How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
مرسی ! :biggrin1: ماشالله چقدر این آشنایی طولانی بوده که 6 سیزن طول کشیده :biggrin1:
البته بین این آشنایی خیلی آشنایی های تد با دخترهای دیگه هم اتفاق میفته که تخمینی فکر کنم به 20 و25 تایی برسه البته تا اینجا!به خاطر همین طولانی شده!که اتفاق های دیگه به جای اینکه در جزییات باشن فعلا موضوع اصلی شدن!
ولی کلا سریال راضی کننده ای هست!
وستان به نظر شما قشنگ ترین episode کدومه؟
اون قسمتی که اول از کافه شروع میشه که اسمه بارنی رو اشتباه رو لیوانش مینویسن هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان به نظر شما قشنگ ترین episode کدومه؟

خودم با قسمت Spoiler Alert خیلی حال کردم !
اووووه!:D اپیزود قشنگ که زیاد داره!ولی فقط از فصل 2 که دارم برای بار سوم میبینم اینا رو خیلی باهاش حال میکنم.:d
:))Slap Bet
:dHow Lily Stole Christmas
:d:dStuff
Bachelor Party =))=))
اون قسمتی که اول از کافه شروع میشه که اسمه بارنی رو اشتباه رو لیوانش مینویسن هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد!
Swarley :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
واقعا سریال هیچوقت افت نداشته!

فکر میکنم تو این مورد سریالی رو دستش نیست!
و واقعا جز سریال هایی هست که فقط نمیخندوندت بلکه خیلی چیزا هم یادت میده! مثل اون قسمت که اسمش بود as fast as she can

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واقعا سریال هیچوقت افت نداشته!

فکر میکنم تو این مورد سریالی رو دستش نیست!
و واقعا جز سریال هایی هست که فقط نمیخندوندت بلکه خیلی چیزا هم یادت میده! مثل اون قسمت که اسمش بود as fast as she can
دقیقا.
تازه بعد از 6 فصل این فصل دوباره اوج گرفته!:D
رسما از این 15 قسمت با 10 قسمتش ترکیدم از خنده!:D

Hey Jessica.how is your beaver!!!?=))=))q
Busy as ever!!!=))=))q

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اخه این چیه که براش ترد زدید؟!
از اون دست سریالهاییه که اگر 15 قسمتش رو هم نبینی چیز زیادی رو از دست ندادی:d
بدرد دخترهای دم بخت میخوره!:))

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اخه این چیه که براش ترد زدید؟!
از اون دست سریالهاییه که اگر 15 قسمتش رو هم نبینی چیز زیادی رو از دست ندادی:d
بدرد دخترهای دم بخت میخوره!:))
جهت اطلاعتون همین سریال با میانگین 8.8 از imdb هست و 5 بار جایزه Emmy رو برده و 4 بار جایزه Ewwy رو برده و دو بار هم جایزه People`s choice award. اپیزود 15 از سیزن 6 هم که اخرین اپیزودی هست که در حال حاضر اومده فقط در امریکا10.24 میلیون بیننده رسمی داشته.دیگه بیننده ها در کشورهای دیگه و دانلودی و اینترنتی هم بماند.

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
چرا.افت و خیز و قسمت های کسل کننده که زیاد داشت. ولی از وسط های سیزن 5 به بعد خیلی باهاش حال کردم.
هیچوقت به پای فرندز نمیرسه واسه مخاطب,(که خودم خیلی دوست دارم برسه).فرندز واقعا تک بود.البته دوستانی که هر 10 سیزنش رو دیدن میدونن چی میگم.;)(خیلی ها فقط 1 یا 2 فصل اولش رو میبینن و بیخیالش میشن.(البته اگه اونم ببینن.))
ولی با how i met خیلی سریع بیننده میتونه ارتباط برقرار کنه.واسه من با فرندز 2 فصل اول رو طول کشید تا باهاشون کنار بیام ولی با how i met دو قسمت.:d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اینا رو میبینی میان اینجا همش واسه تخریبه!:D خودشون میشینن نگاه میکنن حالشو میبرن بعد میان اینجا میگن اِله بــِله!:D بیشتر هم از این ناراحتن که Friends تاپیک نداره!!:D
سینا کاری نکن برم لیست تعداد بیننده ی سریال فرندز رو بزارم که با خاک کوچه یکسان بشی ها :d فقط اپیزود اخر فصل 10 فرندز رو 57 میلیون ادم دیدن ! تازه این افت سریال بوده . تو بعضی سیزن ها این تعداد به 100 میلیون میرسه :x
کلا بیننده ی How i Met در بهترین شرایط به 20 میلیون هم نمیرسه .:|:d

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
اینا رو میبینی میان اینجا همش واسه تخریبه!:biggrin1: خودشون میشینن نگاه میکنن حالشو میبرن بعد میان اینجا میگن اِله بــِله!:biggrin1: بیشتر هم از این ناراحتن که Friends تاپیک نداره!!:biggrin1:
اینو کی نوشته؟ چرا نسخه اصلش نیست؟؟!!:d الان به من تیکه انداختن دیگه ایشون؟:d
فقط بگم که من هر دوتا سریال رو دیدم و دارم میبینم.از هر دو هم خوشم میاد.
دوستان هم میخوان ببینن How i met خیلی قشنگه و به نظرم ارزشش رو داره حتی 2 بار ببینن.و خب جدیدتره و برای دوستان هم احتمالا کشش و جذابیتش بیشتر از فرندز هست.;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سینا کاری نکن برم لیست تعداد بیننده ی سریال فرندز رو بزارم که با خاک کوچه یکسان بشی ها :d فقط اپیزود اخر فصل 10 فرندز رو 57 میلیون ادم دیدن ! تازه این افت سریال بوده . تو بعضی سیزن ها این تعداد به 100 میلیون میرسه :x
کلا بیننده ی How i Met در بهترین شرایط به 20 میلیون هم نمیرسه .:|:d
مگه من گفتم How I Met از فرندز بهتره!؟:D یا پر طرفدار تره!؟:D من اصلا فرندز رو ندیدم.فقط میگم با How I Met بی نهایت حال میکنم.:D این که یه عده بیان بگن این سریال چی داره و چیپه و کلون فرندزه و چمیدونم ماله دخترای دمه بخته(با تشکر از معراج که مارو دختر دمه بخت هم کرد!!:D :D) زیاد جالب نیست.خُب حتما ماها که خوشمون اومده یه چیزی توش دیدیم که خوشمون اومده دیگه!:D قرار نیست که همه بشینن فرندز ببینن!
در مورد آمار بیننده ها هم,الان تعداد سریالها خیلی بیشتر شده به نسبت سال 94 یا حتی 03-04!:D مسلم هست که تعداد بیننده های هر سریال کمتر میشه!:D البته باز چیزی از ارزش های فرندز کم نمیشه!:D
اینو کی نوشته؟ چرا نسخه اصلش نیست؟؟!!:d الان به من تیکه انداختن دیگه ایشون؟:d
اینو بنده چند صفحه پیش نوشتم و یه شوخی بود با دوستام.:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اینجا برای من یه سوال مونده!
یعنی هر چی بیشتر طرفدار داره بهتره؟
چیزی که تو دنیا زیاده بیننده ای که فقط میخواد بخنده و به موضوع کاری نداره!
من تو همین فصل میتونم 3-4 تا نکته بگم که خیلیا از این سریال یاد گرفتن! اما امثال فرندز چی؟ همش یکی یه حرف غیر عادی میزنه همه هم هر هر میخندن! چیزهایی که هیچ وقت تو دنیای واقعی اتفاق نمیوفته و فقط تو فیلم خنده داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر