Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition | PC

55821296024050424665.jpg

Developer : NetherRealm
Publisher : Warner Bros

Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4 / PS Vita / Wii U
Release Date : 12 November 2013

پس از عرضه موفقیت آمیز نسخه PC عنوان Mortal Kombat Komplete Edition، حال دقایقی پیش Ed Boon در صفحه توییتر خود از نسخه Ultimate Edition این عنوان که قرار است به زودی بر روی پلتفرم های PS4، Xbox 1 نیز عرضه شود، رونمایی کرد (باکس آرت بازی نیز در بالا مشاهده می‌شود)

وظیفه پورت نسخه PC و PS4 این عنوان بار دیگر بر عهده استودیو High Voltage Software خواهد بود که پورت موفق MK KE را بر عهده داشته است.

آقای Ed Boon در پاسخ یکی از طرفداران اذعان داشت که این عنوان همانند نسخه PC عنوان MK KE دارای ویژگی های گرافیکی فوق العاده و کاملا آمپتیمایز با سری کارت های گرافیکی nVidia خواهد بود.

این نسخه شامل تمام کاراکترهای DLC و همچنین Skin های جدید خواهد بود.

گیم پلی بازی همانند عنوان پیشین این استودیو یعنی MK خواهد بود اما تفاوت های در سیستم مبارزات خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
جالبه بازی لیک شده! کرک شده! ولی تاپیک زیر خاک به سر میبره
:|
Mortal Kombat که اومد یک لحظه تاپیکش نمیرفت زیر خاک! حالا این
:|
ناسلامتی ناشرش همونه! سازندش همونه! انجینش همونه! نمراتشم که خیلی بالا هست!
من از همون لحظه ی آنونس شدن MK برای PC پیگیر تاپیکش بودم. به نظرم تاپیک واقعا ناامید کننده بود و اونطور که باید و شاید تاپیکش شلوغ نشد. کلا به نظر میاد کاربرای بخش PC (علی الخصوص کاربرای نسبتا جدید) کلا تو یه فاز دیگه به سر می برن :D
قضیه Injustice رو میشه از جنبه های مختلف آسیب شناسی کرد. یه جنبه اش اینه که دوستان اکثرا تو فاز گرافیک، بازیهای نسل بعد، Call of Duty و Battlefield هستن و با بازیهای فایتینگ "هندی" نسبتا بیگانه اند(Injustice یه ذره نسبت به MK "هندی" شده). نمونه اش رو تو تاپیک Skullgirls یا King of Fighters و حتی Street Fighter می بینیم. جنبه ی بعدی و مهم ترین جنبه اینه که بازی فایتینگ باید MK باشد و Fatality داشته باشد، فایتینگی که MK نباشد و Fatality نداشته باشد فایتینگ نیست :D

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
من که قبلا با ایکس باکس بازی کرده بودم . الانم فقط واسه DLC هاش گرفتم . استوری رو هم قبلا تموم کردم . فقط کارکترهای جدید DLC رو تست زدم. انگیزه ای واسه بیشتر بازی کردن ندارم.

راستی Mortal Kombat Arcade Kollection هم تا 2روز توی HumbleBundle حراج گذاشتن . من گرفتم . بگیرین به یاد بچه گی بزنیم یکم .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
هنوز اکثریت مثل من فرصت امتحانش رو نداشتن، کم کم شلوغ میشه!!!:d
آره!
من یکی که عین چی منتظر این بازی بودم هنوز وقت نکردم دانلودش کنم از بس صف دانلودم شلوغ شده :| NFS Rivals و ACIV و Bioshock infinite Birtual at sea و ... :| معلومه وقت نمیشه اینو بازی کرد :|

تا همین 3-4 ماه پیش داشتیم تو قحطی بازی به سر میبردیم یک بازی ریلیز نمیشد! الان در ارض یک هفته 3-4 تا بازی مهم با هم عرضه شد که وقت نمیشه بازی کردش :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من 6 ماهه پیش با کمبود فضای خالی مواجه شدم! کلاً اینقدر بازی خوب میاد که دیگه نمی‌تونم ذخیره کنم و خیلی از بازی‌ها رو هم دوست دارم که برای همیشه داشته باشم. الان هم اکثر بازی‌های خوب نسل قبل و بازی‌های جدید رو سفارش می‌دم. نزدیک به 300 تا بازی خریدم توی 6 ماهه گذشته. حس خیلی خوبیه :d

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
خب من این بازی رو بازی کردم ...

محیط بازی نسبت به کمبات واقعا بهتر هست.... هم گرافیک بالاتره هم محیط پویاتر هست و مهم تر از همه اینکه به راحتی می شه از محیط بازی در هنگام مبارزه استفاده کرد. اما مشکلی که من با کمبات نداشتم و با این ببازی پیدا کردم این بود که هنگام تنظیم گرافیک نمی تونم کامل اون رو قرار بدم و بازی کند میشه...مشکلی که در کمبات اصلا نداشتم...
بازی در نهایت برای کسانی که علاقه مند به فایتینگ هستند عالی هست و به حدی هم کومبو و فن داره که حالا حالاها همه رو راضی کنه

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
من هم بازی کردم بازی لذت بخشیه از دست ندینش قابلیت عوض شدن محیط مبارزه هم بین مبارزات هست یعنی یه لگد می زنی حریفت پرت میشه تو یه محیط دیگه گرافیک بازی هم عالی هست شخصیت های بازی هم که همه میشناسن خودم با فلش حال کردم نحوه فن زدن هم مثل کامبته اسکورپین هم توش هست !

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من دارم نسخه بلک باکسشو دانلود می کنم. خدا کنه به گرافیک داغونم بخوره.

در ضمن نسخه بلک باکس این بازی با نسخه اصلیش فرقی داره؟؟ مثلا یک جا خوندم فیلماش حذف شده. راسته؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
من هم بازی کردم بازی لذت بخشیه از دست ندینش قابلیت عوض شدن محیط مبارزه هم بین مبارزات هست یعنی یه لگد می زنی حریفت پرت میشه تو یه محیط دیگه گرافیک بازی هم عالی هست شخصیت های بازی هم که همه میشناسن خودم با فلش حال کردم نحوه فن زدن هم مثل کامبته اسکورپین هم توش هست !

و غیر از این مهمترین ویژگی محیط ها اینه که در طول فایت چهره شون عوض میشه علاوه بر داینامیک بودن استیج ها، هر استیج المان های قابل استفاده در مبارزات هم داره! که از MK هم یک سر و گردن بالاتره و کلی جذابیت مبارزه ها رو بالا برده.

من دارم نسخه بلک باکسشو دانلود می کنم. خدا کنه به گرافیک داغونم بخوره.

در ضمن نسخه بلک باکس این بازی با نسخه اصلیش فرقی داره؟؟ مثلا یک جا خوندم فیلماش حذف شده. راسته؟

مشکلات Injustice Gods Among Us Ultimate Edition (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...)

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من رو کنسول یکم رفته بودم و از بخش استوری مدش خیلی خوشم اومد ..
به مورتال کمبت نمیرسه ولی خدایی خیلی باحاله و 100درصد ارزش بازی کردن رو داره .. مخصوصا اینکه شخصیتاش از کمیکای DC هستش ..
یکی چندتا شات بذاره ببینم ارزش داره به خاطر گرافیک بالاتر دانلودش کنم یا نه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر