Hellgate:London

خب
سلام
من میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم.
میدونین اسمش چیه؟
Hellgate:London
بله
درست فهمیدین.
این اسم یه بازیه.(و البته اسم منم هست)
ناشر این بازی کمپانی Namco هستش و استودیوی اون هم Flagship هستش.این استودیو رو من در قسمت معرفی استودیو های بازی سازی به عنوان اولین پست معرفی کردم.خوندنش ضرر نداره.
سبک بازی RPG.
بقیه بازی و داستانشو بعدا میگم.
بای بای
الان در قسمن اخبار داغ بازی اه چند تا عکس از اون گفتم.یه نگاه بهش بندازین تا داستان بازی و معرفی بازی رو بعدا بهتون بگم.
خوش بگذره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

sepehr_razer

کاربر سایت
Nov 9, 2007
2
نام
سپهر
من با قسمت dx10 مشكل دارم
رو ويستا باز يميكنم گرافيكم هم 8800GTS320 ه
وقتي DX10 رو فعال كردم همه چيز رو رو high گذاشتم بازي خوب اجرا شد(البته در حد 30 فريم!)
ولي وقتي به صورت كاراكترم نگاه ميكنم احساس ميكنم خيلي blur شده
تصوير نا واضحي ازكاراكتر وقتي زوم ميكنم بدست ميارم
ويل از دور مشكلي نداره
مشكل از كجاست؟
با رزولوشن 1440×900 بازي ميكنم

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
میگم بازی رو یه کم از حالت Diablo در میاوردن بهتر بود:biggrin1: فقط چهار تا تکسچر عوض کردن، Skill Tree و بقیه خرت و پرت همشون یکی هستن که/:)

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
این همه رو گرافیکش کار کردن ...
یک خورده ازش میزدن به اون گیم پلی مزخرفش اضافه می کردن :)

ارزش بازی نداره !

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

من نمی دونم چرا تیم دیابلو نتونسته از یه بازی خوب تجربه لازم رو بدست بیاره و همچنین بازی مثل WoW.

اگه همه دوستان بدونن بازی WoW ، برای بازی باید ماهانه پولی رو به بلیزارد پرداخت کنین و این کار باعث شد تیم بلیزارد پولی هنگفت از این راه بدست بیاره که به نظر من نوش جون بلیزارد باشه.

حالا مشکل اینه که تیم FlagShip از ماه ها قبل از انتشار بازی داشت فکر می کرد که برای بازی در بخش مولتی بازی چه روشی رو قرار بده. ایا Free باشه یا نه.

اخه از جند وقت پیش این ایده در ذهن تیم FlagShip رسیده بود که برای بازی در بخش مولتی بازی پولی ماهانه پرداخت بشه و حتی من به یاد می یارم که حتی تا 3 روز بعداز انتشار بازی هنوز تصمیم قطعی از طرف استودیو نگرفته شد که چه کاری بکنن.

بالاخره این تصمیم گرفته شد که این بازی برای بخش مولتی اون باید ماهانه 10 دلار پرداخت بشه. فکر کنم تیم بازی سازی خیلی این بازی حال داده بود که این تصمیم رو گرفتن.

مدتها سرور بازی down بود و نوتنستن سرور رو Up کنن و مشکل من نمی دونم چیه ؟؟ و تیم بازی سازی هنوز هم شفاف سازی نکرده است.

در ضمن امروز باز یه خبری خوندم مبنی بر اینکه حدود 3 درصد از افرادی که بازی رو خریدن و 10 دلار رو هم پرداخت کردن نتونستن، Log In کنن تو سرور بازی. این استودیو اعلام کرده که این مشکل به زودی برطرف میشه.

اینم اصل مطلب :

Shacknews is reporting that some people who have purchased the just released Flagship Studios action-RPG Hellgate London have experienced problems with the game's optional subscription service. Some people have reported that they have been charged multiple times for the game's monthly $9.95 service while others have been charged only once but so far have not had access to the service's expanded content and features. While a post on Shacknews's forums by Flagship's Ivan Sulic claims that this issue only affected 3 percent of the game's subscribers and that those issues have been resolved, other posters have said afterward that they continue to have these same issues.

به نظر من، مشکل این موضوع اینه که تیم سابق بلیزارد فکر می کرده ؛ منظورم HL هستش ؛ بازی می تونسته مثل WoW بشه و مردم برای این بازی له له می زنن. البته باید صبر کنیم ببینیم نقدهایی که در مورد بخش مولتی بازی میشه چطوره و ایا توی این بخش بازی حرفی برای گفتن داره یا نه.

در ضمن شاید یکی از دلایلی که تادیشب GS بازی رو نقد نکرده بود این هستش که بخش مولتی بازی هنوز تعطیل هستش و نتونسته بازی رو کامل نقد کنه.

این مطلبی که استودیوی بازی نوشته و ایراداتی که در صدد رفع هستن . تمام این مسائل برمی گرده به دیر اقدام کردن و ندونستن اینکه از بازی چی می خوان :

Dear Customers,

We realize many of you are experiencing a variety of problems. We at Flagship and Ping0 are working hard to address these issues.

Our current top priorities are:

* Resolving any remaining problems related to billing and subscriptions.
* Fixing two known bugs which cause players to sometimes lose items (one related to dual focus/dual melee, and one related to loading issues).
* Making improvements to memory usage in order to reduce "Memory Exhausted" crashes.
* Fixing a known issue with the user interface which causes the application to lock up intermittently.* An issue which occasionally prevents characters from being able to load or switch instances.
* General chat interface improvements. (Many improvements are in the works).
* Random disconnects and lag.
* Allowing higher resolution textures and models for other players.
* Various known problems with being able to continue interrupted side quests.
* Remnant quest items not getting destroyed and "clogging" up inventory.
* Continued problems with saving / loading Engineer Drone items.
* Invisible party members.
* The nanoforge not correctly improving rare and better armors.
* Getting stuck on collision.

Some of these are issues which will be fixed as soon as possible and go live in upcoming patches, some will be in our upcoming content patch, and others are issues on which we will make gradual improvements to on a continuous basis.

Of course we also have a more extensive bug list as well as lot of general improvements and new content in the works. Everyone here is
working full-time to support Hellgate. We appreciate your patience.

-The Hellgate: London team​

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یک نکته خنده دار در مورد بازی .. یک هفته ای میشه فهمیدم ولی هی یادم میره بیام بگم.
اون Cutscene اول بازی هست ( دمو .. CG .. هر چی که میگین ) .. که زیرنویس و این صحبتها داره.
وقتی داره پخش میشه space رو بزنید pause میشه و علامت اش که همون دو تا خط عمودیه میاد روی صفحه . :biggrin1:
نمیدونم حالا میشه جلو عقبش کرد یا نه .. تیریپ media player .

update : رسیدم به یک Cutscene ـه دیگه .. همه شون همینطورند.

آخرین ویرایش:

sepehr_razer

کاربر سایت
Nov 9, 2007
2
نام
سپهر
من با قسمت dx10 مشكل دارم
رو ويستا باز يميكنم گرافيكم هم 8800GTS320 ه
وقتي DX10 رو فعال كردم همه چيز رو رو high گذاشتم بازي خوب اجرا شد(البته در حد 30 فريم!)
ولي وقتي به صورت كاراكترم نگاه ميكنم احساس ميكنم خيلي blur شده
تصوير نا واضحي ازكاراكتر وقتي زوم ميكنم بدست ميارم
ويل از دور مشكلي نداره
مشكل از كجاست؟
با رزولوشن 1440×900 بازي ميكنم
كسي نميدونه اين مشكل رو چجوري حل كنم؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام

بازی رو تهیه کردم نصب کردم وبعد بازی چنگی بدل نمیزنه این همه تعریف اش رو کردم دمو اول بازی رو دیدم گفتم چی هست بازی بابا الان بیرم LOad تموم شه باید بکشی بکشی رحم نکنی

دیدم نه بابا بازی اره...........

دوستان ببخشید من مرحله اول بازی هست باید از یک یک طول چی هست بسته چطوری باید برم داخل اش ممنون میشم

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام

دست شون درد نکنه سازندگان COD4 بابا خیلی کارشون درست ایول بازی

ولی این بازی چی ادم رو نامید می کنه از بازی کردن دمو اش رودیدم گفتم تموم اخرش ولی دیدم

مثل بازی MARiO می مونه ببخشید دوستان

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
دست شون درد نکنه سازندگان COD4 بابا خیلی کارشون درست ایول بازی
ولی این بازی چی ادم رو نامید می کنه از بازی کردن دمو اش رودیدم گفتم تموم اخرش ولی دیدم
مثل بازی MARiO می مونه ببخشید دوستان

این بازی Action-RPG ـه و CoD هم FPS چه ربطی دارند این دو تا به هم!

مثل این که Morrowind یا مثلا Diablo2 رو با Quake - HL مقایسه کنیم.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر