Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
یه سوال دیگه من 2 گیگ بازی رو دانلود کردم میگه میتونی بازی رو اجرا کنی در صورتی که 2 گیگ دیگه مونده ولی بازی رو که اجرا میکنم تو لودینگ گیر می کنه از خود battle.net گرفتم / باید صبر کنم همش رو دانلود کنه یا اینجوریم میشه بازی کرد

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
هه معلومه هیچی از بازی نفهمیدی اولا ترکیب nova و zeratul افتضاحه چون جفتشون finisher هستن و نباید همین جوری engage بشن دوما ترال جزو قوی ترین اساسین هاست و تو لول های بالا و pro player ها جزو محبوب ترین هیرو هاست :|

- - -ویرایش - - -

پ.خ شد
من از لحاظ تو یک گروه بودن گفتم نه این که بغل هم باشن .
شما مثل این که متوجه منظورم نشدی .من نگفتم thrall بده گفتم کلاسش به درد assassin نمی خوره

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یه سوال دیگه من 2 گیگ بازی رو دانلود کردم میگه میتونی بازی رو اجرا کنی در صورتی که 2 گیگ دیگه مونده ولی بازی رو که اجرا میکنم تو لودینگ گیر می کنه از خود battle.net گرفتم / باید صبر کنم همش رو دانلود کنه یا اینجوریم میشه بازی کرد
اره صبر کن تا اخر دان شه چون حتی اگه بالا هم بیاد مشکل خواهد داشت

arman_phsa

کاربر سایت
Dec 8, 2008
16
Kael'thas هم به عنوان هیروی جدید رسما تایید شد .

[video]https://pbs.twimg.com/tweet_video/CEQXl9CWMAEfj9i.mp4[/video]

احتمال خیلی زیاد همزمان با open beta رلیز میشه، چون بلیزارد Q&A این هیرو رو 12 می گذاشته.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من از لحاظ تو یک گروه بودن گفتم نه این که بغل هم باشن .
شما مثل این که متوجه منظورم نشدی .من نگفتم thrall بده گفتم کلاسش به درد assassin نمی خوره
دقیقا توی لیگ هیچ وقت تیمی که نوا و زراتول رو بر میداره نمیبره حالا نمیدونم شما به چیشون میگی خوب
و تو melee assassin ها اول ایلیدان محبوبه و بعد ترال . شما بیا ببین با ترال چه طوری ملتو کتلت میکنن بعد بگو ترال assassin نیست !!!!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دقیقا توی لیگ هیچ وقت تیمی که نوا و زراتول رو بر میداره نمیبره حالا نمیدونم شما به چیشون میگی خوب
و تو melee assassin ها اول ایلیدان محبوبه و بعد ترال . شما بیا ببین با ترال چه طوری ملتو کتلت میکنن بعد بگو ترال assassin نیست !!!!
من هرچی می گم شما یه چی دیگه می گید.من دارم می گم که کلاس اساسین کلاسیه که هیروهاش عموما سریع هستن چه در فرار و چه در زدن که ترال این طور نیست .بعد شما داری می گی بعد از ایلیدان محبوت ترینه که اصلا حرفه من سره قدرت و محبوبیت نبود
در مورد نوا و زراتول تا حالا که تو هر تیمی بودن و من دیدم که اون تیم پیروز بوده

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من هرچی می گم شما یه چی دیگه می گید.من دارم می گم که کلاس اساسین کلاسیه که هیروهاش عموما سریع هستن چه در فرار و چه در زدن که ترال این طور نیست .بعد شما داری می گی بعد از ایلیدان محبوت ترینه که اصلا حرفه من سره قدرت و محبوبیت نبود
در مورد نوا و زراتول تا حالا که تو هر تیمی بودن و من دیدم که اون تیم پیروز بوده
تو اصلا هیرو لیگ بازی کردی تو سطح حرفه ایش ؟؟؟
آخه کدوووم نوبی 2 تا stealth توی تیم برمیداره ؟؟
و این که ترال تمام قابلیت های Assassin هارو داره شما بیلد بلد نیستی دلیل نمیشه که ترال نتوتونه assasin باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,198
نام
هادی
تو لیگ تیم های خوب اصلا نوا و زراتول بر نمیدارن.اگه هم تو برداری به فحش میکشنت
بهترین حالت برای تیم خوب یه ساپورت یه تانک یه اسپشلیست یه melee DPs و یه ranged DPs

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
تو اصلا هیرو لیگ بازی کردی تو سطح حرفه ایش ؟؟؟
آخه کدوووم نوبی 2 تا stealth توی تیم برمیداره ؟؟
و این که ترال تمام قابلیت های Assassin هارو داره شما بیلد بلد نیستی دلیل نمیشه که ترال نتوتونه assasin باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من تا حالا هیرو لیگ بازی نکردم چون هنوز نتونستم 10 هیرو بخرم ولی به اندازه ی کافی مچ بازی کردم .حالا هیرو لیگ رو نمی دونم ولی تو مچا که این طوری بودن

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,198
نام
هادی
من تا حالا هیرو لیگ بازی نکردم چون هنوز نتونستم 10 هیرو بخرم ولی به اندازه ی کافی مچ بازی کردم .حالا هیرو لیگ رو نمی دونم ولی تو مچا که این طوری بودن
کوئست ها رو انجام بدی سریع میتونی هیروهای ارزون رو بخری
همه هیرو های ارزون رو به ترتیب بخر.توش هیروهای خوبی هم هست مثل ایلیدان و لیلی.البته ایلیدان باید خیلی تمرین کنی اگه حرفه ای بشی کسی جلودارش نیست.ولی راستش من نتونستم باهاش حال کنم و حرفه ای بشم زیاد خوشم نمیاد ازش ولی کسایی رو دیدم که میترکونن با ایلیدان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر