How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
ولی من نمی کنم چون واقعا باهاش می خندم اما از اون طرف هم نمی گم سریال قوی ـه،چون نیست.نظرت در مورد لیلی هم، جالبه.
با نیما هم موافقم ارزش ترد زدنو نداشت.

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
1-سریال فقط فرندز:d
2-این سریال تا سیزن 3 خیلی خوب بود اما سیزن های بعدش دیگه جالب نبود :)
3-باید دیگه ادامه ش ندن چون دیگه خیلی لوس شده(همین سیزن 6 تمومش کنن بره))x
4-از وقتی که فهمیدم بارنی هم ج ن س بازه دیگه از شوخیاش خندم نمیگیره:(
5-پیشنهاد میکنم سریال جویی و بیگ بنگ تئوری را حتما ببینید خیلی جالبن;)

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بنده خدا آریا اومد یه تاپیک زد همه شروع کردن ترور :d یاد کانتر بخیر تیتوتیست ( متوجه شدین که خطر لایه شدن بود درست ننوشتم :d )
قبلا دوستش داشتم اما وقتی شروع به دیدن فرندز کردم نظرم عوش شد , شاید با من موافق نباشید اما بنظر من الان بهترین طنز همین the big bang هستش من که خیلی لذت میبرم :)) هر کدومشون یه پای خندن و یه سوژه هستند .

راستی امروز تولد جنیفر انیستون بود :d از همینجا بهش تبریک میگم :d ( از چه جایی هم تبریک گفتم :d تقصیر من نیست جایی نیست که بتونم تبریک بگم :d )

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من تا فصل سومش دیدم و خیلی باهاش حال کردم
عاشق بارنی ام مخصوصا تیکه هاش . . .
It Going to be Legend Wait for it dry
:))
لیلی و مارشال هم یک دونه باشن. . .اون قسمتش که مارشال میگه من هر شب برای لیلی هر کاری که از صبح انجام دادم تعریف میکنم ته خنده بود. . . .

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
قبلا دوستش داشتم اما وقتی شروع به دیدن فرندز کردم نظرم عوش شد , شاید با من موافق نباشید اما بنظر من الان بهترین طنز همین the big bang هستش من که خیلی لذت میبرم هر کدومشون یه پای خندن و یه سوژه هستند .
من موافقم!
بهترین سریال طنز حال حاظر BBT هستش. امضام تابلوئه دیگه!
شلدن و رفقا مدام منو میخندونن :))

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
تا سیزن 3 خیلی فوق العاده بود سریال،سیزن 4 افت کرد و تو سیزن 5 به شدت افتضاح شد..سیزن 6 رو هنوز شروع نکردم ولی از اونجایی که ستاره زیاد آوردن انگار احتمالا" خود سریال چیزی برای گفتن نداره:d
BBT کلا" 4 تا اپیزود ازش دیدم و خسته شدم:d..شخصیتاش خیلی تخیلی بودن.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
در این که سریال فرندز از این بهتره که به نظرم شکی نیست ! این سریال هم اوایلش خوب بود و مخصوصا شخصیت بارنی جالب بود اما الان خیلی فرق کرده نسبت به قبل و اون حال و هوای 3 سیزن اولش رو نداره ...

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
من 2 تا سیزن شو دیدم ... شدیدا سرکاری میزنه !!! دیگه این آخریا از داستان تعریف کردن تد موزبی داشت حالم به هم میخورد !!!

انگار تکلیف آدما با خودشون مشخص نیست و واسه سر کار گذشتن ما ، هر روز هوس یه چیزی میکنن !! جدا نمی دونم این سریال چی داشته که تونستن علاوه بر اون دو تا سیزن ، 4 تای دیگه ام بسازن و برن جلو !!!!

کلا این امریکایی ها ام آدمای خوشحالی ان !! از اونور سریالای خوب دارن فرت و فرت کنسل میشن و خیلیایی دیگه شون هنوز آینده شون مشخص نیست ! اونوقت سریال مذخرفی مثل این 6 تا سیزن میره جلو !!!

از حق نگذریم ، چند تا تیکه خیلی خیلی خنده دار داشت ... ولی !!!

حالا کی تقاضا داده واسش تاپیک زده بشه تا ترورش کنم خودم :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
تا سیزن 3 خیلی فوق العاده بود سریال،سیزن 4 افت کرد و تو سیزن 5 به شدت افتضاح شد..سیزن 6 رو هنوز شروع نکردم ولی از اونجایی که ستاره زیاد آوردن انگار احتمالا" خود سریال چیزی برای گفتن نداره:d
BBT کلا" 4 تا اپیزود ازش دیدم و خسته شدم:d..شخصیتاش خیلی تخیلی بودن.

نظر شما محترم هرکس سلیقه خاصی داره :d
اما جالبیش به همین تخیلی بودنشون داره مثلا : (به داستان مربوط میشه اسپویل زیر :d )
قسمتی که راج مست میکنه کر خنده بود از سیزن اول :d این پنی هم همیشه میخوره تو پرش :)) هر موقع تکراری هم میبینم میخندم :d

من نمیدونم : ( این ربطی به فیلم نداره :d
من نمیدونم چرا خود این درخواست کننده ها تاپیک نمیزنند :d تاپیک درخواستی مد شده :d الان منم میرم تو پرو آریا درخواست میدم :d ( الکی ) :d

اینجا طرفدارانش میان خوب اگه خوشمون نمیاد چرا وارد تاپیکش میشیم :D
سریال جالبی میتونه باشه ! :D

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سریال فوق العاده ای هست . من چند قسمتش رو تو فارسی 1 دیدم از همون جا فهمیدم سریال خوراکی هست . نسخه اصلیش رو گرفتم . نمیدونم دوستان از یه سریال کمدی چه انتظاری دارن ؟ بحث فلسفی توش بکنن؟ واقعا شخصیت های جالبی داره این سریال . به نظر من بهترین سریال کمدی موجود هست .

فعلامنتظرم سیزن 6 تمام بشه همه رو باهم ببینم .

• Like
Reactions: Sorrows

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان خودشون میرن قهوه تلخ میبینن بعد به سریال به این باحالی که میرسه همه منتقد سینما میشن:d بشینین ببینین لذت ببرین.
به نظرم دیگه نقد بسه یه ذره درباره خود سریال حرف بزنیم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یعنی شروع نکنم به دیدنش؟:D

پ.ن: ای تو روحت سینا:D
به حرف اینا گوش نکن.ببین من بهت چی میگم!:D بشین ببین وگرنه از کفت رفته!:D (هنوز شروع نکردی!!!!!؟:| :| :| :| )
اینا رو میبینی میان اینجا همش واسه تخریبه!:D خودشون میشینن نگاه میکنن حالشو میبرن بعد میان اینجا میگن اِله بــِله!:D بیشتر هم از این ناراحتن که Friends تاپیک نداره!!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر