Heroes Of Newerth

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
heroes-of-newerth-roster.jpg

خب اولا این بازی چرا انقدر شبیه DOTA Allstars هست؟;) اصلا انگار اونو کپی کردن و فقط اسمشو عوض کردن!
من یه استراتژی از سایت خودش گیر آوردم یه فسمتیش رو ترجمه کردم اگه وقت کردم بقیش رو هم میذارم. اینم لینکشه.

این مطلب در باره برداشتن آیتم اول بازی هست:
گفته که در اول بازی هیچ Boot ، یا آیتمی که مربوط به سرعت کاراکتر شما باشه برندارید که کاملا اشتباهه و در مرجله های بعدی بازی ضرر میکنید و تنها هیرویی که باید براش اول بازی Boot بخرید فقط و فقط Swiftblade هست.
خب دلایل این کار توضیح داده میشه:
A) شما در اول بازی در یک محدوده فقط باید به دنبال کشتن Creep ها یا Deny کردن اونا باشید و این سرعت اضافی که ایتم های سرعت به شما میده به هیچ دردتون نخواهد خورد.
B) شما اگر در اول بازی بخواهید یه هیروی دشمن رو بکشید میتونید با استفاده از جادو های Slow کننده و Disable کننده به راحتی با اون ها درگیر بشید و اونا رو بکشید و در این راه هیچ نیازی به سرعت نخواهید داشت.
C) دشمنلن حتی با داشتن آیتم های سرعتی ممکنه توی محدوده اول بازی را توی جوی ها بمیرن حتی اگه هیچکدام از اعضای تیم شما Boot نداشته باشه ، پس این میتونه برای شما هم اتفاق بیفته!
D) اگر بتونید پول همه Creep ها رو بگیرید چیز زیادی طول نمیکشه که 500 تا برای خریدن Boot بدست میارید و اگر تیم شما پرنده داشته باشه(که باید داشته باشه) میتونید به وسیله پرنده این آیتم رو بخرید تا برای شما اونو بیاره.
E) در ابتدای بازی هزینه خرید ایتم های سرعتی بالای 80 درصد پول اولیتون رو میگیره که شما میتونید به جای این کار اونو صرف Health & Mana Regen بکنید و مدت بیشتری در محدوده حمله دووم بیارید.

machkol

کاربر سایت
Aug 2, 2008
90
نام
رضا
من تو سایتشون رفتم و فرق چندانی با DotA ندیدم. برا همین سوال کردم تا ببینم کسی این بازی رو انجام داده که ببینم کدوم رو بازی کنم.
آخه در همایشی که در دانشگاه شمال بود آقای مهدی اصل گفتن با بازی HON از DotA دست می کشین.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
من زیاد سررشته ای از Dota ندارم ولی خیلی علاقه دارم اگه عمری باشه...
بازی HON توسط S2Games ساخته شده که الان دوره بتاش تموم شده و باید برای بازی 30usd بپردازی!
نکته : سازنده های این بازی از سازنده بازی دوتا یعنی Icefrog اجازه گرفتن و بازی کاملا شبیه به دوتا هستش!
به جای این بازی که پولیه میتونید League Of Legends رو دانلود کنید که توسط خود Icefrog ساخته شده اما با گرافیکه فانتزی !
نکته جالب اینه که تو لیست پر طرفدارترین بازیهای xfire (Top Games) بازی HON ششم و LOL هفتمه:-"

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
ازتون ممنونم.
خواهش میکنم:smile:
من می خوام LOL رو دانلود کنم ولی تو نصب دانلودر تو یه قسمتش گیر میکنه!(اما مشکلی نیس که نشه حلش کرد!)
اگه میخوای این بازیرو دانلود کنی برو به این لینک بعد از ثبت نام (Region رو حتما Europe انتخاب کن)
>>اینجا<<

BePro

کاربر سایت
Jun 8, 2009
13
HON یک بازی شبیه به DOTA است ولی با گرافیک بالاتر و امکانات بهتر مثل این که شما وقتی تو بازی DOTA از بازی بیرون بیافتید دیگه نمی توانید به بازی وارد بشید ولی تو HON این مشکل رو ندارید فرقش با DOTA اینه که پولی و شما می بایست 30 دلار پرداخت کنید دلیل اینکه داره سر و صدا می کنه هم اینه که خیلی از مسابقات مطرح دنیا بدلیل ساپورت S2 Games (سازنده بازی) دارن بجای DOTA از این بازی استفاده می کنند و متقابلا بسیاری از علاقمندان DOTA یا Change کردن روی این بازی و یا هر دو رو بازی می کنند.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اسم تاپیک ویرایش شد.
تاپیک به بخش مربوط انتقال پیدا کرد.
یه کم دقت کنید موقع تاپیک زدن. اسم درست و مکان مناسب انتخاب کنید.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
آنلاینه و پولی من دان کردم میگه ماهانه 30 دلار بده! (الان همه بازی ها مجانیه...) هیچکس بازی رو دان نکنه اگه میخواد دان کنه یک کارت اعتباری خارجی پر پول هم باهاش تهیه کنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر