Hideaki Itsuno: مطمئنا میتوان سری Devil May Cry را ادامه داد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
woo5_aas.png

آرت Fan Made از Devil May Cry 5

Hideaki Itsuno کارگردان سری Devil May Cry در مصاحبه ای با یک مجله گیمینگ در Hong Kong تایید کرد که کپکام ممکن است به ادامه دادن سری Devil May Cry علاقمند باشد. به نظر میاید هرچه فروش Devil May Cry 4 Special Edition بهتر باشد، نسخه جدید نیز زودتر اتفاق خواهد افتاد.

با توجه به نحوه بیان و کلمات استفاده شده(توسط Itsuno)، به نظر میرسد که نسخه جدیدی از سری در دست ساخت است. زمانی که دقیقا در مورد این موضوع از Itsuno سوال پرسیده شد وی جواب داد که هنوز عنوان جدیدی معرفی نشده، که (این جواب) تقریبا در حال ساخت بودن نسخه جدید را تایید میکند.

نظر شما در مورد سخنان Itsuno چیست؟ آیا نسخه جدیدی از سری Devil May Cry در دست ساخت است؟ اگر جوابتان مثبت است، به نظرتان این نسخه دنباله سری اصلی(DMC5) خواهد بود یا اینکه قرار است ادامه ای برای ریبوت نینجا تئوری(DmC2) ببینیم؟

منبع

پی نوشت: از اونجایی که خبر در مورد کل سری بود و محدود به 4SE نمیشد گفتم بهتره یه تاپیک جدا براش بزنم.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
حالا شاید خیلی‌ها با حرف من مخالف باشند ولی من خیلی دوست دارم شخصیت اصلی نسخه‌ی بعدی اسپاردا باشه. دلیلشم اینه که واقعاً میخوام بدونم چه بلایی سرش اومد. :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
^
ایده ی خیلی خوبیه واسه قسمت بعد. انقد رفتیم تو جو یه Showdown درست حسابی به سبک قسمت سوم کلا ایده های جدید خطور نمیکنه :d

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
من از ریبوت متنفرم نیستم ولی متاسفانه در حد باد شکم سری اصلی نیست. DMC ذاتش یه سری ژاپنیه نمیشه به زور غربیش کرد. دلیل نچسب بودن ریبوت هم همینه. همون کومبوی های قدیمی رو با یه شخصیت خز لات اجرا میکنیم که هیچ ( که موقع تیر اندازی برعکس دانته ی قبلی که خیلی استایلیش بود یجوری وای میسته انگار داره دستشویی میکنه :| ) افکت های مناسب هم به کر نرفته
ولی از DMC 5 بههه شدتتتت استقبال میشه!

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اقا علی به این خاطر میگم دانته 2 بهتر از دانته های دیگست. چون نگاه کن این دانته که گزاشتی کنار ورجیل کاملا بهش میخوره که برادر یکی مثل ورجیل باشه و اون خونسردی وبی اعصابی ورجیل توی حالت صورتو مو لباسش هست. ممنون که این دانته رو گذاشتی:-*:x

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
اقا علی به این خاطر میگم دانته 2 بهتر از دانته های دیگست. چون نگاه کن این دانته که گزاشتی کنار ورجیل کاملا بهش میخوره که برادر یکی مثل ورجیل باشه و اون خونسردی وبی اعصابی ورجیل توی حالت صورتو مو لباسش هست. ممنون که این دانته رو گذاشتی:-*:x

خودم بشخصه با دانته ی DMC2 خیلی حال کردم اما بنظرم خونسردی ورجیل در کنار بی خیالی و شوخ طبعی دانته یجورایی مکمل همدیگه هستن و شخصیت پردازی رو به اوج میرسونن

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
خودم بشخصه با دانته ی DMC2 خیلی حال کردم اما بنظرم خونسردی ورجیل در کنار بی خیالی و شوخ طبعی دانته یجورایی مکمل همدیگه هستن و شخصیت پردازی رو به اوج میرسونن
دقیقاً. خونسردی ورجیل به عنوان یه foil برای بی کلگی دانته عمل میکنه. به نظر من ولی در کل شخصیت cool و خونسردی مثل Virgil نمیتونه و نباید نقش اصلی باشه(با ذکر اینکه خودم فن ورجیل هستم بیشتر تا دانته). این جور شخصیتها معمولا ثابت هستن. این شخصیت های شوخ، کمی عصبی، بی کله و احساساتی ... هستن که میتونیم به عنوان نقش اول یک سری با ویژگی های DMC بپذیریمشون. ورجیل کاملاً پرفکت هست. ارتباط باهاش به عنوان نقش اصلی واقعا سخته. دانته ی شماره ی 2 هم به نظرم این مشخصات رو برای یه بازی توی این سبک نداره(لااقل اینکه با فرمولهای جواب پس داده نمیخونه). شاید یه دلیل بزرگ برای اینکه نیرو تو قسمت چهارم معرفی شد همین mature بودن دانته نسبت به شماره ی سومش بود. باید باز هم یه جوون با همون ویژگی ها رو به عنوان نقش اول معرفی میکردن هر چند که بعضی از فنها ناراحت بشن
---
اسپاردا هم نمیتونه نقش اصلی باشه مگه اینکه همین ویژگی ها رو براش در نظر بگیرن. حداقل اینکه تو بخش اول داستان اینطوری باشه. چون به داستان سری تسلطی ندارم نمیدونم میتونن به این سبک درش بیارن یا نه!

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
جالب اینجاست که بعد از نا موفق بودن دویل 2 سازندها نتونستن بیخیال او دانته بشن و تو شماره 3 اونو در قالب برادر دانته آوردن وبا نقش منفی که براش در نظر گرفتن تونستن این جایگاه بی اعصاب بودنو اینقدر افزایش بدن که حتی بعضی از فن ها خاستار یه دویل مخصوص ورجیل هستن:-b
پس نتیجه میگیریم که ورجیل هر چه داره از دانته 2هست:p(دانته2فن)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همونطوری که @incoming و @Mr. Children عزیز گفتن در واقع این تضاد بین دانته و ورجیله که رابطه شون به عنوان دوتا برادر و رقیب رو جالب کرده. توی همین DMC3 اگه نگاه کنی نه تنها از لحاظ شخصیت و داستان بلکه حتی توی نحوه لباس پوشیدن و طراحی دانته و ورجیل هم میتونی این تضاد رو ببینی. ورجیل آبیه، دانته قرمز. ورجیل یه لباس خیلی شیک و مرتب پوشیده در صورتی که دانته دقیقا برعکسشه. ورجیل از کاتانا استفاده میکنه، دانته از Broad Sword و... .

کلا این تفاوت بین دوتا شخصیته که باعث جذابیت DMC3 شده. اگر اون شوخ طبعی و بیخیالی دانته رو ازش بگیریم دیگه قرار گرفتنش در مقابل/کنار ورجیل جذابیت خاصی نداره.

البته اگه منظورت صرفا طراحی ظاهری باشه کاملا باهات موافقم. طراحی لباس دانته توی DMC2 واقعا خوبه (تنها نکته خوب دانته توی DMC2 همین طراحی ظاهریشه :D )

دقیقاً. خونسردی ورجیل به عنوان یه foil برای بی کلگی دانته عمل میکنه. به نظر من ولی در کل شخصیت cool و خونسردی مثل Virgil نمیتونه و نباید نقش اصلی باشه(با ذکر اینکه خودم فن ورجیل هستم بیشتر تا دانته). این جور شخصیتها معمولا ثابت هستن. این شخصیت های شوخ، کمی عصبی، بی کله و احساساتی ... هستن که میتونیم به عنوان نقش اول یک سری با ویژگی های DMC بپذیریمشون. ورجیل کاملاً پرفکت هست. ارتباط باهاش به عنوان نقش اصلی واقعا سخته. دانته ی شماره ی 2 هم به نظرم این مشخصات رو برای یه بازی توی این سبک نداره(لااقل اینکه با فرمولهای جواب پس داده نمیخونه). شاید یه دلیل بزرگ برای اینکه نیرو تو قسمت چهارم معرفی شد همین mature بودن دانته نسبت به شماره ی سومش بود. باید باز هم یه جوون با همون ویژگی ها رو به عنوان نقش اول معرفی میکردن هر چند که بعضی از فنها ناراحت بشن
---
اسپاردا هم نمیتونه نقش اصلی باشه مگه اینکه همین ویژگی ها رو براش در نظر بگیرن. حداقل اینکه تو بخش اول داستان اینطوری باشه. چون به داستان سری تسلطی ندارم نمیدونم میتونن به این سبک درش بیارن یا نه!
با بخشای Bold شده زیاد موافق نیستم.

در مورد ورجیل قبلا هم توی سبک شخصیتایی رو دیدیم که جدی بودن ولی باز بازیکن تونسته باهاشون ارتباط برقرار کنه و به عنوان شخصیت اصلی بپذیرتشون. مثلا Ryu از سری Ninja Gaiden یا Raiden از MGRR یا حتی Neo-Vergil توی DmC: Vergil's Downfall. شاید چون تا الان توی همه نسخه ها با دانته بازی کردیم تصورش برات سخته ولی خب از لحاظ اینکه میشه همچین کاری رو کرد یا نه، به نظر من موردی نداره و بازی های دیگه نشون دادن که داشتن یه شخصیت اصلی نسبتا جدی توی بازیهای این چنینی امکان پذیره.

درضمن این رو هم فراموش نکنیم که چیز زیادی از شخصیت ورجیل مشخص نیست و ممکنه اونم حس شوخ طبعی مخصوص خودش رو داشته باشه. توی همون DMC3 هم میشد یه جرقه هایی از شوخ طبعی نسبتا تاریک رو درش دید.
"It's time for the clown to bow down Arkham"
یا
"Not very classy for someone's dying words"
یا اونجا که تیکه دانته در مورد داغون بودن مهمونی/پارتی ـیش رو جواب میده:
"My sincerest apology brother. I was so eager to see you, I couldn't concentrate on preparations for the bash"

البته بهتره بجای شوخ طبعی بگم کل کل. به نظرم هم چیزی که دانته رو به شخصیت اصلی قوی تبدیل کرده بیشتر همین کری خوندن هاشه و ورجیل هم میتونه از این لحاظ شخصیت جالبی باشه.

اسپاردا هم باز به همین صورته. تازه از اونجایی که تقریبا هیچی در مورد اسپاردا نمیدونیم، به نسبت کار ایتسونو و تیمش برای طراحی اون به عنوان یه شخصیت اصلی میتونه خیلی راحت تر از ورجیل باشه. هرچند مطمئنا از لحاظ شخصیتی باید اسپاردا رو یه جیزی بین دانته و ورجیل در بیارن. یعنی نه خیلی جدی باشه و نه مثل دانته کاملا بیخیال.

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
همونطوری که @incoming و @Mr. Children عزیز گفتن در واقع این تضاد بین دانته و ورجیله که رابطه شون به عنوان دوتا برادر و رقیب رو جالب کرده. توی همین DMC3 اگه نگاه کنی نه تنها از لحاظ شخصیت و داستان بلکه حتی توی نحوه لباس پوشیدن و طراحی دانته و ورجیل هم میتونی این تضاد رو ببینی. ورجیل آبیه، دانته قرمز. ورجیل یه لباس خیلی شیک و مرتب پوشیده در صورتی که دانته دقیقا برعکسشه. ورجیل از کاتانا استفاده میکنه، دانته از Broad Sword و... .

کلا این تفاوت بین دوتا شخصیته که باعث جذابیت DMC3 شده. اگر اون شوخ طبعی و بیخیالی دانته رو ازش بگیریم دیگه قرار گرفتنش در مقابل/کنار ورجیل جذابیت خاصی نداره.

البته اگه منظورت صرفا طراحی ظاهری باشه کاملا باهات موافقم. طراحی لباس دانته توی DMC2 واقعا خوبه (تنها نکته خوب دانته توی DMC2 همین طراحی ظاهریشه :D )

با بخشای Bold شده زیاد موافق نیستم.

در مورد ورجیل قبلا هم توی سبک شخصیتایی رو دیدیم که جدی بودن ولی باز بازیکن تونسته باهاشون ارتباط برقرار کنه و به عنوان شخصیت اصلی بپذیرتشون. مثلا Ryu از سری Ninja Gaiden یا Raiden از MGRR یا حتی Neo-Vergil توی DmC: Vergil's Downfall. شاید چون تا الان توی همه نسخه ها با دانته بازی کردیم تصورش برات سخته ولی خب از لحاظ اینکه میشه همچین کاری رو کرد یا نه، به نظر من موردی نداره و بازی های دیگه نشون دادن که داشتن یه شخصیت اصلی نسبتا جدی توی بازیهای این چنینی امکان پذیره.

درضمن این رو هم فراموش نکنیم که چیز زیادی از شخصیت ورجیل مشخص نیست و ممکنه اونم حس شوخ طبعی مخصوص خودش رو داشته باشه. توی همون DMC3 هم میشد یه جرقه هایی از شوخ طبعی نسبتا تاریک رو درش دید.
یا
"My sincerest apology brother. I was so eager to see you, I couldn't concentrate on preparations for the bash"

البته بهتره بجای شوخ طبعی بگم کل کل. به نظرم هم چیزی که دانته رو به شخصیت اصلی قوی تبدیل کرده بیشتر همین کری خوندن هاشه و ورجیل هم میتونه از این لحاظ شخصیت جالبی باشه.

اسپاردا هم باز به همین صورته. تازه از اونجایی که تقریبا هیچی در مورد اسپاردا نمیدونیم، به نسبت کار ایتسونو و تیمش برای طراحی اون به عنوان یه شخصیت اصلی میتونه خیلی راحت تر از ورجیل باشه. هرچند مطمئنا از لحاظ شخصیتی باید اسپاردا رو یه جیزی بین دانته و ورجیل در بیارن. یعنی نه خیلی جدی باشه و نه مثل دانته کاملا بیخیال.
هر طور اسپاردا رو تو ذهنم طراحی و تصور میکنم فاز ویرجیلش خیلی زیاد تره تا دانته:d مشکل از ذهن خراب منه دیگه؟!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هر طور اسپاردا رو تو ذهنم طراحی و تصور میکنم فاز ویرجیلش خیلی زیاد تره تا دانته:d مشکل از ذهن خراب منه دیگه؟!!

یحتمل :-" :D

ولی نه خارج از شوخی به نظرم اسپاردا باید نزدیکتر باشه به دانته DMC1. یعنی اکثر اوقات جدی باشه و هر از چندگاهی یه چندتا شوخی/تیکه هم بندازه.

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
اگه میخوان DMC 5 درست کنن و شخصیت اصلی هم کسی غیر دانته باشه پس بهتره که نسخه بعدی DMC 6 هم در نظر بگیرن که دانته شخصیت اصلی باشه:d
ولی نمیدونم چرا فکر میکنم شماره 6 به ورجیل میاد:d

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یا
اصلاً این نقل قول های Vergil رو دیدم نابود شدم :(( چقدر ماه بود این آدم، همه چیزش به کنار، صدای فوق العاده ـش تو مُخم الان داره زنگ میخوره :d یعنی بی نظیره!!!
این یه دونه رو هم من اضافه کنم چون واقعاً اینجاش ناراحت شدم :(( توی مبارزه آخر بعد از شکست خوردن Vergil وقتی که گردنبند خودش رو محکم نگه میداره و میگه:
This one is mine, it blongs to A SON OF SPARDA
:((

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اینکه ورجیل تو شماره بعد بشه کرکتر اصلی چند دلیل و مزیت خوب داره:

خیلی از گذشته ورجیل آگاهی نداریم و کلا یه کرکتری هست که جز قیافه و چند جمله بهش پرداخته نشده و با حضورش به عنوان شخصیت اصلی خیلی بهتر میشه بازی رو جدید و fresh نگهداشت تا با یه کاراکتری که تقریبا برا همه اخلاق و رفتار و زندگیش مشخصه
حضور ورجیل میتونه یه بازی خشنتر و تاریکتر و جدیتر رو به ارمغان بیاره که به شخصیتش میخوره و یه تنوع خ بی هم میشه
یکی هم اینکه ورجیل کم طرفدار نداره و مطمینا حضورش خیلی ها رو مجاب به خرید بازی می کنه:d

خلاصه ما یه DMC5 باحضور ورجیل میخواهیم(گهگاهی هم بزنه تو بازی دانته رو له کنه بیشتر استقبال می کنیم:d)

.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

میدونی چرا؟ :d چون ما تا الان هرچی از اسپاردا شنیدیم این بوده "ابهت ابهت ابهت".

که ورجیل = ابهت :d

البته مووهای اسپاردا هم همون مدل ورجیله شاید دلیلش اینه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر