PlayStation Infamous: First Light

es9vxzacw9mea8gqbsy6.jpg

خطر اسپویل! Infamous : Second Son بازی نکردید، نرید پایین تر! :d
بالاخره چیزی که کمی در موردش حدس میزدیم و منتظرش بودیم تایید شد! :d یک نیمچه Infamous دیگه برای PS4 تایید شد! :d
البته اول شفاف سازی کنم که این فقط در حد یک DLC هست! هم چون به صورت Standalone ، یعنی بدون نیاز به بازی اصلی هم میشه گرفتش،براش تاپیک جدا زدم! درست مثل فستیوال خون ـی که برای Infamous 2 اومد! :d

داستان این بازی در مورد Conduit ، Fetchـی که قدرت نئون رو داره هست! توی این بازی،شما اتفاقی که باعث شد، اون Conduitـی که توی I:SS میشناختید ، به وجود میاد رو میبینید! (یحتمل چرا چنین رفتاری داشت:-" ) همینطوراینکه چطوری از پس زندگی توی Curdun Cay (زندانی در کوه آلپ ، بعد از دستگیری توسط DUP ) و اتفاقی که برای برادرش افتاده رو خواهید دید!

گفتیم آلپ! خوب اینم بگیم که توی این بازی،محیط های برفی هم هست! :x البته نیازی به گفتن هم نبود:-" :d
گفتن که برای این بازی موتور بازی سازیشون رو تقویبت کردن و نور پردازی خوف تری خواهید دید! :d
bd6y53ohhcd0v2a3j0i5.jpg

در مورد گیم پلی هم گفتن ، قدرت های نئون Fetch ، مطابق با خودش طراحی شدن! پس نگران تکراری بودنش نباشید! که نیست! (حداقل میگن نیست! :d )
در آخر هم که گفتن برای اونایی که I:SS رو دارن، یک سری چیزای انحصاری برای هم I:SS و هم I:FL خواهند داشت! (یحتمل لباس و اینا:-" )

و در آخر هم اینکه این بازی، آگوست منتشر میشه! :bighug:

• Like
Reactions: Destro

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
یه سری چیز میز دیگه! :d
اول این عکسا رو ببینید:-"

حالا خبرها :d
میگن یه جایی هست توی این زندان، که کاندوییت ها رو تمرین میدن که تبدیل به قاتل بشن! :d اما چه چیز این جالبه؟ :d اینکه این بخش رو تبدیل کردن به یه Battle Arena که توش میتونیم رکورد بزنیم! >:) و Leader Board جهانی هم داره! >:) جایی برای کل کل کردن با دوست ها و محک زدن قدرت مبارزمون! :d >:)
اما هنوز تموم نشده! :-" به عکس های بالا بنگرید:-" اون وسط دلزین هم هست! :d خبر خوب برای دارنده های پسر دوم اینه که، با دلزین میتونند توی این Battle Arena بازی کنند! >:) (من تازه یادم اومد بازیم ریجن 2ـه! :| توی اکانت ریجن2 هم هیچی پول ندارم! :| باید برم PSN کارت بخرم:| )

نکته ی بعدی که توی عکس ها هست،یه جا میبینیم که Fetch داره یه طرحی روی دیوار میزنه! :d احتمالا جایگزین همون نقاشی های روی دیواره! :x توی بازی اصلی من عاشق طرح های "خوب" بودم،اینجا یحتمل طرح های بد رو بیشتر بپسندم! >:) مثل همونایی که توی بازی اصلی بود! :d

در صورت پیشخرید هم این لباس رو میدن،که خبرش رو بچه ها توی تاپیک گیمزکام گذاشته بودن:-" :d

OMG ! :-"
الان جواب پیام های کامنت ها رو خوندم! بازی پلات داره!!!!! >:) :d من رفتم PSN کارت بخرم! =)) :d
گفتن بازی هم 4~5 ساعتی هست! :-"
Photo Mode هم توی بازی هست و یه چیزایی بهش اضافه شده! :-" رنگ

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه سری چیز میز دیگه! :d
اول این عکسا رو ببینید:-"

حالا خبرها :d
میگن یه جایی هست توی این زندان، که کاندوییت ها رو تمرین میدن که تبدیل به قاتل بشن! :d اما چه چیز این جالبه؟ :d اینکه این بخش رو تبدیل کردن به یه Battle Arena که توش میتونیم رکورد بزنیم! >:) و Leader Board جهانی هم داره! >:) جایی برای کل کل کردن با دوست ها و محک زدن قدرت مبارزمون! :d >:)
اما هنوز تموم نشده! :-" به عکس های بالا بنگرید:-" اون وسط دلزین هم هست! :d خبر خوب برای دارنده های پسر دوم اینه که، با دلزین میتونند توی این Battle Arena بازی کنند! >:) (من تازه یادم اومد بازیم ریجن 2ـه! :| توی اکانت ریجن2 هم هیچی پول ندارم! :| باید برم PSN کارت بخرم:| )

نکته ی بعدی که توی عکس ها هست،یه جا میبینیم که Fetch داره یه طرحی روی دیوار میزنه! :d احتمالا جایگزین همون نقاشی های روی دیواره! :x توی بازی اصلی من عاشق طرح های "خوب" بودم،اینجا یحتمل طرح های بد رو بیشتر بپسندم! >:) مثل همونایی که توی بازی اصلی بود! :d

در صورت پیشخرید هم این لباس رو میدن،که خبرش رو بچه ها توی تاپیک گیمزکام گذاشته بودن:-" :d

OMG ! :-"
الان جواب پیام های کامنت ها رو خوندم! بازی پلات داره!!!!! >:) :d من رفتم PSN کارت بخرم! =)) :d
گفتن بازی هم 4~5 ساعتی هست! :-"
Photo Mode هم توی بازی هست و یه چیزایی بهش اضافه شده! :-" رنگ

واو این بتل آرناش چیز باحالیه!
شاید فیزیکیشو خریدم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
البته گفتن که توی Battle Arena وقتی با دلزین بازی میکنید،میتونید از بقیه ی قدرت هاشم استفاده کنید! :d
قدرت های Fetch هم تغییراتی دارن:-" :d

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
توی کنفرانس سونی بعد مصاحبه با سازنده اردر 1886 میرفت سراغ nate fox بعدش گیم پلی بازیرو میزاشت و تایید کرد مث اینفیمس 1 و 2 قدرت های فتچ مدل های مختلف دارن
همچنین dash فتچ بسیییار سریع تر Dash دلسینه و وقتی داخل حالت دش میشید گاز های neon توی بعضی جاهای شهر هست که وقتی توش میری سرعت dash زیادتر میشه و دیگه هم نگران اینکه توی هوا
dash بزنین نباشید چون نمیفته پایین ولی یکم بطرف پایین متمایل میشه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظر من که گیم پلی بازی سریع تر از نسخه ی اصلی بازی خواهد بود :d
کلا شدید امید دارم بهش

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دیسکش قیمتش چنده کسی خبر داره ؟
نسخه دیجیتال چند گیگه ؟
موندم کودوم رو بخرم :D

دیسکیش فقط واسه اروپا میاد . قیمت دیسکش اگه 1 دلارم باشه شما از ایران 200 تومن باید بخری :d . گیگش مشخص نیست :d .
من میگم با توضیحاتی که دادم فیزیکی رو بخر ارزونترو با آپشنه :-"نظرت چیه ؟ :d

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
دیسکیش فقط واسه اروپا میاد . قیمت دیسکش اگه 1 دلارم باشه شما از ایران 200 تومن باید بخری :d . گیگش مشخص نیست :d .
من میگم با توضیحاتی که دادم فیزیکی رو بخر ارزونترو با آپشنه :-"نظرت چیه ؟ :d

یهو پیشخرید کردیم دیدیم حجمش 20 گیگه اون موقع چه شکری بخوریم؟:|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یهو پیشخرید کردیم دیدیم حجمش 20 گیگه اون موقع چه شکری بخوریم؟:|
حجم بازی اصلی با اون همه سنگینیش 22 گیگ بود :d . اگه 20 گیگ باشه م از خوشحالی بال در میارم :-/ بخاطر طولانی شدن بازی و ماموریت فرعی :d ولی عمرا بیشتر از 14 بشه . بازی 55 تومن واست میفته ارزش نداره ؟؟؟ 200 تومن شیرین نسخه فیزیکی ازت میگیرن تازه نسخه معمولی نه SP. از MGS GZ دیگه بدتر نداریم :d از لحاظ قیمتو گیم پلی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر