Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,892
چند روزه الکی سر کارم .
اشتباهی توی سایت ایکس باکس اچیومنت داشتم اچیوهای اون هیتمن قبلی رو میدیدم.
اینقدر اچیوها شبیه هستن که متوجه نشدم اون قدیمیه

:D

پس اچیوی کلا نیست که بخواد رو اخرین درجه سختی بریم ؟ اینطور که دیدم منم زده بود روی هر کدوم از اون 3 تا درجه سختی اخری بازی رو تموم کنیم میده اچیوش رو.
حیف شد اچیو جداگونه نزاشتن واسه اون درجه سختی انگیزه رفتنش بیشتر میشد :D

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
:D

پس اچیوی کلا نیست که بخواد رو اخرین درجه سختی بریم ؟ اینطور که دیدم منم زده بود روی هر کدوم از اون 3 تا درجه سختی اخری بازی رو تموم کنیم میده اچیوش رو.
حیف شد اچیو جداگونه نزاشتن واسه اون درجه سختی انگیزه رفتنش بیشتر میشد :D

اون آخری خیلی سخته دیگه .
کلا هیچی نداری رو اون درجه . باید همه جا رو خوب بلد باشی تا اونو با امتیاز خوب بتونی بری .
چیزی که من متوجه شدم اینه که برای گرفتن امتیاز بالا باید یه سری کارها رو روی سلسله مراتب انجام بدی .
روی هارد هم بدبختی نمیشه زیاد RB رو گرفت تا شواهد رو پیدا کرد . این خطه زود خالی میشه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
اون آخری خیلی سخته دیگه .
کلا هیچی نداری رو اون درجه . باید همه جا رو خوب بلد باشی تا اونو با امتیاز خوب بتونی بری .
چیزی که من متوجه شدم اینه که برای گرفتن امتیاز بالا باید یه سری کارها رو روی سلسله مراتب انجام بدی .
روی هارد هم بدبختی نمیشه زیاد RB رو گرفت تا شواهد رو پیدا کرد . این خطه زود خالی میشه

اگه منظورتون قسمت Challenge ها هست شما میتونی بازی رو که روی درجه Hard تموم کردی دفعه بعدش روی درجه نرمال یا آسونتر شروع کنی و ماموریتهای فرعی یا همون Challenge ها رو تکمیل کنی.

اینجوری هم اچیومنت درجه سختی بازی رو گرفتی و هم تونستی اچیومنت همه ماموریتهای جانبی بازی رو روی درجه اسونتر تموم کنی.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اگه منظورتون قسمت Challenge ها هست شما میتونی بازی رو که روی درجه Hard تموم کردی دفعه بعدش روی درجه نرمال یا آسونتر شروع کنی و ماموریتهای فرعی یا همون Challenge ها رو تکمیل کنی.

اینجوری هم اچیومنت درجه سختی بازی رو گرفتی و هم تونستی اچیومنت همه ماموریتهای جانبی بازی رو روی درجه اسونتر تموم کنی.

نه منظورم آخرین درجه سختیه بازیه که بعد از Expert هست (اسمش یادم نیست)
صحبت درمورد اینه که چرا برای اون درجه سختی آخر اچیو نگذاشتن

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
نه منظورم آخرین درجه سختیه بازیه که بعد از Expert هست (اسمش یادم نیست)
صحبت درمورد اینه که چرا برای اون درجه سختی آخر اچیو نگذاشتن
Purist.
فکر کنم به خاطر اینکه این دفعه اچیومنت ـه Online هم داره دیگه واسه هر درجه ی سختی اچیومنت جدا نذاشتن.
این نسخه خوراک 1000تایی کردنه. :D
پ.ن. حالا جالبی اچیومنت های Blood Money به این بود که حتی اگه رو درجه ی سختی آخر هم میرفتی فقط اچیومنت اون رو میداد. اچیومنت درجه های پایین تر رو نمیداد. یعنی رسما باید 4 بار بازی رو میرفتی. :D

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من دو تا سوال دارم ....

چطوری میشه بعضی جاها که قصد پیشروی داریم و یه جایی کمین کردیم اون مامور یا اون سرباز اصلا از جاش تکون نمیخوره و همونجا وایساده !!

میخواستم بپرسم به چه طریق هایی میشه این دسته از مامورها رو به حرکت در آورد تا به مقصد رسید ؟!

-----------------------

ضمنا مرحله زیر رو چجوری میتونم به بهترین شکل ممکن تمومش کنم ؟

مرحله ای که قراره اون یارو هیکل گنده هه که داره توی اون قفس مسابقه میده رو بکشیم بهترین روش چیه ؟

---------------------------

اگر دوست داشتید برید به تاپیک زیر و توی نظرسنجی شرکت کنید و نظر بدید

http://forum.bazicenter.com/thread71380

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
یک بالر بازی رو تموم کنی همش باز میشه

اشتباه نکنید مثلا من که بازی رو تموم کردم هنوز اون چند تا اچیومنت secret بر جای خودش باقی مونده و باز نشده.

احتمالا در حین بازی با انجام کارایی که به عنوان مراحل فرعی محسوب میشه اون اچیومنتها باز میشه.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
برعکس نسخه ی Blood Money این نسخه زرت و زرت آچیو میده:|
من حدود 85% آچیومنت هاشو آزاد کردم.یه آچیو داره که باید با اسنایپ هد شات کنی:
من تارگت اصلی رو یه بار هدشات کردم ولی آچیومنت نداد:|علتش چیه؟!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
اشتباه نکنید مثلا من که بازی رو تموم کردم هنوز اون چند تا اچیومنت secret بر جای خودش باقی مونده و باز نشده.

احتمالا در حین بازی با انجام کارایی که به عنوان مراحل فرعی محسوب میشه اون اچیومنتها باز میشه.

یکی از اون secretهایی که براتون باز نشده احتمالا همونیه که
سانچز رو باید خودتون تو رینگ بکشیدش

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
یکی از اون secretهایی که براتون باز نشده احتمالا همونیه که

مشکل اینجاست که توی رینگ هیچ در ورودی برای کشتن این یارو وجود نداره و هر ترفندی هست از راه دور هست و نه داخل قفس....اگه با اسنایپ بکشیم که من اینکارو کردم و اگر بوسیله اون چراغ بالای سرش هست که کشتن تصادفی حساب میشه.

و اگه بخواهیم حساب کنیم گیریم هم که بشه بری داخل رینگ و یارو رو بکشی ملتی که اطراف هستن میفهمند و لو میری که طرف رو کشتی !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
یه آچیو داره که باید با اسنایپ هد شات کنی:
من تارگت اصلی رو یه بار هدشات کردم ولی آچیومنت نداد:|علتش چیه؟!
باید 47 نفر رو هدشات کنی.

ضمنا مرحله زیر رو چجوری میتونم به بهترین شکل ممکن تمومش کنم ؟

مرحله ای که قراره اون یارو هیکل گنده هه که داره توی اون قفس مسابقه میده رو بکشیم بهترین روش چیه ؟
:arrowd:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
مشکل اینجاست که توی رینگ هیچ در ورودی برای کشتن این یارو وجود نداره و هر ترفندی هست از راه دور هست و نه داخل قفس....اگه با اسنایپ بکشیم که من اینکارو کردم و اگر بوسیله اون چراغ بالای سرش هست که کشتن تصادفی حساب میشه.

تو چند صفحه قبل این تاپیک یکی از دوستان توضیح داده بودن
باید همون اول مرحله یه جوری مخفیانه اون بوکسر رو بکشید و لباسشو بگیرید و از در اصلی وارد بخش بعدی مرحله بشید. که توضیح دقیقشو دوستمون گفته بودند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر