیش از ۱۲۰۰۰۰ هزار iPad تقریبا در روز اول فروخته شد ! :eek:
حالا هم که کلی نرم افزار از پیش آماده شده داره و کلی شرکت هم دارن براش نرم افزار مخصوص ارائه میدن که با سخت افزار قویتری که نصبت به آیفون داره بهترین بازده رو از اون بگیرن.
کلا به نظر من اپل باز هم زلزله ای مثل آیفون و آیپاد به راه انداخت که فعلا چاره ای نداریم جز انتظار دیدن هنرنمائی این دستگاه.
مورد اول:
اگه منظورت از ارزون قيمت 899 دلار براي مدل 3g با 60 گيگ هارد هستش واقع بايد ارزون حسابش كرد!!!:cheesygri
در ضمن تو ايران پايين ترين مدلش رو بايد 1 ميليون بخري!

در مورد دوم اگه منبع موثقي داريد ممنون ميشم لينك بديد كه Ipad تو روز اول 120000 تا فروخته!

اگه منظورتون از نرم افزار مخصوص همون چرت و پرت هايي هستش كه مثلا صحبت مي كني صدا رو با افكت پخش مي كني و يا مثلا از سوراخ هدفونش باد مياد بيرون هست كه واقعا مخصوص هستند!!!
هر وقت شما نرم افزاري روي سيستم عامل اپل نشون من داديد كه تونست نمودار يك تابع درجه 4 رو بكشه يا يك معادله 3 مجهولي رو حل كنه يا نرم افزاري كه بتونه تمام فرمت هاي فايل هاي صوتي و تصويري با حداقل 10 اكولايزر و افكت هاي ويژه پخش كنه و يا اينكه بتونه يك فايل PDF سنين رو بدون مشكل پردازش كنه اون موقع درك درستي از نرم افزار تخصصي داريم!
دستگاهي كه من دارم با اجراي نرم افزارهاي JetAudio , KM Player , Maple , Adobe ميتونه تمامي كارهاي بالا رو بدون مشكل اجرا كنه!

در مورد آخر هم بايد بگم كه اين زلزله ها فقط زلزله هاي تبليغاتي بوده!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
منم اندروید رو خیلی بیشتر ترجیح میدم... کلا اپل تو ایران به درد نمیخوره.... یکی از دوستان میگفت که street fighter داره :D!
خوب برو یه پی اس پی بخر 200تومن :D!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم اندروید رو خیلی بیشتر ترجیح میدم... کلا اپل تو ایران به درد نمیخوره.... یکی از دوستان میگفت که street fighter داره :D!
خوب برو یه پی اس پی بخر 200تومن :D!
IPAD دیگه کنسول دستی نیست! با اون پول میتونه PSP+XBOX360+PS3بخره:D

کلا iPHONE خیلی چیز خوفی بود ولی این فکر نمیکنم!
امضای هوشنگ واقها بجا بود:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر