Hellgate:London

خب
سلام
من میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم.
میدونین اسمش چیه؟
Hellgate:London
بله
درست فهمیدین.
این اسم یه بازیه.(و البته اسم منم هست)
ناشر این بازی کمپانی Namco هستش و استودیوی اون هم Flagship هستش.این استودیو رو من در قسمت معرفی استودیو های بازی سازی به عنوان اولین پست معرفی کردم.خوندنش ضرر نداره.
سبک بازی RPG.
بقیه بازی و داستانشو بعدا میگم.
بای بای
الان در قسمن اخبار داغ بازی اه چند تا عکس از اون گفتم.یه نگاه بهش بندازین تا داستان بازی و معرفی بازی رو بعدا بهتون بگم.
خوش بگذره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
چند تصویر از Stonehenge:

stonehenge_ss_01.jpg

stonehenge_ss_02.jpg

stonehenge_SS_08.jpg

موفق باشید.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
من تازه یادم افتاده یه زمانی این بازیرو گرفته بودم!!1 ولی بازی نکرده بودم تا حالا!!! تازه الان شروع کردم!!! چند تا سوال دارم!!
1. کدوم کلاس قویتره؟
2.این چیزایی که ور میداریم بعضی هاش علامت سوال داره و نمیشه پوشید!!! میخواستم ببینم باید چیکارشون کنیم تا بپوشن؟!؟!
3. بازی چجوری saveمیشه؟؟

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
چقدر استقبال کردین!!!
این سوالا رفع شد!! چند تا سوال جدید!!
1.چحوری سلاح رو آپگرید میکنن؟!؟!
2.این 3 تا دستگاه که کنار مغازه هست چیه؟
3.اون یارو که تو مغازه وای میشه چیکارس؟!؟! منظورم به غیر فروشندس!!!
4.در مورد این آیتم های کوچولو که میگیریم اگه حوصله دارید یکم توضیح بدید!!! من انگیلسیم خوب نیس چیزی نمیفهمم!!!

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
چقدر استقبال کردین!!!
1- اگه مي خواهي تو شبكه بازي كني برو سراغ Blade Master چون بهتر exp مي گيره. گاردين ها و شارپ شوتر ها هم بد نيستن. ولي در كل چون تفاوت بين گيم پلي كلاس ها تو اين بازي خيلي زياده، حتما اول با همه كلاس ها بازي كن بعد اوني رو كه دوست داشتي انتخاب كن.
2-آيتم هايي كه علامت سوال دارن Identify نشدن. برو به ازاي هر آيتم يك Analyzer بخر بعد راست كليك كن و علامت ذره بين (بالا) رو انتخاب كن.
آيتم هايي كه علامت ضربدر دارن براي كلاس هاي ديگه هستند؛ هيچوقت نمي توني با اين كلاسي كه داري ازشون استفاده كني.
آيتم هايي كه علامت منفي روش دارن به يك Level يا Stats خاص نياز دارند اگه به اون سطح برسي مي توني ازش استفاده كني. تو توضحيات آيتم دقيق نيگا كن.
3-بازي به سه صورت ذخيره ميشه: اولاً هر چند دقيقه يك بار به صورت اتوماتيك. دوم بعد از انجام هر Quest به صورت اتوماتيك. سوم وقتي Exit رو مي زني ذخيره ميشه و مياد بيرون (مثل Diablo 2) .
4- روش هاي زيادي براي ارتقاي سلاح هست. يكي با همون دو تا دستگاه اون جلو. با يكي مي توني يك ويژگي تصادفي به هر آيتمي بدي يا با يكي ديگه با ابزار ها ارتقاش بدي.
مي توني با آيتم هاي جادويي يك سلاح رو ارتقا بدي. براي اين كار Drag & Drop كن روي سلاح. اگه خواستي به هر دليل اين آيتم ها رو از سلاح جدا كني، يك دستگاه هست جلوي فروشگاه كه اين كار رو ميكنه.
5- اون يارو با استفاده از خرت و پرت برات آيتم ميسازه. براي به دست آوردن خرت و پرت آيتم هاي به درد نخورت رو بشكن. راست كليك كن علامت پيچ رو بزن. آيتم هاي معمولي رو اين كار رو بكن، Rare ها و Legendary ها و Unique ها رو از بين نبر. يا بفروش (خيلي پول گيرت مياد) يا استفاده كن.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
آخه مثلا من برا یه quest رفتم به موزه!! کلی زامبی کشتم!!! ولی quest رو وقت نشد انجام بدم!! همونجا exit کردم!! ولی دفه بعدی رفتم تو بازی تو ایستگاه منو آورد دوباره باید میرفتم زامبی بکشم!!!:(

دیگه حالم داره ازش بهم میخوره!!! همش باید غول بکشی !!! محیطاش از بس تکراریه آدم سر درد میگیره!!!

کلا این بازی یه بازی مثل kane&lynch هست که ادعاش بالا بود ولی آخرش گند از آب در اومد!!!

دفه اول engineer ور داشته بودم!!! توی غول اولش مونده بود!! حالا این میرسید به غول های بعدی چی میشد!!! اصلا بین کلاساش تعادل وجود نداره!!!

سر تا پای بازی هم باگه!!!:eek: مثلا این سگهایی که میپرن رو آدم یه دفه رو آسمون گیر میکنن!! یا مثلا تو تونلا سایه موجودات رو نشون میده ولی چیزی در کار نیست!!!:eek: یا مثلا که موجود 10 متری از در 2 متری رد میشه!!!:laughing:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سر تا پای بازی هم باگه!!!:eek: مثلا این سگهایی که میپرن رو آدم یه دفه رو آسمون گیر میکنن!! یا مثلا تو تونلا سایه موجودات رو نشون میده ولی چیزی در کار نیست!!!:eek: یا مثلا که موجود 10 متری از در 2 متری رد میشه!!!:laughing:
كلاً بازي خيلي نرمالي نيست. ولي يكي از دلايل اينكه انقدر بدت اومده اين بوده كه احتمالاً قبلاً بازي هاي از اين نوع بازي نكردي. مثل Diablo . اون كلاسي هم كه انتخاب كردي هم ضعيفه، هم بازي كردن باهاش سخت تر از بقيس. تو اين جور بازي ها هميشه با Warrior يا چيزي شبيه اون شروع كن بعد برو سراغ كلاس هاي پيشرفته. من قبلاً با Sharpshooter بازي مي كردم. بدم نيومد، ولي بعد رفتم سراغ Blade Master و با نماي ايزومتريك بازي مي كنم. در اين حالت گرافيكش هم خوب ميشه. الآن كه تا حدودي ازش خوشم اومده.
اما اون يارو هايي كه مي پرن و مي مونن وسط زمين و آسمون سگ نيستند. مارقولك هايي هستند كه پارس مي كنند! تازه اين باگ هايي كه گفتي چيزي نيست. اون باگ دهشتناكي كه درايور كارت گرافيك و reset ميكنه اعجوبه است!

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
خب البته من rpg باز نیستم!! اینم اولین Rpg هست که دارم ادامش میدم!!! (چون حداقل رو این سیستم نفتی ما Fps 15 رو داره! تازه بازم تو بعضی قسمتاش بازی وای میسته!!)
ولی مثلا oblivion رو با اینکه تو این سیستم نفتی ما به زور run میشد تا یه جایی رفتم ولی به محیطای بیرونش که رسیدم اصلا قابل بازی کردن نبود!!! fps میشد 5 :( ولی خیلی بهتر از این بود!!! البته ژانر oblivion قدیمی بود!! نمیدونم Diablo هم مثل hellgate ژانرش جدید هست؟!؟!

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
اگه منظورت کلاسیک و مدرنه، تقریباً آره. دیابلو اکشن و مدرنه. البته دیابلو فقط ایزومتریکه. یعنی دید از بالا و آدم کوچولو. زاویه دید شبیه به بازی های استراتژی. برای بعضی ها این نوع دید خوشایند نیست. سه تا بازی خوب با نیازمندی های سیستم خیلی پایین تو این ردیف ها سراغ دارم که اگه بری سراغش احتمالاً بدت نیاد. اولی همین دیابلو و دیابلو 2 و LoD . دومی Throne of Darkness که توسط تعدادی از سازندگان دیابلو 1 ساخته شده و احتمالاً نمی تونی پیداش کنی. سومی Fate که حتی می تونی با Dial Up هم داونلودش کنی. فکر می کنم دموش 27 مگابایته. از سایت Wildtangent .

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
Hellgate: Redemption توسط Bill Roper تایید شد.
استودیوی ایشون هم Lunacy Games هست که سال 2022 تاسیس شد.
بازی AAAست و به گفته دسته بیل تمرکز تیم روی حفظ گیم پلی و داستان بازی قبلیه ولی با خلق تجربیات جدید سعی داریم پیشرفت 17 ساله تکنولوژی در صنعت گیم رو هم نادیده نگیریم.
Hellgate: Redemption announced for console, PC – new game in Hellgate: London franchise by original creator

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر