Xbox Indiana Jones and the Great Circle

سازنده
Machine Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
93h58lnoh9dc1.jpeg

سازنده: MachineGames , Lucasfilm Games
ناشر: Bethesda Softworks
سبک: اول شخص ماجراجویی
پلتفرم: PC , Xbox Series
تاریخ عرضه: 2024
آپدیت:
1. نام بازی Indiana Jones and the Great Circle خواد بود, این بازی در سبک اول شخص ماجراجویی است, بازی در گیم پلی و کات سین ها صحنه های سوم شخص نیز دارد, اما اکثرش اول شخص خواهد بود, سازنده این تصمیم را جا دادن پلیر در نقش قهرمان بزرگ ایندی توصیف کرده است.

2. واقع شده بین فیلم های Raiders of the Lost Ark و The Last Crusade, ایندینا جونز و دایره کبیر شما را به سفر در دور جهان برای حل معما و رازی باستانی مییبرد تا تبدیل به ماجراجویی بزرگ در برابر نیروز های شیطانی شوید. این سفر شما را به واتیکان, صحرای مصر و مناطق سرسبز سوخوتای و قله های سر هیمالیا میبرد.

3. ایندی همچنان صورت هریسون فورد را داشته ولی توسط تروی بیکر صداگذاری میشود.

4. این عنوان در سال 2024 برای پی سی و اکس باکس عرضه شده و روز اول در سرویس گیم پس عرضه خواهد شد.

قدیمی:
بتزدا از عنوان جدیدی از سری فیلم های محبوب Indiana Jones, با داستانی کاملا جدید رونمایی کرد, نام این عنوان Indiana Jones and the Great Circle خواهد بود.
این بازی توسط MachineGames, سازندگان سری Wolfenstein با همکاری Lucasfilm Games و تهیه کنندگی Todd Howard کارگردان سری های The Elder Scrolls و Fallout ساخته خواد شد.
در حال حاضر اطلاعات دقیقی از سبک این عنوان وجود ندارد, اما با توجه به تخصص ماشین گیمز احتمال اول شخص بودن بازی وجود دارد.

تاد هاوارد در مصاحبه ای جدید اعلام کرد که بازی ترکیب منحصر به فردی از ژانرهای مختلف بوده و این بازی قرار است که یک نامه عاشقانه به شخصیت ایندیانا جونز باشد.

هاوارد قبلا هم گفته بود که Raiders of the Lost Ark فیلم مورد علاقه اشش در تمام دوران است و ساخت یک بازی از شخصیت ایندیانا جونز همیشه جزو آرزوهاش بوده و در سال 2009 پیشنهاد ساخت چنین عنوانی رو به لوکاس‌آرتس داده و در حالی که پیشنهادش با واکنش‌های مثبتی روبه‌رو شده، اما در نهایت اون بازی ساخته نشده.

Jens Anderson کارگردان عنوان The Darkness به عنوان Design Director به تیم توسعه بازی پیوست, ایشون یک دهه گذشته در استودیو LucasArts بروی یک پروژه کنسل شده از ایندیانا جونز کار کرده بود.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
آيه نيومده ولى نماى اول شخص و سوم شخص هر كدوم مزايا و معايب و محدوديت هايي دارن كه واسه يه سرى سبكا مناسبن يا واسه يه سرى نيستن.
خلاصه من هر دفعه تريلر بازى رو ميبينم هى ارتباطم قطع و وصل ميشه :D
دلیلش از دیدگاه نویسنده IGN بر اساس مصاحبه کارگردان با لوکاس فیلم:

By going first-person, MachineGames has ensured Indiana Jones and the Great Circle won't just be an Uncharted clone

به نطر من: ترسیدن گیمر ها جاج کنن بازیو بگن کلون آنچارتده برای همین بعضی جاها فقط سوم شخص میشه :)

البته حدس نتیجه نهایی با وجود بنچمارکی مثل آنچارتد، چندان سخت نیست.

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
عزیزان طرفدار کنسول آبی:

شاید باورتون نشه ولی سبکهای مختلفی از بازیها وجود داره،ایندیانا جونز هم تنها بازی اول شخص بازار نیست.

اگه کاز هیرای زنده بود میتونست بهتون در مورد روزگاری که بازیهای اول شخص رو کنسول سونی هم موجود بودن خاطره بازی کنه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
دوربینش مثل ریدیکه، در شرایطی که نیازه سوم شخص میشه ، کارگردانش تو ریدیک نقش Lead Level Designer داشته . ریدیک هم مدت زمان شوتینگش به ۳۰٪ هم نمیرسید . برداشتم اینه یه بازی مثل همون باشه
سلیقه هم مطرحه ، به من باشه ، uncharted هم دوست دارم اول شخص برم :D
Jerk Gustafsson، کارگردانش در این مورد گفته :"In this game, you aren't just playing as Indy. You are Indiana Jones," .
به نظرم احتمال ارتقا گرافیش در مدت زمان باقی مونده هست ، wolf2 گرافیک خوبی زمان انتشارش داشت. یه گیم پلی بدون کات نشون بدن خیلی از نگرانی ها رفع میشه.
آره اتفاقا همون لحظه که melee combat بازی رو دیدم یاد ریدیک افتادم. ولی نمیدونم این سبک ادونچری اول شخص و .... هم میخوره به ایندیاناجونز یا نه
بازی که با کیفیته مشخصا ولی برای مهم که این مکانیکای melee و طناب انداختن و .... چقدر میتونه کشش داشته باشه.

امیدوارم نتیجه عالی باشه

.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
نظر شخصی:
اگه بخوام از رو تریلر نظر بدم بازی از نظر یه سرگرمی خوبه ولی شاید نتونه به عنوان یه بازی خیلی قوی برای منی که شاهکاری مثل سری آنچارتد و سری تقریبا خوبی مثل TR رو بازی کردم، منو بگیره (البته اگه بخوایم توی این استایل در نظرش بگیریم)
بهترین نکته راجع بهش (بازم تاکید میکنم به نظرم) گیم پلیش هست که خیلی نزدیک به ولفنشتاین هست و نوید یه اول شخص خوب رو میده.
به نظرم صبر کنیم حداقل یکی دوتا نمایش دیگه ازش بیاد شاید نظرمون نسبت بهش تغییر کنه یا شایدم برعکس دیدگاه فعلیمون رو محکم تر کنه.
در کل به لطف گیم پس و با توجه به سازنده ش (که شدیدا برام مورد احترامه) تجربه ش به نظرم خالی از لطف نخواهد بود.

• Like
Reactions: Imaginative

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
دلیلشو خودشون گفتن:

By going first-person, MachineGames has ensured Indiana Jones and the Great Circle won't just be an Uncharted clone

ترسیدن گیمر ها جاج کنن بازیو بگن کلون آنچارتده برای همین بعضی جاها فقط سوم شخص میشه :)

همين الانشم با اون مقايسه ميشه و خواهد شد.
حتى شاهد گرفتن ايراداتى مثل اينكه فلان تيكه اگه فلان ميشد بهتر بود مثلا انچارتد فلان طور بود :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دلیلشو خودشون گفتن:

ترسیدن گیمر ها جاج کنن بازیو بگن کلون آنچارتده برای همین بعضی جاها فقط سوم شخص میشه :)

منبع این حرف کجاست ؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
بحث بازی اکشن ادونچر اول‌شخص شد؛ تعدادی‌تون به درستی به شباهت سیستم Melee Combat بازی ایندیانا جونز به دوگانه Riddick (البته بیشتر بازی 2004) اشاره کردید؛ اما نمی‌دونم تا حالا بازی Deadfull Adventures رو بازی کردید یا نه؛ یک کلون از جهان ایندیانا جونز با دوربین اول شخص، گان پلی COD و معماهای ترکیبی RE5 و Tomb Raider؛ این رو گفتم که تو بحث پازل این بازی نیمه‌متوسط حداقل به طرز سرگرم‌کننده‌ای تونسته پازل‌ها رو برای زاویه FPS تنظیم کنه.

ماشین گیمز در طول تاریخ خودش یک پیش‌نمایش بد از The New Order داد که همه ازش قطع امید کردند؛ بازی اومد بیرون و فاصله بسیار زیادی با نمایش اولیه داشت؛ از معدود چیزهایی در صنعت گیم بود که پیش‌نمایش بد باشه ولی محصول نهایی WTF درمیاد (فکر کنم DmC 2013 و Max Payne 2012 همین شکل بودند).

1705750472756.png

1705750765153.png

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
طرف مطلب فیک و اشتباه میزاره ما که میایم میگیم این مطلب فیکه و حاصل کج فهمی ارسال کننده هست پستمون پاک میشه بعد پست طرف باقی میمونه!
همین اخبار فیک رو تو فروم پلی استیشنم میشه گذاشت؟
الان اسپمه که من بگم این آقا داره اخبار فیک و اشتباه میزاره و بقیه رو گمراه میکنه یا میتونم بگم؟
@Bahram داداش شما بیا جواب بده لطفا برام سواله.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
چقدر خوشحال بودم و تو دلم احسنت داشتم میگفتم که برخلاف کامنتای اینستای IGN و .. پای جنگ کنسولی (بنظرم "تو سر و کله هم زدن کنسولی" توصیف برازنده تریه براش!) سر این بازی به این فروم باز نشده که.. 8-|

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
یک عده کلا عادت دارن توجیه بیارن، همین دوستان سره اول شخص بودن CP2077 همین توجیهات هم میاوردن
هوش مصنوعی NPC ها که در حد جلبک بود، بازی بر بیس Melee Combat میسازی بعد اول شخص میکنی؟ جدا؟:D جالبه Melee Combat بازی هم مالی نبود
حالا یکسری ست پیس ها شاید اول شخص جذاب باشه ولی بهترین فرم برای Action Adventure نمای سوم شخص، دنیای گیم هیچ، تو سینما هر فیلم اکشن ادونچر بالاخص ایندیانا جونز ببینی تو ست پیس ها از نمای کلوز آپ دورتر میگیرن تا جذابیت Cliff Hanger بودن اون صحنه به اوج خودش برس
من Machine Games جز استودیو های مورد علاقم دارم، ایندیانا جونز هم از آنچارتد بیشتر دوست دارم(چون خود آنچارتد الهامی از ایندیانا جونز بود)
ولی این تریلر نه در حد و اندازه های Machine Games بود نه لاو لتری به طرفداران Indiana Jones

شما رو نمیدونم بنظرم این بازی نصفه نیمه است، Melee Combat خام، نشون ندادن شوتینگ بازی، محیط های کوچیک، بی سر و ته بودن تریلر
حداقل ۱۰-۱۲ سال دارم اخبار و تریلر های دنیای گیم جدی دنبال میکنم دیگه می‌دونم وقتی استودیو که FPS ساز میاری آی‌پی سنگینی مثل ایندیانا جونز بسازه و تریلری نشون نمیدی تا فاصله کمتر از یکسال به ریلیز بازی بعد تریلرت اینه، بنظرم بازی نهایت ۸۰-۸۲ بگیره هرچند خیلی دوست دارم پیش بینیم غلط در بیاد
اول شخص بودن Cyberpunk بهترین تصمیمی بود که سی دی پروجکت رد گرفت. اصلا اون بازی رو با اون روایت داستانی در حالتی غیر از اول شخص نمیشه تصور کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر