Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بازی ساعت 4 لیک میشه بعد میان میگن بازیو رو expert تموم کردم ساعت 7 :)) داداشه گلم مگه شما از خودت شک داری به شما که بی احترامی نشد منظورم 90% بود شما که جزوشون نیستی در ضمن اگه شما هیتمن باز بودی این حرفو نمیزدی بازیش 5 درجه سختی داره call of duty نیست مه بزنی بکشی بری من نظرم گفتم فقط

نخیر من فن هیتمن نیستم ولی حرفم اینه که تو فروم نظر دادن ازاده ولی توهین کردن و برچسب زدن به دیگران خیر شما میتونی خیلی مودبانه بیایی بگی بنظرم و به این دلایل بازی نمیتونه کوتاه باشه نه اینکه همش به این و اون بپری در کل احترام گذاشتن به دیگران رو بخاطر بسپار

---------- نوشته در 08:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:21 PM ارسال شده بود ----------

مگه میشه ؟

بدون اینکه هیچ اطلاعی بدن ( نمیدونم دادن یا نه! ) به این زودی بازی رو ارزه کردن؟؟؟

بازی رو خود شرکت عرضه نکرده بازی لو رفته یا به اصطلاح لیک شده

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
مگه میشه ؟

بدون اینکه هیچ اطلاعی بدن ( نمیدونم دادن یا نه! ) به این زودی بازی رو ارزه کردن؟؟؟

دوست عزیز بازی لیک شده!
یعنی بازی توسط هکر ها به یه نحوی زود تر از عرضه رسمی انتشار پیدا کرده به صورت غیر قانونی و فقط نسخه کپی اومده و نسخه اورجینال همیشه در ریلیز اصلی میاد!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
قابل توجه عزیزانی که فرتی بازی رو تموم کردن این خبر رو بخونید میفهمید که اونایی که زود بازی رو تموم کردن اصلا هیتمن باز نبودن بلکه فقط برای تفریح و اینکه یه کاری کردن باشن بازی رو به این زودی تموم کردن :

IO Interactive سازنده بازی Hitman: Absolution می گوید که قسمت های بزرگی از بازی گیمر ها باید درگیری های زیادی بکنند تا بتوانند به مرحله آخر بروند و آن را به پایان برسانند.

در مصاحبه ای که Tore Blystad با مجله official playstation magazine داشت گفت:"تنها 20%درصد از گیمر ها می توانند بازی را به پایان برسانند و این درصد کمی است.این باعث می شود مردم ناراحت شوند.آقای Tore Blystad همچنین ادامه داد:"ما داریم کاری را میکنیم که تاحالا آن را تجربه نکردیم.با اینکه شایداین مسئله ناراحت کننده باشد اما عموم گیمرها حتی توانایی تمام کردن بازی را نخواهند داشت.

اگر هم بازی را به مرحله آخر برسانند بازی را و آن را تمام کنند شاید دیگر نتوانند صحنه ی آخر این بازی را ببینند وفقط این کار 1 بار امکان پذیر باشد،این بازی برای کسانی درست شده است که می خواهند یک مرحله را چند بار امتحان کنند تا چیزی نباشد که تا حالا کشف نکرده باشند."

وی اضافه کرد:"این بازی را به چند منتقد نشان داده ایم و گفتد بازی قابلیت تکرار کردن را دارد."

این حرف ها آیا باعث می شود که در فروش بازی Hitman:Absolution تاثیری داشته باشد؟باید منتظر عکس العمل گیمر ها به این موضوع باشیم.

منبع:

Only 20% of players will finish Hitman: Absolution, reckons IO • News • Eurogamer.net

FAHRENHEIT47

کاربر سایت
Dec 13, 2011
71
نام
AliReza
بله. همونطور که گفتم این دوستان صرفا بازی را تموم کردن. ازش لذت نبردن.هیتمن وار , هیتمن را بازی نکرده اند. کال وار نشستن هیتمن بازی کرده اند.

n.m.o

کاربر سایت
Nov 17, 2011
14
باو بازیو 10 - 12 روز قبل از عرضه جهانی با قیمت 7 - 8 تومن میگیری که یه ریالشم تو جیب اون بدبختا که واسه بازی چند ساله زحمت کشیدنم نمیره .. بازی میکنی حالشم میبری باز هی میای اینجا غر میزنی ؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
آقایون لطفا بحثـــــــــو تموم کنید ولی در کل اینو بگم که اگر کسی بازیــو تو مدیوم تموم کنه باید خداشم شکر کنه چه برســـه به expert(فکر نکنم بشه زیر 10ساعت بازیـــو تموم کرد)
حیف که از ترس بن شدن باید تا عرضه رسمی بازی صبر کنم وگرنه چه حالی میداد:x

آخر سر مولتی این بازی آنلاین پس میخواد؟؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
این بازی مخقی کاری هست ولی اجازه اکشن بازی کردن رو هم میده اگه روی حالت مخفی کاری برید خیلی بیشتر طول میکشه
dishonored هم همین طور بود

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من با hard شروع کردم دیدم تو expert یخورده اعصابم خورد خواهد شد :D . بازی سخته . فوق العاده هست گیم پلی . من فقط 2 ساعت طول کشید Proluge رو تموم کنم .پس اصلا هم کوتاه نباید باشه با این روند مگر اینکه بزاری رو نرمال یا ایزی و همینطور مثل کالاف دیوتی بری جلو . challenge های مختلفی تو هر مرحله داره که انجام دادنشون بسته به درجه سختی زمان بر هستش .
گرافیک خیلی خوب و قابل قبول هست تقریبا یخورده بهتر از deus ex هست گرافیکش .
گیمپلی و کارایی که 47 میتونه انجام بده خیلی متنوع و دلچسب هستن و آدم احساس میکنه که واقعا هیتمن هست خودش . مخفی کاری خارق العاده هست .
داستانش خیلی خوب شروع میشه و امیدوارم اینجوری گیرا بمونه .
کات سین ها خیلی به جا و عالی و با کیفیت طراحی شدن .
در کل بازی خیلی خوب هست و انتظار متای 87-91 دارم ازش :D
بگیرین حالشو ببرین . ینی کسی که میاد ایراد الکی میگیره رو نمیتونم درک کنم .

آقایون لطفا بحثـــــــــو تموم کنید ولی در کل اینو بگم که اگر کسی بازیــو تو مدیوم تموم کنه باید خداشم شکر کنه چه برســـه به expert(فکر نکنم بشه زیر 10ساعت بازیـــو تموم کرد)
حیف که از ترس بن شدن باید تا عرضه رسمی بازی صبر کنم وگرنه چه حالی میداد
yahoo_8.gif

آخر سر مولتی این بازی آنلاین پس میخواد؟؟

داداش شما تا ریلیز جهانی میتونی آفلاین بازی کنی و اصلا لایو نری ، بعد از اینکه ریلیز رسمی شد راحت برو لایو هیچ خطری هم نداره . فقط یه بار کنسول رو از برق بکش تا ساعتش reset بشه بعد آفلاین بازی کن و وقتی بعد از ریلیز رسمی خاستی بری لایو ساعت رو دوباره تنظیم کن .

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من با hard شروع کردم دیدم تو expert یخورده اعصابم خورد خواهد شد :D . بازی سخته . فوق العاده هست گیم پلی . من فقط 2 ساعت طول کشید Proluge رو تموم کنم .پس اصلا هم کوتاه نباید باشه با این روند مگر اینکه بزاری رو نرمال یا ایزی و همینطور مثل کالاف دیوتی بری جلو . challenge های مختلفی تو هر مرحله داره که انجام دادنشون بسته به درجه سختی زمان بر هستش .
گرافیک خیلی خوب و قابل قبول هست تقریبا یخورده بهتر از deus ex هست گرافیکش .
گیمپلی و کارایی که 47 میتونه انجام بده خیلی متنوع و دلچسب هستن و آدم احساس میکنه که واقعا هیتمن هست خودش . مخفی کاری خارق العاده هست .
داستانش خیلی خوب شروع میشه و امیدوارم اینجوری گیرا بمونه .
کات سین ها خیلی به جا و عالی و با کیفیت طراحی شدن .
در کل بازی خیلی خوب هست و انتظار متای 88-91 دارم ازش :D
بگیرین حالشو ببرین . ینی کسی که میاد ایراد الکی میگیره رو نمیتونم درک کنم .

این جماعت هیچوقت قابل درک نبودن !!:|:d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
باو کجا کوتاه!!
مجله المانی Play3 بازی رو نقد کرده و گفته بازی 15 ساعت گیم پلی داره!!
من تا اینجایی که رفتم چکپوینت ها خیلی رو اعصاب و اصلا خوب نیستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر