How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
من موافقم!
بهترین سریال طنز حال حاظر BBT هستش. امضام تابلوئه دیگه!
شلدن و رفقا مدام منو میخندونن :))
این جمله رو اصلاح میکنم:بهترین سیتکام در حال حاضر BBT هست.
دوستان هنوز هم نمیشه لینک دانلود گذاشت؟
نه نمیشه.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
این جمله رو اصلاح میکنم:بهترین سیتکام در حال حاضر BBT هست.

نه نمیشه.
نمیدونم، ولی من که HIMYM رو به BBT ترجیح میدم. طنز و موضوع باحال تری داره نسبت به BBT.
==============================
نظر خودم، خب معلومه سریالِ فان و فوق العاده باحالیه. کلاً داستانش هم خیلی جالبه. آدم دوست داره بدونه که مادر اینا کی هست ؟!:D
کلاً از نظر امتیاز هم که ، امتیازش تو ImdB، خیلی خوبه و 8.8 ِ . گُلدن گلاب هم 2 تا نامزد شده. اِمی هم 3 4 تا برده.
در کل حتماً ببینید سریالُ. بسیار فان و جذّاب هستش.

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
دوستان نظرتون درباره رابطه زویی با تد چیه؟:d
اینم یکی مثل بقیه!
مادر اصلیشون رو اول فصل 6 میگه که توی عروسی دیدم اولین بار!عروسی هم عروسی ـه همون دوستش پانچی هستش که توی این فصل نشون داده میشه:D (چقدر با دقت میبینم این سریالُ من:D)

در مورد مقایسه ای که دوستان میکنن, Friends بهتر از HIMYM هست اما BBT ... واقعا خسته کنندست.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خدایی من کشته و مرده این حرکات بارنی هستم !!
مخصوصا اون خانوم بازیهایی که توی فصل های قبل میکرد ! نه این فصل !! :d
قسمت جدید اومده فصل 6 ؟

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اینم یکی مثل بقیه!
مادر اصلیشون رو اول فصل 6 میگه که توی عروسی دیدم اولین بار!عروسی هم عروسی ـه همون دوستش پانچی هستش که توی این فصل نشون داده میشه:D (چقدر با دقت میبینم این سریالُ من:D)

در مورد مقایسه ای که دوستان میکنن, Friends بهتر از HIMYM هست اما BBT ... واقعا خسته کنندست.

یه حسی به من میگه بارنی با رابین عروسی میکنه:d

خدایی من کشته و مرده این حرکات بارنی هستم !!
مخصوصا اون خانوم بازیهایی که توی فصل های قبل میکرد ! نه این فصل !! :d
قسمت جدید اومده فصل 6 ؟
اخرین قسمتی که از سیزن 6 اومده قسمت 15 هست. دوشنبه هم قسمت 16 میاد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من حال و حوصله سرچ کردن ندارم ! یکی بگه چرا اسم سریال اینه ؟! :D
خدمتت عرض کنم که یه شخصی هست به اسم تد موزبی که داره داستان آشنا شدن با مادر بچه هاش رو واسشون تعریف میکنه.هر قسمت هم یه سری خاطرات در راستای همین اشنایی(که البته بیشترشون به این آشنایی ربطی نداره:D)تعریف میکنه.
کلا سریال بسیار خنده داری هست و محبوب ترین شخصیتش هم نیل پاتریک هریس یا همون بارنی خودمونه!:D اخرین اجراش رو هم میتونی تو VGA پارسال ببینی که هاستِ شو بوده.:D

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من حال و حوصله سرچ کردن ندارم ! یکی بگه چرا اسم سریال اینه ؟! :D
داستان در مورد "تد" شخصیت اصلی سریال هست که داره برای بچه هاش خاطرات دوران جووونیش و اینکه چجوری با مادرشون اشنا شد رو تعریف میکنه.:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
خدمتت عرض کنم که یه شخصی هست به اسم تد موزبی که داره داستان آشنا شدن با مادر بچه هاش رو واسشون تعریف میکنه.هر قسمت هم یه سری خاطرات در راستای همین اشنایی(که البته بیشترشون به این آشنایی ربطی نداره:biggrin1:)تعریف میکنه.
داستان در مورد "تد" شخصیت اصلی سریال هست که داره برای بچه هاش خاطرات دوران جووونیش و اینکه چجوری با مادرشون اشنا شد رو تعریف میکنه.
فک کنم از زبون تد روایت میشه که داره برای بچه هاش میگه چجوری من با مادرتون آشنا شدم :biggrin1: داره خاطراتشو میگه :biggrin1:

مرسی ! :D ماشالله چقدر این آشنایی طولانی بوده که 6 سیزن طول کشیده :D

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
البته میشه گفت هیچ ربطی هم با آشنایی با ماردشون نداره ! چون هر چی ما میبینیم در مورد بقیه هست نه ند موزبی :D

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان به نظر شما قشنگ ترین episode کدومه؟

خودم با قسمت Spoiler Alert خیلی حال کردم !
قسمت باحال که زیاد داره ولی تو سیزن 6 من از همه بیشتر با اپیزود Glitter حال کردم. خیلی خدا بود همینطور Rabbit or duck در سیزن 5 ولی خب بازم اپیزودهای خیلی باحال بود که یادم نمیاد :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر