Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دوستان من بورنر مکسشو تهیه کردم اما وقتی میخوام بریزمش رو هارد رو 45% clean disc میزنه میشه راهنمایی کنید مشکلشو برطرف کنم؟=((از دیسکش ایمج گرفتم بورنره اما این مشکلو داره=((
دیسک شما کیفیت خوبی نداره ....
من خودم بارها همچین مشکلی برام پیش اومده ....

از جاهای معتبر بازی رو تهیه کنید !​

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام آقا من بازی رو تموم کردم فقط چند تا سوال جان من جواب بدید :D
یکی این که دایانا نمرده ؟؟؟؟ دومی اینکه آخرش اون چی بود تو دست اون دختره ؟ و سومی هم اینکه چرا ما با تک تیر داشتیم نگاهشون میکردیم ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اقا من چرا نمی تونم وارد بخش contract بشم؟؟
میزنم buy contract pass بعد قیمت رو زده -1!!!
تو صفحه قبل توضیح دادم.برای منم همین جوری بود.رفتم یک پروفایل اروپا ساختم بعد با اون دانلود کردم.بعد بخش contrac برای پروفایل اصلیم باز شد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تمومش کردم عالی بود پایانشم جالب بود! الانم دارم رو اخرین درجه میرم!افتضاحه!هیچیو نشون نمیده!!!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

با سلام آقا من بازی رو تموم کردم فقط چند تا سوال جان من جواب بدید :D
یکی این که دایانا نمرده ؟؟؟؟ دومی اینکه آخرش اون چی بود تو دست اون دختره ؟ و سومی هم اینکه چرا ما با تک تیر داشتیم نگاهشون میکردیم ؟
::|:|:|:|:|
مرتضی :|
پاسخ اسپویل پایان بازی :
دایانا که زنده بود و دیدیش :D اون هم گردنبند دختره بود که هزار بار تو بازی دیدی:| 47 هم داشت چکشون میکرد :D

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
تمومش کردم عالی بود پایانشم جالب بود! الانم دارم رو اخرین درجه میرم!افتضاحه!هیچیو نشون نمیده!!!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

::|:|:|:|:|
مرتضی :|
پاسخ اسپویل پایان بازی :
دایانا که زنده بود و دیدیش :D اون هم گردنبند دختره بود که هزار بار تو بازی دیدی:| 47 هم داشت چکشون میکرد :D
خیلی آقایی ولی {اسپویلر}
مگه ما دیانا رو نکشتیم آخه ؟! ما میدونستیم اون زندست یا نه ؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
خیلی آقایی ولی {اسپویلر}
مگه ما دیانا رو نکشتیم آخه ؟! ما میدونستیم اون زندست یا نه ؟

آخر BM ام بنظر میرسید که دایانا زده 47 و کشته ولی معلوم شد که کل قضیه کلک بوده. 47 یه جورایی تو این نسخه لطف دایانا رو از قبل جبران کردش.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
بازی فوق العاده شده من که بازیهای دیگه رو بیخیال شدم هر چپتر هیتمن رو دارم 50 بار میرم .
از دوستان کسی تا حالا Kane رو تو چپتر 7 بازی تو کافه رفته کتک بزنه (بغل در سمت چپ رو به روی دستگاه) اگر نزدید برید بزنید کلی حال میده البته باید اهرم داخل دستشویی رو نکشید و مستقیم برید سمت Kane با X دعوا رو شروع کنید:boxing:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کسی اچیومنت Jack of All Trades گرفته؟
من تو گرفتن
Spook style و Bank Robber style برای این اچیومنت مشکل دارم.اگه کسی گرفته کمک کنه.همین اچیومنتو بگیرم بازی 1000میشه

---------- نوشته در 01:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 AM ارسال شده بود ----------

بالاخره بازیرو 1000 کردم.18:5 طول کشید.البته بعضی مراحلی همینجوری عشقی میرفتم.اگر دوستان سوالی داشتند درخدمتم

donkman

کاربر سایت
Apr 10, 2011
48
من مرحله 3 فک کنم اسمش terminus باشه هیچکس نمیکشم هیچ نمره منفی هم نمیگیرم ولی باز بم silent assasin نمیده چرا؟کسی این مرحله silent assasin گرفته؟

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
من نسخه 97 درصد را خریدم و الان به مرحله dester industreis رسیدم ، ولی وقتی ایم مرحله تموم میشه یه دمو نشون میده و بازی میره تو لودینگ ، هر چه قدر هم صبر میکنم لودینگش تموم نمیشه و همین جوری میمونه .

مشکل از دیسکم هست یا 97 درصد ؟

بازی رو از روی هارد پاک کن . از روی دیسک اجرا کن ، اون تیکه از لودینگ که رد شد ، به چک پوینت رسید ، بیا بیرون از بازی و دوباره بازی رو نصب کن و ادامه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر