Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خوب اگه شتاسایی بشی که نمره منفی میده...من نه شناسایی میشم نه کسی رو میکشم ولی بازم silent assasin نمیده .دیگه نمیدونم چکار کنم؟
کشتن target های اصلی به صورتی که اتفاق به نظر بیاد (accident) یا جوری که کلا بی سروصدا باشه و هیچ کس نفهمه باعث میشه درجه ی Silent Assassin رو بگیری.
حالا این امتیاز های منفی با مثبت چه فرقی میکنه ؟! اتفاق خاصی می افته ؟
یه سری راهنمایی برای من آماتور بگید ممنون میشم !​
امتیازها علاوه بر اینکه میزان حرفه ای رد کردن مرحله رو نشون میده، قابلیت های کاراکتر رو هم ارتقا میده. مثل دقت در تیراندازی یا کم کردن زمان خفه کردن دشمنا و غیره.
تو هر مرحله مشخص میکنه اگه امتیاز چقدر باشه چه قابلیتی ارتقا پیدا میکنه.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,815
نام
کیارش
واسه گرفتن Silent Assassin فقط باید هدف های اصلی رو بکشین اونم بدون شناسایی شدن . بقیه رو هم اگه مخفیانه بیهوش کنین و قایمشون کنین بازم Silent Assassin رو میگیرین :D

من دارم بازی رو Expert میرم. خیلی حال میده لعنتی
تنها جایی که واقعا سخت بوده واسم تا اینجا مرحله :
بیمارستان بوده که باید 4 تا فیوز پیدا کنی .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
هیچکی نیست جوابِ مارو بده ؟! یعنی یه نفر هم بازی رو روی Purist نرفته ؟!
آقا هیچکی اینجا بازی رو روی Purist نرفته ؟! اگه کسی رفته یه خورده توضیح بده تو این درجه سختی آخر بازی بخاطر هوش مصنوعی بالا بازی سخت میشه؟! یا نه هوش مصنوعی نسبت به درجه سختی Expert و هارد تغییری نمیکنه و یه جورایی الکی سخت هست. به بیانه عامیانه رو اعصاب هست!

چون بیشتر بازی ها وقتی رو درجه سختی بالا میری هوش مصنوعی تغییر نمیکنه و بیشتر بخاطر تعداد دشمن ها و... بازی سخت و یه جورایی رو اعصاب میشه. مثل RE6 که هوش مصنوعی افتضاحی داشت.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
من میرم تو قرارداد هاش چرا کد ازم میخواد؟
اون قسمت آنلاین هست. باید به لایو وصل باشی.
البته در واقع مجانیه و میشه online pass ـش رو free از لایو دانلود کرد. قرار بوده اولی پولی باشه بعد مجانیش کردن.
هیچکی نیست جوابِ مارو بده ؟! یعنی یه نفر هم بازی رو روی Purist نرفته ؟!
من نرفتم (گذاشتم رو PC برم که اونو هم فعلا نگرفتم) ولی فکر میکنم سختیش بیشتر واسه این باشه که هیچی نداری. map و hint و checkpoint و اینا کلا تعطیله.
اگر هم مثل روند درجه های سختی easy به expert باشه تعداد دشمنا بیشتر میشه و سریعتر reaction نشون میدن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من رو اخرین درجه رفتم اینجوری میشه:
هیچی رو صفحه حتی تعداد گلوله هم نیستش. نمیفهمید قدرتتون کی تموم میشه.نمیفهحید دشکنا کی شک میکنن.خیلی هم دقیق میشن!
انلاینش خیلی جالبه!من حال کردم!5تا اچیو ازش گرفتم!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
اون قسمت آنلاین هست. باید به لایو وصل باشی.
البته در واقع مجانیه و میشه online pass ـش رو free از لایو دانلود کرد. قرار بوده اولی پولی باشه بعد مجانیش کردن.

من نرفتم (گذاشتم رو PC برم که اونو هم فعلا نگرفتم) ولی فکر میکنم سختیش بیشتر واسه این باشه که هیچی نداری. map و hint و checkpoint و اینا کلا تعطیله.
اگر هم مثل روند درجه های سختی easy به expert باشه تعداد دشمنا بیشتر میشه و سریعتر reaction نشون میدن.

میدونم...
از کجا دانلود کنم پسسشو؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
من رو اخرین درجه رفتم اینجوری میشه:
هیچی رو صفحه حتی تعداد گلوله هم نیستش. نمیفهمید قدرتتون کی تموم میشه.نمیفهحید دشکنا کی شک میکنن.خیلی هم دقیق میشن!
انلاینش خیلی جالبه!من حال کردم!5تا اچیو ازش گرفتم!

یه مقدار در مورد آنلاینش توضیح بده

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خب منم امروز نشستم پای بازی و تمومش کردم ،
باید بگم تو بازی هایی که تو این یکی دو ماه اومده بود از هیچ کدوم به اندازه هیتمن خوشم نیومد ، بلک اوپس 2 که نا امیدم کرد و از هیلو هم زیاد خوشم نمیاد ، این هیتمن یه دفعه اومد و مثل یه ناجی عمل کرد .
قبلا هم گفته بودم که اولین تجربه هیتمنم هست و اینقدر از بازی خوشم اومد که میخام بلافاصله با یه درجه سختی بیشتر بازی را از نوع آغاز کنم .

به شخصه روایت سینمای بسیار زیبای بازی را از همه چیز بیشتر پسندیدم ، امیدوارم بازی های دیگه هم از این نوع روایت داستان بیشتر استفاده کنن .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه مقدار در مورد آنلاینش توضیح بده

بهتره وقتی بازیو تموم کردی بری مولتی.میری توسه مولتی توسه یکی از مراحل خط داستانی. نزدیک یه سری که میشی اگه y بزنی میشن تارگتت تو هر مرحله 3-4 تا تارگت میتونی بذاری.بعد شیوه کشتنو هم خودت تایین میکنی.مثلا با لباس خاص و روش خاص تارگتا رو میکشی! من مرحله ای بنام terminator ساختم!!!تو مرحله king of china town هست! س تارگتم داره.اگه نفهمیدی بگو

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
بهتره وقتی بازیو تموم کردی بری مولتی.میری توسه مولتی توسه یکی از مراحل خط داستانی. نزدیک یه سری که میشی اگه y بزنی میشن تارگتت تو هر مرحله 3-4 تا تارگت میتونی بذاری.بعد شیوه کشتنو هم خودت تایین میکنی.مثلا با لباس خاص و روش خاص تارگتا رو میکشی! من مرحله ای بنام terminator ساختم!!!تو مرحله king of china town هست! س تارگتم داره.اگه نفهمیدی بگو

یعنی خودت یه مرحله انتخاب میکنی ،تارگتو مشخص میکنی و روشهای کشتنو هم خودت انتخاب میکنی و میذاری تو نت و گیمرای دیگه مرحله ای که ساختیو بازی میکنن؟؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان همونطور که گفتم این سری اولین تجربه هیتمن من بود !

اما همونطور که قبلا گفتم حتی توی درجه آسون هم نمیتونم دشمنا رو مخفیانه بکشم !

چون هرجا که میرم سریع توسط مامورها شناسایی میشم ! و مجبور میشم روی بیارم به سر و صدا و اکشن بازی !!

در این رابطه چه راهنمایی برام دارید ؟ به نظرتون من چکار کنم که بتونم بازی رو به صورت مخفیانه ترین شکل ممکن پیش برم ؟

ممنون​

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دوستان همونطور که گفتم این سری اولین تجربه هیتمن من بود !

اما همونطور که قبلا گفتم حتی توی درجه آسون هم نمیتونم دشمنا رو مخفیانه بکشم !

چون هرجا که میرم سریع توسط مامورها شناسایی میشم ! و مجبور میشم روی بیارم به سر و صدا و اکشن بازی !!

در این رابطه چه راهنمایی برام دارید ؟ به نظرتون من چکار کنم که بتونم بازی رو به صورت مخفیانه ترین شکل ممکن پیش برم ؟

ممنون​

به نظرم اول dishonored و بازی کن تا با سبک مخفی کاری آشنا بشی بعد بیا سمت این-البته dishonored خیلی سرتر از اینه-کلا برای آشنایی با سبک مخفی- کمی صبور هم باش تو بازی.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من الان اون مرحله ای هستم که اول یه جایی مثل بیمارستانه و اون دختره رو بغل میکنه رو دستش میبره سمت آسانسور !! تا پایان بازی حدودا چقدر مونده ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر