Homefront ~ Xbox360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این شاهکار :biggrin1: چند چپتر داره؟ میخوام ببینم ارزش وقت هدر کردن داره یا نه! :biggrin1:
seVen

کلا بازی 4 ساعته ، میتونید بخریدش بذارد کنار واسه بعدها ! مثلا اگر یک روز حستون نمیاد بازی برید بخرید اینو بیارید بازی کنید . یک روز سرگرمتون میکنه و همون روز هم تموم میشه :biggrin1: ... البته اینا در مورد کمپاینش ـه .

چرا من پس من با بازیش حال کردم؟ به نظرم حقش 7 هست، هرچند خیلی تقلید هست و خیلی هم گرافیکش بده و اصلا از UE3 این گرافیک انتظار نمیره ولی یه FPS متوسط رو به خوبه به نظرم ...

بچه ها من امروز مولتیشو امتحان کردم خیلی خداست.مولتیش یه چیزی مثل BF:BC هست ولی تو این مپ هاش خیلی حال می ده.مپ های تو شهر و جنگل و...کلا خیلی خوب بود مولتیش حال کردم.قشنگ حس یه جنگ را می ده به آدم.فقط یه ایرادی داره که اگر pass code نداشته باشی باید 800 پوینت بدی و اگر ندی,بیشتر از لول 5 آپ نمی شی.

کمک کمک

سلام کسی سیو کامل این بازی را دارد من این جای بازی گیر کردم لطفا سیوش را بزارید
86817014676728608580.jpg

سلام کسی سیو کامل این بازی را دارد من این جای بازی گیر کردم لطفا سیوش را بزارید
منظورت چیه گیر کردم؟
اگه منظور سخت بودنه که کاری نداره.فقط کافیه یه دستت روی تیر باشه یکی هم روی همین چیزا که ضد موشک هست که طوریت نشه .

بهترین صحنه بازی هم همون اولش هست که پدر و مادر پسره رو با تیر میکشن

سلام
دوستان من بازی رو خریدم سیدی رو میزارم مینیویسه Update نمیدونم چی چی بقیشو نخوندم.
بعد که NO رو میزنم نمیره تو بازی؟
این آپدیت توی همه ی بازی های جدید هست.با این آپدیت مد ap2.5 بازی های cod:black ops و cod:mw2 و halo:reach فعال میشه و درصورت داشتن lt+ اگه میخوای سه بازی بالا رو اجرا
کنی باید نسخه ی پچ شده اش رو بخری.این بازی و همه ی بازی های جدید با این آپدیت اجرا میشن و مشکلی براشون پیش نمیاد

من بازی روی نرمال تمام کردم
طبق achivement های بازی اگه هر چپتر روی هارد بریم 25 گیم اسکور میده
تا الان تا چپتر 3 روی هارد رفتم اما حتی یک دونه گیم اسکور هم نداده!
یا مثلا چپتر یک رو بدون مردن یا ریستارت چک پوینت رفتم اما بازی گیم اسکور نمیده
کسی میدونه چرا؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or