Heroes Of Newerth

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
lol سبکش چیه اونوقت؟
خوب هنوز beta هست خودت میگی این dota2 !!تا انتشار dota2 یا یکم دیر تر احتمالا hon هم ورژن سوم بازی رو بیرون بده!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
halo و cod هر دوشون fps هستن، اما این کجا و اون کجا :)

lol خودش رو خیلی متمایز کرده، شما کلاس های champ هاش رو ببین کلا با dota و Hon فرق داره، بقیش بماند.

hon هم فعلا توی دور hero معرفی کردن افتاده، بعید بدونم به این زودی ها نسخه جدید معرفی کنه، همین چند هفته پیش برای 100 امین hero اش جشن گرفت.

کلا dota2 رو ببینی خیلی خیلی شبیه hon هست، ترکیب dota + hon = dota2

چه بخوایم چه نخوایم dota2 زیادی شبیه hon هست و hon هم زیادی شبیه dota پس اگه f2p بشه که احتمال زیاد هست، در صورتی که hon همینجوری بخواد ادامه بده احتمالا به رحمت خدا می ره یا می شه زیر مجموعه valve.
توی همین مدتی که dota2 به فول شما انشتار پیدا نکرده (که کرده ولی بتا هست، نسخه نهایی اش انتشار پیدا نکرده)، سایت های استریم ای مثل twitch از feature game هاشون hon رو حذف کردن به جاش dota2 گزاشتن.
تیم هایی مثل fnatic,tsm,m5 و ... کلا hon رو ول کردن و رفتن سراغ dota2.
و ....

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
اینکه میگین HON گیم پلی مبتدی داره فکر نکنم درست باشه!
توی dota (فعلا dota2 رو کاری ندارم چون چیز زیادی ازش نمیدونم!) یه چیزی که معمولا خیلی هارو اذیت میکرد و بازی رو ول میکردن این بود که در مورد هیرو ها تو خود بازی اطلاعات کاملی نبود و آیتم ها هم برای یک مبتدی واقعا یه مشکل بزرگ بود!!
توی HoN اومدن برای هر هیرو یه Guide ساختن که آیتم هاش و توضیحات و گرفتن ability ها که توش نوشته شده میتونه به شخص کمک کنه تا حد اقل راه اشتباه رو نره و به سمت قوی تر شدن هدایت شه !
در ضمن مشخصه کسی که تازه وارد بازی میشه نباید با یکی که مدت هاست بازی میکنه بازی کنه و دلسرد شه!!
در کل بازی طوریه که وقتی شخص وارد بازی میشه خود بازی سعی داره اونو از صفر (نقطه ی شروع) به مرابت بالاتر و Pro شدن هدایت کنه بدون اینکه وقتی بازی میکنه بهش توهین شه و یا توی بازی سردر گم شه و بجای پیشرفت بازی رو ول کنه!!
پس اینکه کسایی که یا hon بازی نکردن و lol یا dota میزنن میان و فقط با اینکه گرافیک همه چیز نسیت و گیم پلی ضعیفه بازیو رد میکنن و میرن درست نیست!!
با این عکس ها و ویدیو هایی که از Dota2 دیدم بازی خیلی خوبیه و واقعا روش وقت گذاشته شده! مطمئنا کسایی که اومدن و اون سبک بازی رو چند سال پیش به عنوان یک نقشه ی ساده در یک بازی معرفی کردن نمیان یه بازی در حد hon بسازن!

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
خوب دیگه HON رسما ترکیده، تمام Hero ها مجانی شدن، صدای خیلی ها در اومده، خیلی ها هم خوشحال شدن.

معلوم نیست سرنوشت S2 Games چی می شه، مقابل Dota2 وایستادن خیلی سخته، بعید بدونم شرکت کوچیکی مثل S2 بتونه جلوی Valve وایسته ، چون Valve از Dota2 حتی پول هم در نیاره براش مهم نیست در بدترین حالت بلیغ Steam اش می شه(بماند که الان با فروختن آیتم و Key کلی پول در میاره)

این Split کردن سرور هاشم صدای خیلی ها رو در آورده، نمی دونم روی چه فکری این کارو کرده!!!!!

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
جالبه وقتی همه هیرو ها فری نبود کلی جیغ و داد میکردین الان شده ایراد برای بازی؟
در ضمن این سرور ها هم بده؟ بده هر کی هر جا میخواد بازی کنه و با بهترین پینگ بازی کنی!
در ضمن 3v3 و midwars و lock pick هم یادت نره که تو dota2 فعلا که نیست!

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
اولا کسی نگفت Free شدن همه هیرو ها بده، اما صدای کاربر ها رو برای این درمیاره که Coin خرجش کردن.
HoN برای رقابت با LoL مجبور شد F2P بشه و حالا برای رقابت با Dota2 تمام Hero هاش رو Free کرده

Split کردن سرور ها هم مطالعه کن در موردش توی فرومشون، گفتن کره و آمریکای لاتین بعد از این که بازی به صورت رسمی براشون ریلیز شه دیگه نمی تونن توی سرور های دیگه بازی کنن.

در مورد اضافات هم یک سر به فلسفه Dota بزن :) بماند که Dota2 فعلا CBT هست.

چه شما خوشت بیاد چه نیاد S2 فعلا در مقابل Valve که هیچ، در مقابل Riot هم کم آورده.

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
آقا بیخیال هر بازی ویژگی های خاص خودشو داره + طرفدارای خودش رو . نمیشه یه چیز رو تعمیم داد به همه

من همشون رو بازی کردم هر کدوم یه نقطه قوتی دارن اما چیزی که مسلمه این وسط اینه که DotA2 از همه اینا جدیدتره پس طبیعتا باید بهتر از اونا باشه ضمن اینکه DotA2 اومد یه کار خوبی که کرد این بود که از نقطه قوت HoN با lol با هم یجا استفاده کرد برا همین یه چیز موفقی از آب دراومده . HoN گرافیک عالی داشت از اونور lol امکانات جذابی داشت .

یادمه یکی از دوستان اینجا میگفت اگه قرار باشه Dota2 از این دو بازی جلو بزنه باید یه سری امکانات جانبی هم به بازی اضافه کنه که من خودم به شخصه هیچوقت فکر نمیکردم Dota2 هم بیاد آیتم های ظاهری برا هیروها اضافه کنه !!! در حالی که همه میدونیم این حرکت اختصاصی مال DotA نبود اما خیلی راحت اومد این کارو کرد .

فکر کنم جرقه اصلی رقابت اینا از جایی شروع شد که Valve اعلام کرد DotA2 یه بازی کاملا رایگان خواهد و هیروها توش همه free هستن . خب این حرف قشنگ معلومه کنایه داره میزنه به HoN و lol !

به نظرم اگه قرار بر رقابت با Dota2 باشه فقط یه راه دارن که نسخه کاملا جدید و متحول شده از لحاظ گرافیکی به بازی بدن که فکر کنم از HoN انتظار این حرکت بیشتر میره

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
s-arash جان شما چطور میگی که دوتا 2 شبیه به HoN هست ؟

یعنی Ice frog بیاد از یه بازی که از روی بازی خودش ساخته شده چندین وجه برداره و به بازی جدید خودش اضافه کنه؟
اینطور که نمیشه اصلا کلا با عقل جور در نمیاد !!!
من LoL , HoN , Dota 2 رو دارم و بازی میکنم و واقعا میگم که DotA 2 رو هیچ وقت نباید با 2 تا بازی کپی مقایسه کرد (LoL , HoN) شما اگه میخوای مقایسه کنی برو LoL و HoN رو مقایسه کن
مطمئن باشید بهترینشون همین Dota 2 هست هیچ کدوم نمیتونن باش رقابت کنن چه LoL باشه چه HoN .

همین League Of Legends که این همه طرفدار داره نصف DotA 2 هم نمیشه .
به ترتیب اینطور میشه
HoN<LoL<DotA 2

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
!!
lol رو با hon مقایسه کرد ؟ این دوتا فقط سبکشون یکیه ولی خیلی فرق دارن! (مثل cod و counter که سبکشون یکیه! کی اونارو با هم مقایسه میکنه؟)
dota 2 و hon کاملا شبیه هم هستن از هر نظر و اینارو باید مقایسه کرد و کلا lol بحثش جداس :)

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
من رو Add کنیدPersianWrathبازیکن خوب هستم شاید تو honتازه کار باشم ولی خدای dota1بودم برای خودم بهم میگفتن خدای جنگ dota

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
لامصب خیلی سخته ...
وقتی میرم میدوارز نابود میشم میام ...
یکی این agility و strength و inteligence و این چیزا رو توضیح بده یکم یاد بگیریم...
مثلا برای جلوکیری از ضربه باید strength ببریم بالا یا armor ببندیم ؟ ؟
اصلا یه توضیحی چیزی میدید ...

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
!!
lol رو با hon مقایسه کرد ؟ این دوتا فقط سبکشون یکیه ولی خیلی فرق دارن! (مثل cod و counter که سبکشون یکیه! کی اونارو با هم مقایسه میکنه؟)
dota 2 و hon کاملا شبیه هم هستن از هر نظر و اینارو باید مقایسه کرد و کلا lol بحثش جداس :)
بله بله شما میفهمید
قصد بی احترامی نیست ولی خیلی تو کار HoN هستی که میخوای با DotA 2 مقایسه کنی که همه چیزش از LoL و HoN سر تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر