Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition | PC

55821296024050424665.jpg

Developer : NetherRealm
Publisher : Warner Bros

Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4 / PS Vita / Wii U
Release Date : 12 November 2013

پس از عرضه موفقیت آمیز نسخه PC عنوان Mortal Kombat Komplete Edition، حال دقایقی پیش Ed Boon در صفحه توییتر خود از نسخه Ultimate Edition این عنوان که قرار است به زودی بر روی پلتفرم های PS4، Xbox 1 نیز عرضه شود، رونمایی کرد (باکس آرت بازی نیز در بالا مشاهده می‌شود)

وظیفه پورت نسخه PC و PS4 این عنوان بار دیگر بر عهده استودیو High Voltage Software خواهد بود که پورت موفق MK KE را بر عهده داشته است.

آقای Ed Boon در پاسخ یکی از طرفداران اذعان داشت که این عنوان همانند نسخه PC عنوان MK KE دارای ویژگی های گرافیکی فوق العاده و کاملا آمپتیمایز با سری کارت های گرافیکی nVidia خواهد بود.

این نسخه شامل تمام کاراکترهای DLC و همچنین Skin های جدید خواهد بود.

گیم پلی بازی همانند عنوان پیشین این استودیو یعنی MK خواهد بود اما تفاوت های در سیستم مبارزات خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود ، دوستان بازی به راحتی با گیم پد جور می شه؟
بعدش از نظر ریت فریم حتما سیستم High End می خواد ؟
تشکر.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
درود ، دوستان بازی به راحتی با گیم پد جور می شه؟
بعدش از نظر ریت فریم حتما سیستم High End می خواد ؟
تشکر.
من هنوز بازی نکردم ولی بازی با Unreal Engine 3 ساخته شده و این انجین به قدری سبک هست که بازیاش روی ضعیف ترین سیستم ها هم عالی فریم میده! مثلا MK که با همین انجین درست شده بود و سازنده هاش هم همینا بودن عالی فریم میداد و روی سیستم های معمولی هم روی آخرین درجه راحت میشد بازی کرد!

پس از نظر فریم دهی اصلا نگران نباش!

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
سیستم مبارزه کمی تغییر کرده حالا مثبت و منفیش سلیقه شخصیه.
پیاده کردن بعضی حرکات واقعا سخت شده ترکیبی ها زیاد شده. تمرینات اموزشی رو باید 2 3 بار مرور کنید

این یکی یکم بد قلق تره نسبت به MK البته با تمرین باید کم کم دست آدم بیاد.

- - -ویرایش - - -

باز هم باید آنتی ها رو کلا خاموش کنید بلکه چند مثقال فریم بیاد بالاتر

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گرافیک نسخه کنسولی که اصلا رضایت بخش نبود.
آیا نسخه پی سی تفاوت چشمگیری داره؟؟
نسخه PC بازی چون قابلیت DX11 داره و از اماکانات DX11 استفاده میکنه مطمئنن گرافیک خیلی بالاتری داره!
و چون دست سازنده ها توی PC باز تره مطمئنن در هر صورت بهتر هست!
گرافیک MK روی PC که واقعا عالی بود!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
من نسخه 20 گیگی کامل رو دانلود کردم.
گرافیکش خوب هستش.
همه چیز رو متوسط گذاشتم و چیزی رو خاموش نکردم و افت فریم نداشتم.
گم پلی خوب.البته با نسخه ایکس باکس گیم پلی فرقی نکرده ولی 6 نفر اضافه شده بودند و گفتم که گرافیکش از ایکس باکس بهتر شده.
سیستم من:
intel core i5 3330
Ram 8 gig , 1660
GPU: 640 gtx 1 gig ddr5
مثل کمبات با دسته به خوبی مچ شد و شناسایی شد.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
با توجه به گرافیک فنی پایین نسخه کنسولی رو بازی نکردم.حالا میخوام بدونم بخش داستانی بازی ارزش داره که برم نسخه پی سی رو تهیه کنم.

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
منم رفتم بازیو از بیرون خریدم ولی دو تا مشکل جدی دارم
یکی اینکه تو نسخه من batgirl نیس کلا!
برای شما هم اینجوریه؟
دومی اینکه لپتاپ من کمبات رو خوب بالا میاورد و با کیفیت نشون میداد ولی اینو نمی تونه، رو رزولوشن تصویر لپتاپ که میزارم کلا کنده
دلیلش چیه؟

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
^^

والا منم امروز بازی رو خریدم...زیاد بازی نکردم منتها الان که فولدر بازی رو چک میکردم تو قستم DLC ها batgirl patch واسه من موجود بود...دی وی دی های بازی شما چند تاس؟ واسه من 6 دی وی دی بود که بعد نصب حجمش 20.1 گیگ شد .

بازی به نظرم یکم از کمبت سنگین تره...البته من با آخرین تنظیمات 60 فریم رو میگیرم و پایین نمیاد منتهی بعضی اوقات سر تعویض سکانس ها که با زدن یه سری کمبو از یه جا به جای دیگه میره فریم یکی دوتا پایین میاد که خب طبیعیه .

در کل بازیش قشنگه اما به نظر من فن زدن هاش از کمبات سخت تره و هم اینکه چند ضرب های خیلی زیادی داره و همچنین میشه از اشیای موجود در محیط هم برای زدن ضربه به حریف استفاده کرد و همچنین محیط هم تخریب پذیری نسبتا بالایی داره .

در کل بازی خوبی هست و اگه طرفدار این سبک هستین و کمبات رو دوست دارین تجربه این بازی هم خالی از لطف نیست .

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
ممنون بابت جواب
واسه من 5 دی وی دیه ولی بعد نصب شد همون 20.1 گیگ
نمی دونم باید برم چک کنم! ولی وقتی داشت extract میکرد اسم کاراکتر batgirl هم بود!

------------
رفتم نگاه کردم فولدرهای batgirl رو ندارم!
شاید کنار این چنتا فولدر دیگه هم نباشه :D
بچه ها کسی می تونه محتویات فولدر DLC شو آپلود کنه یه جا؟

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
با توجه به گرافیک فنی پایین نسخه کنسولی رو بازی نکردم.حالا میخوام بدونم بخش داستانی بازی ارزش داره که برم نسخه پی سی رو تهیه کنم.

من رو 360 هم داشتم این بازی رو البته بدون DLC ها و نسخه پی سی گرافیک بهتری داره البته باید کارت گرافیکتونم خوب باشه که بتونی کیفت بالا و فریم خوب بگیری.
محیطش غم انگیزه و ریئل هست و مثل کمبات محیط رنگارنگ پر نور نیست.(به خاطر داستانش)
بخش داستانی نسبت به یک بازی فایتینگ رضایت بخشه.
فنون و کمبوها عالی شدند و نسبت به کمبات بالغتر شدند.
متاسفانه برای اینکه رده سنی از 18 به 10 برسه از خشونت و خونریزی نسبت به کمبات خیلی خیلی کم شده و اثر دمیج هم کم هستش.
در کل اگر میخاهید بازی کنید نسخه Kaos و بلک باکس رو تهیه نکنید که مشکل دار بشید و مثل دوستمون یه دی ال سی بپره یا کیفیت فیلمها بازی (که تو داستان مهم هستن ) کم بشوند یا حذف بشوند ، یا کیفیت گرافیک و سایه زنی ها خراب بشه یا کند اجرا بشه...نسخه اصلی 20.1 گیگا بایت هستش.
من رو تنظیم بالا و بدون لگ راحت اجرا کردم رو فریم بالا با تمام دی ال سی ها.

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
من بلک باکسی چیزی نگرفتم که
رفتم از بیرون نسخه کاملشو خریدیم خیر سرم :(
در مورد اینکه خونریزی نداره، این یه بازی دیگه س دقیقا کمبات نیس
در ضمن دقت کرده باشین هیچوقت تو فیلم ها و یا کمیک های ابرقهرمانا خونو خونریزیو تیکه پاره کردن همدیگه نمی بینیم در عوض تا دلت بخواد همدیگه رو به درو دیوار میزنن یا با انواع اقسام وسایل به جون هم میفتن (نمونه ش همین man of steel که نصف شهر داغون شد از بینی کسی خون نیومد و تا می تونستن همدیگه رو اینور اونور زدن :D)، در ضمن فک می کنم به این علت تو بازی یه دکمه جدا واسه دفاع در نظر نگرفتن که چون ابرقهرمانا اصلا دفاع تو کارشون نیس، خرکی میفتن تو جون هم چنتا این میزنه چنتا اونیکی ;)
به همین دلایلی که گفتم به نظرم انتخاب های سازندگان کاملا منطقیه و تونستن حال و هوای دنیاهای کمیکو خلق کنن

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ممنون بابت جواب
واسه من 5 دی وی دیه ولی بعد نصب شد همون 20.1 گیگ
نمی دونم باید برم چک کنم! ولی وقتی داشت extract میکرد اسم کاراکتر batgirl هم بود!

------------
رفتم نگاه کردم فولدرهای batgirl رو ندارم!
شاید کنار این چنتا فولدر دیگه هم نباشه
بچه ها کسی می تونه محتویات فولدر DLC شو آپلود کنه یه جا؟
من کاراکتر batgirl رو کلا حذفش کردم! خوشم نمیاد ازش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر