Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,223
نام
هادی
این abathur عجب چیزیه.دیشب خریدمشخیلی باهاش حال کردم واقعا ارزش ۱۰۰۰۰ تا رو داشت.این هیرو بازی رو تبدیل به یه بازی استراتژیک میکنه.اصلا تصورش رو هم نمیتونید بکنید یه هیرو بتونه سبک بازی رو عوض کنه ولی abathur این کار رو میکنه.وقتی با این هیرو بازی میکنی اصلا آدم رو تو یه فاز دیگه میبره اصلا برد و باخت دیگه مهم نیست در هر صورت لذت واقعی بازی رو با این هیرو متوجه میشید.lane ها و مینیون ها رو با این هیرو مدیریت میکنید و بدون این که دیده بشید زمین بازی رو مدیریت میکنید.میتونید تو نبردها بدون این که کشته بشید شرکت کنید و یا lane ها رو push بدید.کلا حس رهبری فوق العاده ای به بازی میده.البته عادت کردن بهش یکمی سخته چون سبک بازیش سخته ولی وقتی یاد بگیری فوق العادس.کسایی که استارکرفت یا بازیهای استراتژی دوست دارن حتما این هیرو رو بگیرن چون سبک بازی رو استراتژیک میکنه.تو این ۱۳ تا هیرویی که خریدم این از همش بیشتر حال میده.افبته سلیقه ای هستش من که خیلی خوشم اومد دیگه برد و باخت برام مهم نیست چون زمین بازی رو رهبری میکنم و همیشه بهترین نتایج شخصی رو میگیرم.
به طور خلاصه abathur به تنهایی یه شاهکار از بلیز حساب میشه که یه بازی hero brawler رو تبدیل به یه بازی استراتژیک میکنه.تا باهاش بازی نکنید متوجه نمیشید من چی میگم.

Damn

کاربر سایت
Feb 15, 2012
198
جالب بود اما اصلا خوشم نمیاد ازش
دو سه دست باهاش بازی کردم اصلا حال نداد
gazlowe رو ترجیح میدم تو اسپشیال ها

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
این abathur عجب چیزیه.دیشب خریدمشخیلی باهاش حال کردم واقعا ارزش ۱۰۰۰۰ تا رو داشت.این هیرو بازی رو تبدیل به یه بازی استراتژیک میکنه.اصلا تصورش رو هم نمیتونید بکنید یه هیرو بتونه سبک بازی رو عوض کنه ولی abathur این کار رو میکنه.وقتی با این هیرو بازی میکنی اصلا آدم رو تو یه فاز دیگه میبره اصلا برد و باخت دیگه مهم نیست در هر صورت لذت واقعی بازی رو با این هیرو متوجه میشید.lane ها و مینیون ها رو با این هیرو مدیریت میکنید و بدون این که دیده بشید زمین بازی رو مدیریت میکنید.میتونید تو نبردها بدون این که کشته بشید شرکت کنید و یا lane ها رو push بدید.کلا حس رهبری فوق العاده ای به بازی میده.البته عادت کردن بهش یکمی سخته چون سبک بازیش سخته ولی وقتی یاد بگیری فوق العادس.کسایی که استارکرفت یا بازیهای استراتژی دوست دارن حتما این هیرو رو بگیرن چون سبک بازی رو استراتژیک میکنه.تو این ۱۳ تا هیرویی که خریدم این از همش بیشتر حال میده.افبته سلیقه ای هستش من که خیلی خوشم اومد دیگه برد و باخت برام مهم نیست چون زمین بازی رو رهبری میکنم و همیشه بهترین نتایج شخصی رو میگیرم.
به طور خلاصه abathur به تنهایی یه شاهکار از بلیز حساب میشه که یه بازی hero brawler رو تبدیل به یه بازی استراتژیک میکنه.تا باهاش بازی نکنید متوجه نمیشید من چی میگم.

منم عاشقشم abathur :x. این همه موبا اینا بازی کردم هم چین hero نیست توشون
nova
tyrande
این ۲ تا رو هم دوست دارم

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,223
نام
هادی
منم عاشقشم abathur :x. این همه موبا اینا بازی کردم هم چین hero نیست توشون
nova
tyrande
این ۲ تا رو هم دوست دارم
آره اصلا میری تو فاز خودت دیگه برات مهم نیست چی تو بازی میگذره.امروز تو اون مپ دراگون تو kill ما ۱۰ به ۳۰ عقب بودیم.اونا هی دراگون میگرفتن ما یه بارم دراگون نگرفتیم منتهی من دو تا lane بالا و پایین رو همزمان پوش میدادم.آخر جفتشو تا ته پوش دادم بازی رو بردیم.خیلی حال کردم خودم.اتفاقا با دو تا بچه های ایرانی بودم.یکیش ostagar بود نمیدونم تو این فروم هست یا نه.

Damn

کاربر سایت
Feb 15, 2012
198
میگم سلیقه ایه.من که استراتژیک باز بودم خوشم اومد.دو تا سبک رو با هم مخلوط کرده این هیرو.
من هم استراتژیک باز هستم ، البته ما وار بازیم :D
یادش بخیر
عمری پای وار 3 گذاشتم من
بچه ها میگم هیروهایی که خریدید ، به ترتیب بنویسید با روحیات هم آشنا شیم
خودم
1.آرتاس
2.ترال
3.ایلیدان
4.کریگان
5.دیابلو
5تای بعدی هم هنوز پولدار نشدم بخرم :D
پ ن : استارکرافت 2 هم من بازی کردم اما اصلا یادم نیست این کریگان چه کاره بود توش
پ ن 2 : آقا حرفم پس میگیرم
من با اون یکی خزندهه اشتباه گرفتمش
این اصلا بازی نکرده بودم
الان تو بخش امتحانیش تست کردم
عجب چیز جالبیه
واقعا نوآوری هست تو moba

آخرین ویرایش:

arman_phsa

کاربر سایت
Dec 8, 2008
16
دوستان هیروی جدیدی قرار نیست اضافه بشه ؟در موقع لانج باید هیرو اضافه بشه دیگه نه ؟

خود بلیزارد که چیزی نگفته ولی از PTR مثل اینکه دو تا هیروی دیگه نزدیک به ریلیزه
اولیش Kael'Thas که از هیرو های وارکرفت 3 هستش و بیلزارد توی PAX EAST 2014 گفته بود که داریم روش کار می کنیم . دومیشم Leoric که از هیرو های دیابلو هستش.

از بین این دو هیرو kael'thas احتمالان رلیز می شه به زودی . چون هفته پیش بیلزارد اشتباهی این هیرو رو برا چند ساعت توی وب سایتش گذاشته بود.

در ضمن بیشتر از 20 هیروی دیگه و دو مپ جدید از دیتا های PTR در اومده. ولی خوب شاید هیچوقت رلیز نشن و برای تست باشن. اگه خواستین لینکشونو براتون میزارم بعدا
kaelthas_0.png

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
وای خدا قبلا این zeratul عجب هیروی باحالیه خیلی باهاش راحت میشه کیل گرفت (البته یکم به دقت نیاز داره )
بی صبرانه منتظر kael'thas هستم

arman_phsa

کاربر سایت
Dec 8, 2008
16
وای خدا قبلا این zeratul عجب هیروی باحالیه خیلی باهاش راحت میشه کیل گرفت (البته یکم به دقت نیاز داره )
بی صبرانه منتظر kael'thas هستم

منم از zeratul خیلی خوشم میاد چون هیرویی که اسکیل کپ بالایی داره، باهاش می شه کارهای جالبی کرد مخصوصا بعد لول 13 و worm hole . برای solo que واقعا عالیه :)

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
من nova رو ترجیح میدم.ult اش باحالتره.دورزن هم هستش
ترکیب nova و zeratul واقعا عالیه .در واقع انگار مکمل هم هستن.
دوستان بعضی از از هیروها زیاد درست کلاس بندی نشدن.مثلا همین thrall تنها چیزی که بهش نمی خوره کلاس assassin است.
خیلی بهتر میشد که اسکین ها ی هیروها رنگ قدرتاشون هم تغییر می داد این طوری رقبت برای گرفتنشون بیشتر میشد

- - -ویرایش - - -

منم از zeratul خیلی خوشم میاد چون هیرویی که اسکیل کپ بالایی داره، باهاش می شه کارهای جالبی کرد مخصوصا بعد لول 13 و worm hole . برای solo que واقعا عالیه :)
ای گفتی .بعد از لول ۱۳ کلا هیروش به یه غول تبدیل میشه.
مخصوصا اینکه با zeratul میشه خیلی راحت با چند ضربه mage ها و کلا رنج هیروها رو زد نا کار کرد;;)

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
ترکیب nova و zeratul واقعا عالیه .در واقع انگار مکمل هم هستن.
دوستان بعضی از از هیروها زیاد درست کلاس بندی نشدن.مثلا همین thrall تنها چیزی که بهش نمی خوره کلاس assassin است.
خیلی بهتر میشد که اسکین ها ی هیروها رنگ قدرتاشون هم تغییر می داد این طوری رقبت برای گرفتنشون بیشتر میشد
هه معلومه هیچی از بازی نفهمیدی اولا ترکیب nova و zeratul افتضاحه چون جفتشون finisher هستن و نباید همین جوری engage بشن دوما ترال جزو قوی ترین اساسین هاست و تو لول های بالا و pro player ها جزو محبوب ترین هیرو هاست :|

- - -ویرایش - - -

کسی بتا کی HOTS داره که لازم نداشته باشه میخوام یکم بشینم بازی کنم :d
پ.خ شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر