Hideaki Itsuno: مطمئنا میتوان سری Devil May Cry را ادامه داد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
woo5_aas.png

آرت Fan Made از Devil May Cry 5

Hideaki Itsuno کارگردان سری Devil May Cry در مصاحبه ای با یک مجله گیمینگ در Hong Kong تایید کرد که کپکام ممکن است به ادامه دادن سری Devil May Cry علاقمند باشد. به نظر میاید هرچه فروش Devil May Cry 4 Special Edition بهتر باشد، نسخه جدید نیز زودتر اتفاق خواهد افتاد.

با توجه به نحوه بیان و کلمات استفاده شده(توسط Itsuno)، به نظر میرسد که نسخه جدیدی از سری در دست ساخت است. زمانی که دقیقا در مورد این موضوع از Itsuno سوال پرسیده شد وی جواب داد که هنوز عنوان جدیدی معرفی نشده، که (این جواب) تقریبا در حال ساخت بودن نسخه جدید را تایید میکند.

نظر شما در مورد سخنان Itsuno چیست؟ آیا نسخه جدیدی از سری Devil May Cry در دست ساخت است؟ اگر جوابتان مثبت است، به نظرتان این نسخه دنباله سری اصلی(DMC5) خواهد بود یا اینکه قرار است ادامه ای برای ریبوت نینجا تئوری(DmC2) ببینیم؟

منبع

پی نوشت: از اونجایی که خبر در مورد کل سری بود و محدود به 4SE نمیشد گفتم بهتره یه تاپیک جدا براش بزنم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
خیلی عالی میشه یه DMC5 با گرافیک نسل بعد و محوریت ورجیل بسازن حال کنیم:x......تو این سبک همیشه ژاپنیها استادن

.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
یک سوال داشتم .
من خیلی فن DMC نیستم و فقط DMC 4 رو نصفه ول کردم و یه بارم DMC Devil May Cry که ورژن غربی دانته بود رو تموم کردم اما تا جایی که میدونم شخصیت اصلی سری دانته هستش .
اما چرا ورجیل محبوبیت بیشتری داره ؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
به نظرم DMC 5 رو ببرن حول محور داستان اسپاردا خیلی بهتر میشه ....از این کلیشه ی دانته و ورجیل هم خلاص میشیم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یک سوال داشتم .
من خیلی فن DMC نیستم و فقط DMC 4 رو نصفه ول کردم و یه بارم DMC Devil May Cry که ورژن غربی دانته بود رو تموم کردم اما تا جایی که میدونم شخصیت اصلی سری دانته هستش .

والا جواب دادن به این سوال یه کوچولو سخته. برای درک این مورد باید DMC3 رو بازی کنید و خودتون با شخصیت ورجیل روبرو بشید. کلا شخصیت، طرز فکر، رفتار، نوع مبارزه و... ورجیل خیلی خاص و متفاوت تر از دانته است که همین مورد باعث میشه برای خیلیا (از جمله خود من) محبوبیت خیلی بیشتری نسبت به دانته داشته باشه. این حقیقت هم که اطلاعات خیلی کمی از گذشته و داستان ورجیل داریم (و همینطور که چه از لحاظ داستان و چه از لحظ گیم پلی یکی از بهترین Rival های صنعت گیمه) خودش کمک زیادی به محبوب تر شدن شخصیت کرده.

البته درسته این چندوقته بیشتر بحثا رو ورجیله و همه تمرکزشون روی اونه (که برمیگرده به 4SE و حضور دوباره شخصیت ورجیل) ولی خب به طور کلی هنوزم دانته خیلی محبوب تر از ورجیله.

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
من فقط همینو میخوام :

? Nero: Hey, Dante! Will we meet again
: Dante

74140737845656572495.jpg

:((:((:((:((

یادش بخیر انقدر dmc 3 فوق العاده بود که وقتی dmc4 اومد خیلی ها از جمله همین بچه های بازیسنتر از کیفیت پایین بازی شکایت داشتن حالا ببین کپ کام ( بقول فردوسی پور چه مییییییکنه ) که به این سرعت توقع طرفدارارو پایین آورده:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یادش بخیر انقدر dmc 3 فوق العاده بود که وقتی dmc4 اومد خیلی ها از جمله همین بچه های بازیسنتر از کیفیت پایین بازی شکایت داشتن حالا ببین کپ کام ( بقول فردوسی پور چه مییییییکنه ) که به این سرعت توقع طرفدارارو پایین آورده:d
والا من DMC 3 بنا به دلایل خاک برسری خود کپکام هنوز نتونستم بازی کنم ! :| اون موقع کلا یـ پیش ضمینه گنگ در مورد دانته بیشتر نمیدونستم ! سر نسخه ی چهارم شخصیت نرو به شدت بنده رو گرفت الان قشنگ وقتی صحنه ی پایانی بازی و دیالوگایی که بینشون رد و بدل میشه رو میبینم مو به تنم سیخ میشه در این حد ینی ! :D:x
پ.ن : این کپکام خاک بر سر :D بیاد نسخه ی سه رو هم بازسازی کنه که حداقل یـ آشناییتی با ورجیل پیدا کنیم :(

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یک سوال داشتم .
چون کپکام انواع و اقسام شخصیت از دانته نشون داده و شخصیت ثابتی مثل ورجیل نداره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ایتسونو یه بار دیگه همچین چیزی خلق کنه ، دیگه چیزی ازش نمی خوام :D

البته از اتاق فرمان اشاره میکنن ، به دلیل مصرف زیاد پیتزا و دور بودن طولانی مدت آقامون دانته از میادین یه مقدار کار میبره تا روی فرم بیاد :D

21991881716263412650.jpg

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
والا من DMC 3 بنا به دلایل خاک برسری خود کپکام هنوز نتونستم بازی کنم ! :| اون موقع کلا یـ پیش ضمینه گنگ در مورد دانته بیشتر نمیدونستم ! سر نسخه ی چهارم شخصیت نرو به شدت بنده رو گرفت الان قشنگ وقتی صحنه ی پایانی بازی و دیالوگایی که بینشون رد و بدل میشه رو میبینم مو به تنم سیخ میشه در این حد ینی ! :D:x
پ.ن : این کپکام خاک بر سر :D بیاد نسخه ی سه رو هم بازسازی کنه که حداقل یـ آشناییتی با ورجیل پیدا کنیم :(
dmc hd collection داده بیرون دیگه 2012:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر