Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوستان چرا انقدر سر کوتاه بلندی جرو بحث میکنید؟
هممون هیتمن رو دوس داریم که داریم واسش وقتمونو میزاریم دیگه...هر کسی یه جوری بازی میکنه. مثلا من از همتون کند ترم چون همین هیتمنی که شما میگید شاید 4 ساعته تموم بشه واسه من حدود 25 ساعت طول میکشه!!
چون من دوس دارم یه بازی رو همون جوری که سازنده هاش دوس داشتن بازی بشه بازی کنم حالا میخواد بهم بگن کند یا بعد 15 سال گیمری بگن کژوال...
یکی مخفی کاری دوس داره یکی اکشن...
ولی بزارید یه چیزی بهتون بگم : به نظرم چند وقتیه همه دوس دارن زود تموم کنن بازیرو تا بیان اینجاو اسمشون به عنوان اولین تموم کننده تو گفتگوی بازی بمونه البته فقط اینجوری فکر میکنما...یه جور کل کل شده
در حالی که هممون میدونیم اروم و دقت به جزییات چقدر به لذت بازی اضافه میکنه...
اگه زیادی حرف زدمو نصیحت کردم شرمنده

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
همه ی ابهت هیتمن به اینه که مثه یه قاتل حرفه ای با کمترین جلب توجه بری اون شخص مورد نظرشو بکشی هیچ کسم نفهمه. اگه اینجوری بازی کردی هیتمن بازی.اگه نه برو کال آفتو بازی کن.
یه حس غریبی بهم میگه بازی خعلی قراره فاز بده بهم!!!!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
منم بلخره تموم کردمش ... :d

اینکه Hitman رو برین به سبک Gears of War تموم کنین و بعدش بیاین غر بزنین که چرا کوتاهه مثل این میمونه که برین Walkthrough یه بازی معمایی مثل Ranaway رو دانلود کنین بعد بگین معماهای بازی چقده آسونه ... :))

من رو Hard رفتم و یه چیزی حدود 16-17 ساعت طول کشید که تمومش کنم تازه با همه زور زدنمم آخرش نتونستم رو همش Silent Assasin بگیرم ...:|

چون هر مرحلم حداقل پنج شیش تا راه برای تموم کردن تاره ارزش دوباره بازی کردن Hitman از خیلی از بازیای دیگه بالاتره ... پس خواهش میکنم اگه Hitman باز نیستین گیر بیخودی ندین.

داستان بازی میتونست بنظرم بهتر روایت بشه ولی بازم راضی بودم ازش فقط یه چیزی رو اعصابم بود

47 این شماره چپ و راست از همه رو دست میخورد. از اینش حرص میخوردم که کلاس دشمناشم خیلی اومده بود پایین ... غیر از Agency بقیه دشمنا یه مشت گدا گودوله کج و کوله بودن ... :d

یه نکته خیلی جالبشم نمیدونم توجه کردین یا نه ولی تو بخشای مختلف هر مرحله دیالوگا و رفتارای دشمنا بنابر اینکه چطوری بخشای قبلو تموم کردین عوض میشه.

حرف آخر اینکه کاملا از سینگل بازی راضی بودم تغییراییم که تو سیستم گیم پلی دادن کاملا خوب پیاده کردن. حالا باید وایسم تا ریلیز رسمی که بتونم یه پس آنلاین بخرم ببینم مولتیش چجوریاس.

زت زیاد!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب یه نیمچه نقد بکنم:D
گرافیک بازی خوب ولی عالی نیست و جزییات هم در نوع خودش خوب کار شده و نورپردازی بازی هم قابل قبوله!
صداگذاری بازی خیلی جالب کار شده از موسیقی تا دیالوگ های اصلی و فرعی همه باحالن:D
قابلیت های مخفی کاری بازی فوق العاده جالب و باحاله:D
تنها نکته منفی تا اینجا فیزیک بازی بوده که مشکل داره!
تا اینجا هم که من بازی کردم (تازه بخش اول رو تموم کردم و رسیدم Part 1:D) داستان به نظر خیلی جالب میاد و بازی هم با روشی که من می‌رم (کاملا مخفی کاری) اصلا کوتاه به نظر نمی‌رسه!
چیزی که باعث می‌شه سعی کنید مخفی کاری برید سیستم امتیاز هست که با دیده شدن یا کشتن افراد منفی می‌خورید و با انجام ماموریت و... امتیاز بهتون اضافه می‌شه و قابلیت های جدیدی بهتون می‌ده!

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا جان من جواب بدید
من اگه این بازی رو رو پروفایل اصلیم که به لایو هست بازی کنم البته قبلش یعنی الان اینترنت رو قطع کنم و تا زمان ریلیز بازی به live وصل نشم ولی تو این مدت این بازی رو انجام بدم و بعد از ریلیز وصل شم مشکلی برام پیش نمیاد ؟؟؟؟ لطفا جواب بدید

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
این سیستم نمره دهی بازی واقعا سخت گیره! اگه یه گارد مسلح رو که هدف نیست بکشی ازت نمره کم میکنه

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
صحنه داره :D ( در چه حد :D ) ؟
نه فقط یه تیکه یه نفر رو (اسمش رو نمی‌گم تا خودت ببینی فقط بدون زن ـه:D) از پشت این پرده های نسبتا تار تو حموم نشون می‌ده:D
همون اولای بازی!
آقا جان من جواب بدید
من اگه این بازی رو رو پروفایل اصلیم که به لایو هست بازی کنم البته قبلش یعنی الان اینترنت رو قطع کنم و تا زمان ریلیز بازی به live وصل نشم ولی تو این مدت این بازی رو انجام بدم و بعد از ریلیز وصل شم مشکلی برام پیش نمیاد ؟؟؟؟ لطفا جواب بدید
نه داداش این طوری مشکلی پیش نمیاد!
بازی را خریدم تو لودینگ گیر میکنه مشکل از چیه؟
از دیسک

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
منم بلخره تموم کردمش ... :d

اینکه Hitman رو برین به سبک Gears of War تموم کنین و بعدش بیاین غر بزنین که چرا کوتاهه مثل این میمونه که برین Walkthrough یه بازی معمایی مثل Ranaway رو دانلود کنین بعد بگین معماهای بازی چقده آسونه ... :))

من رو Hard رفتم و یه چیزی حدود 16-17 ساعت طول کشید که تمومش کنم تازه با همه زور زدنمم آخرش نتونستم رو همش Silent Assasin بگیرم ...:|

چون هر مرحلم حداقل پنج شیش تا راه برای تموم کردن تاره ارزش دوباره بازی کردن Hitman از خیلی از بازیای دیگه بالاتره ... پس خواهش میکنم اگه Hitman باز نیستین گیر بیخودی ندین.

داستان بازی میتونست بنظرم بهتر روایت بشه ولی بازم راضی بودم ازش فقط یه چیزی رو اعصابم بود

47 این شماره چپ و راست از همه رو دست میخورد. از اینش حرص میخوردم که کلاس دشمناشم خیلی اومده بود پایین ... غیر از Agency بقیه دشمنا یه مشت گدا گودوله کج و کوله بودن ... :d

یه نکته خیلی جالبشم نمیدونم توجه کردین یا نه ولی تو بخشای مختلف هر مرحله دیالوگا و رفتارای دشمنا بنابر اینکه چطوری بخشای قبلو تموم کردین عوض میشه.

حرف آخر اینکه کاملا از سینگل بازی راضی بودم تغییراییم که تو سیستم گیم پلی دادن کاملا خوب پیاده کردن. حالا باید وایسم تا ریلیز رسمی که بتونم یه پس آنلاین بخرم ببینم مولتیش چجوریاس.

زت زیاد!
مولتي نداره كه ، اون contracts هستش كه ديگران مراحل ميسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر