Multi Platform Indiana Jones and the Great Circle

سازنده
Machine Games
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
93h58lnoh9dc1.jpeg

سازنده: MachineGames , Lucasfilm Games
ناشر: Bethesda Softworks
سبک: اول شخص ماجراجویی
پلتفرم: PC ,PS5, Xbox Series
تاریخ عرضه: 2024
آپدیت:
1. نام بازی Indiana Jones and the Great Circle خواد بود, این بازی در سبک اول شخص ماجراجویی است, بازی در گیم پلی و کات سین ها صحنه های سوم شخص نیز دارد, اما اکثرش اول شخص خواهد بود, سازنده این تصمیم را جا دادن پلیر در نقش قهرمان بزرگ ایندی توصیف کرده است.

2. واقع شده بین فیلم های Raiders of the Lost Ark و The Last Crusade, ایندینا جونز و دایره کبیر شما را به سفر در دور جهان برای حل معما و رازی باستانی مییبرد تا تبدیل به ماجراجویی بزرگ در برابر نیروز های شیطانی شوید. این سفر شما را به واتیکان, صحرای مصر و مناطق سرسبز سوخوتای و قله های سر هیمالیا میبرد.

3. ایندی همچنان صورت هریسون فورد را داشته ولی توسط تروی بیکر صداگذاری میشود.

4. این عنوان در سال 2024 برای پی سی و اکس باکس عرضه شده و روز اول در سرویس گیم پس عرضه خواهد شد.

قدیمی:
بتزدا از عنوان جدیدی از سری فیلم های محبوب Indiana Jones, با داستانی کاملا جدید رونمایی کرد, نام این عنوان Indiana Jones and the Great Circle خواهد بود.
این بازی توسط MachineGames, سازندگان سری Wolfenstein با همکاری Lucasfilm Games و تهیه کنندگی Todd Howard کارگردان سری های The Elder Scrolls و Fallout ساخته خواد شد.
در حال حاضر اطلاعات دقیقی از سبک این عنوان وجود ندارد, اما با توجه به تخصص ماشین گیمز احتمال اول شخص بودن بازی وجود دارد.

تاد هاوارد در مصاحبه ای جدید اعلام کرد که بازی ترکیب منحصر به فردی از ژانرهای مختلف بوده و این بازی قرار است که یک نامه عاشقانه به شخصیت ایندیانا جونز باشد.

هاوارد قبلا هم گفته بود که Raiders of the Lost Ark فیلم مورد علاقه اشش در تمام دوران است و ساخت یک بازی از شخصیت ایندیانا جونز همیشه جزو آرزوهاش بوده و در سال 2009 پیشنهاد ساخت چنین عنوانی رو به لوکاس‌آرتس داده و در حالی که پیشنهادش با واکنش‌های مثبتی روبه‌رو شده، اما در نهایت اون بازی ساخته نشده.

Jens Anderson کارگردان عنوان The Darkness به عنوان Design Director به تیم توسعه بازی پیوست, ایشون یک دهه گذشته در استودیو LucasArts بروی یک پروژه کنسل شده از ایندیانا جونز کار کرده بود.

آخرین ویرایش:
شاید اشتباه باشه ولی حس میکنم صحنه های جدیدی که تو نمایش دیشب بود تکسچرای محیط پیشرفت محسوس داشتن.

درست حس میکنی..
یکم حالت Washed Out داره هنوز بازی به لطف انجین, اما کلیتا از نظر بصری واقعا رسید به سطح مورد رضایت.

حالا دوستان میگن سوم شخص و... ولی من مطمئنم 90 درصدتون بعد از تجربه بازی نظرتون برمیگرده.
اونهایی هم که برنمیگردن دیگه بلانسبت خدا زده تو سرشون و به راه درست هدایت نمیشن ، کار ایندی و... نیست:D:))

به نظر من این بهترین نماییه که برای ارائه یک تجربه ایمرسیو میشه ازش استفاده کرد.
البته من مخالف قراردادن دوربین دوم برای سوم شخص نیستم ولی خب مطمئنا اینها نمیان دو سری انیمیشن برای اول شخص و سوم شخص طراحی کنن که نشه بهش ایرادی گرفت.
به نظرم از الان خودتون رو آماده کنین برای یک اول شخص ایمرسیو.

بهترین خبر میتونه همین باشه. میتونه تجربه جالبی واسه ماها رقم بزنه.
واقعا سر prince of persia the lost crown حس خیلی خوبی داشتم که چقد به تمدن ایران پرداخته بودن.
الان اینها میان مارو سوار اسب و سوسمار میزارن تو بازی.
قیافه هم ترکیبی از پاکستان ، هند و اعراب خلیج فارس.

حالا باز از اینهاش میشه چشم پوشی کرد ولی خواهشا معماری و آثار باستانی که ایندی میخواد درش ماجراجویی کنه رو لطفا درست دربیارن.
دوست داشتم بدونم به کدوم بنای تاریخی و باستانی میخوان بپردازن که دوستان اشاره کردن میرن به تخت جمشید ، به به.

=============
همینطوری گوگل کردم ببینم تا حالا توی سری مسیر ایندی به ایران افتاده بوده یا نه که مثل اینکه تو یک کامیک برای سال 1985 این مورد بوده به اسم Marvel's Further Adventures of Indiana - Tower of Tears میاد به ایران و شهر یزد.
رفتم ببینم همچین برجی به این اسم داریم که باستانی هم باشه که اینها رو پیدا کردم:

برج سکوت (Tower of Silence)
640px-Tower_of_Silence_in_Yazd,_Iran.jpg

برج خانه نعمت
tower-khajeh-nemat-01.jpgtower-khajeh-nemat-03.jpg

برج ارجنان​

e2baf2be-cbf0-412a-9abb-bbc8e69f77b8.jpg83d8a5e5-24fa-487b-8fad-0db8a1aba7a9.jpg

حالا دوستان یزدی اگه میبینن تصحیح یا اضافه کنن.

==============
در کامیک Tower of Tears یا برج اشکها (مکان تخیلی) تو یزد و مردمش اینطور تصویر شدن:
Screenshot 2024-08-21 164622.jpgScreenshot 2024-08-21 164633.jpgScreenshot 2024-08-21 164703.jpg

اسب و تیر و کمون چی میگه؟!
لباسها هم که یه ترکیبی زدن از همه چی.
:D:)):))

و اما خود برج که خیلی آشنا به نظر میرسه و خب مثل اینکه از روی یکی از برجهای یزد واقعا ایده گرفتن:
Screenshot 2024-08-21 164728.jpgTOT Indiel.jpg

===================
خلاصه اینکه خیلی دوست دارم ببینم تو پرسپولیس چه داستانی انتظارمون رو میکشه.
به امید اینکه پر از جزئیات و اشارات تاریخی به کوروش ، داریوش و... باشه که باهاش خرکیف بشیم:D

بنظر علتش Ray Reconstruction هست. چون اعلام شد بازی رو PC فول ریس تریس داره.

Indiana Jones and the Great Circle to Support NVIDIA DLSS 3.5 and Full Ray Tracing (Path Tracing) on PC

RR دی نویزری هست که باعث میشه نورپردازی ، کیفیت رفلکشن ها و سایه ها بسیار بهتر به نظر بیاد که در نتیجه تکسچرها نمایش بهتری دارند .

مثال تو بازی StarWars Outlaws:
InCollage_20240821_180338826.jpg

شاید اشتباه باشه ولی حس میکنم صحنه های جدیدی که تو نمایش دیشب بود تکسچرای محیط پیشرفت محسوس داشتن.

View attachment 347164
View attachment 347165
View attachment 347167View attachment 347168View attachment 347169View attachment 347170View attachment 347171View attachment 347173View attachment 347178View attachment 347179View attachment 347180View attachment 347181
View attachment 347182

نمایش دیشب به قدری خوب بوده که یه سریا نماز صبح رو اینجا خوندن.
شاید نمایش رو PC یا PS5pro بوده

ژانر اکشن ماجراجویی باستان شناسی ، ژانر محبوب منه . خوشحالم که تاریخ بازی معلوم شد (۱۹ آذر ۱۴۰۳) و انشالله بزودی بازی گلد هم خواهد شد .

امیدوارم بهینه سازی عالی داشته باشه با حجم معقول . فقط این حالت اول شخص اصلا به ژانر بازی نمی خوره . امیدوارم بشه باهاش کنار اومد و در تجربه و ارتباط لذت بخش از بازی ، خللی وارد نکند .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and AmirPXP

View attachment 347164
View attachment 347165
View attachment 347167View attachment 347168View attachment 347169View attachment 347170View attachment 347171View attachment 347173View attachment 347178View attachment 347179View attachment 347180View attachment 347181
View attachment 347182

نمایش دیشب به قدری خوب بوده که یه سریا نماز صبح رو اینجا خوندن.
بیلدهای نزدیکتر به ریلیزه. داره افکتهای نورپردازی و ... اعمال میشه.
یه نگاهی به سایر بازیها مثل گیرز و نمایشهای نزدیک به 6 ماه آخر بندازی، میبینی. الان بازی تو پولیش نهاییه.
بازی قفل دنوو خواهد داشت ؟!!!
فعلا اعلام نشده

قبل اینکه برای PS معرفی شه جذابیت خاصی جز تروی بیکر برام نداشت ولی الان خوشم اومده ازش :D اما هم چنان به نظرم سوم شخص بود خیلی بهتر بود
یادمه برای PS2 یه نسخه اومده بود من تو ماهواره گیم پلی اش می دیدم عاشقش بودم ولی فکر کنم آخر سر خیلی خودم بازی نکردمش از بس قطاری بازی ریلیز می شد اون موقع ها :D

• Like
Reactions: rezvideo and Taha75

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or