Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
باو کجا کوتاه!!
مجله المانی Play3 بازی رو نقد کرده و گفته بازی 15 ساعت گیم پلی داره!!
من تا اینجایی که رفتم چکپوینت ها خیلی رو اعصاب و اصلا خوب نیستند

عزیز این بازی اصلا تا حالا تو عمرش چک پوینت هم نداشته پس حالا که اومدن و لطف کردن و یه چک پوینت گذاشتن برید خدا رو شکر کنید :d

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
داداش شما تا ریلیز جهانی میتونی آفلاین بازی کنی و اصلا لایو نری ، بعد از اینکه ریلیز رسمی شد راحت برو لایو هیچ خطری هم نداره . فقط یه بار کنسول رو از برق بکش تا ساعتش reset بشه بعد آفلاین بازی کن و وقتی بعد از ریلیز رسمی خاستی بری لایو ساعت رو دوباره تنظیم کن .
حرفاتون کاملا صحیح هست ولی میخوام مولتی COD بزنم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بابا اینقدر هم که میگید نباید کوتاه باشه!!بقول دوستمون که مجله گفته 15 ساعت گیم پلی داره ولی بدونید اگه میخوایید از بازی لذت ببرید باید مخفی کاری کنید نه اینکه مثل مکس پین مثل گرگ بی افتید توی 1 گله گوسفند!!

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
بر اساس نقد play 3 بازی حدود 15 ساعت گیم پلی داره

قطعا یه هیتمن باز خیلی بیشتر بازی میکنه تا بازی تموم بشه اما یه کال باز میتونه بازی رو زیر 10 ساعت هم تموم کنه (که خب البته تمام اصل و لذت بازی را از دست میده)
داداش گل گفتی بعد بعضی ها بازیرو با call of duty اشتباه میگیرن 4 ساعته expert تموم میکنن البته فک کنم طی دانلود تموم کردنباید به ان بچها گفت:-q:ranting:بچه ان دیگه اولین کنسول شون xbox360 باشه همینم میشه :))

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
بابا اینقدر هم که میگید نباید کوتاه باشه!!بقول دوستمون که مجله گفته 15 ساعت گیم پلی داره ولی بدونید اگه میخوایید از بازی لذت ببرید باید مخفی کاری کنید نه اینکه مثل مکس پین مثل گرگ بی افتید توی 1 گله گوسفند!!

بروبچ یه لحظه فکر کردن مسابقه هست بشمار سه سریع تمومش کردن....:d

نگو اشتباه فکر میکردن... هنوز تا مسابقه خیلی مونده الان وقت تمرینه....:d

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
البته هر کسی حق داره نظرشو بگه اما کلا در مورد بازی ها مخصوصا اونایی که تاپ هستن حال میده بازی با تمرکز و دقت با مدت زمان تمام کنی تا از بازی کردن لذت ببری نه اینکه بیای بشینی و فقط مثلا داستان بازی دو سوته تمام کنی و بدون توجه به جزیات و ماموریت جانبی بازی تمام کنی!!؟؟ اینطوری به نظر من لذتی نداره

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
دوستان ي سوال داشتم ميشه هر طور كه خواستي بازي كني من مخفي كاري حال نميكنم ميشه همينطوري گانگستري بري تو دل دشمن يا حتما بايد مخفي كاري كني؟؟؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان ي سوال داشتم ميشه هر طور كه خواستي بازي كني من مخفي كاري حال نميكنم ميشه همينطوري گانگستري بري تو دل دشمن يا حتما بايد مخفي كاري كني؟؟؟
دوست عزیز زیبایی این بازی وقتی نمایان میشه که رو مخفی کاری بری هیت من از نسخه های اولیه اش تا بحال این فرم بازی حفظ کرده و همیشه با گیم پلی مخفی کاری و دقت بالا خودشو نشان داده اینکه بری وسط مثل مثلا کال اف همه بکشی لذتی از بازی کردن هیت من نمیبری

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اصلا بازی کوتاه نیست.من هر مرحله رو 10 بار امتحان میکنم تا کاملا مخفی برم.این جوری هر مرحله 2تا3 ساعت طول میکشه.منم گذر زمانو اصلا نمیفهمم

amir_snake

کاربر سایت
Nov 19, 2011
62
بازیش کوتاهه حالا شما هی خودتون رو گول بزنید
شما می تونید یه فیلم 2 ساعته رو تو 2 ساعت ببینید یا هر 15 دقیقه استپ کنید برید راجع به مطالب فیلم تو اینترنت تحقیق کنید و با دور آروم از اول ببینید
و دوباره این بار توی بیست دقیقه برگردین به دقیقه 5 و این بار زیر نویس عوض کنید و .......
همه این کارا رو می شه کرد اما واقعیت رو قبول کنید بازی کوتاه و آسونه......من گفتم تو ذوقتون نخوره....یه هفته دیگه به حرفم می رسین

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
شما می تونید یه فیلم 2 ساعته رو تو 2 ساعت ببینید یا هر 15 دقیقه استپ کنید برید راجع به مطالب فیلم تو اینترنت تحقیق کنید و با دور آروم از اول ببینید
و دوباره این بار توی بیست دقیقه برگردین به دقیقه 5 و این بار زیر نویس عوض کنید و .......
همه این کارا رو می شه کرد اما واقعیت رو قبول کنید بازی کوتاه و آسونه......من گفتم تو ذوقتون نخوره....یه هفته دیگه به حرفم می رسین
تو این چندتا نقدی که اومده هیچکدوم به کوتاه بودن بازی اشاره نشده بعد شما میگی کوتاه؟

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
hiss
این حق شماست نظرتونو بدین و من از این نظر اینو برداشت می کنم که شما توانایی درک بازی هیتمن را ندارید با احترام !!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر