Hellgate:London

خب
سلام
من میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم.
میدونین اسمش چیه؟
Hellgate:London
بله
درست فهمیدین.
این اسم یه بازیه.(و البته اسم منم هست)
ناشر این بازی کمپانی Namco هستش و استودیوی اون هم Flagship هستش.این استودیو رو من در قسمت معرفی استودیو های بازی سازی به عنوان اولین پست معرفی کردم.خوندنش ضرر نداره.
سبک بازی RPG.
بقیه بازی و داستانشو بعدا میگم.
بای بای
الان در قسمن اخبار داغ بازی اه چند تا عکس از اون گفتم.یه نگاه بهش بندازین تا داستان بازی و معرفی بازی رو بعدا بهتون بگم.
خوش بگذره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
عجب پایان ضد حالی داشت.:confused:به زحمت تا Level 33 BladeMaster رسیدیم و پدرمون در اومد 5 تا Lie را+Sydonai یا همون Elder را در Hellgate کشتیم بعد اون دموی بی معنی حال گیر.RPG ها هم از دست این پایان ها در امان نیستند...

GorDaN

کاربر سایت
Sep 5, 2007
40
عجب پایان ضد حالی داشت.:confused:به زحمت تا Level 33 BladeMaster رسیدیم و پدرمون در اومد 5 تا Lie را+Sydonai یا همون Elder را در Hellgate کشتیم بعد اون دموی بی معنی حال گیر.RPG ها هم از دست این پایان ها در امان نیستند...

آره پایانش داد میزنه که expansion براش خواهد امد.
شرط میبندم Murmur هم میره جزو Dark Side . یه جورایی آدم فکر می کنه Murmur اصلا از اول در لباس راهنما داشته از ما استفاده یا سو استفاده می کرده که بتونه به دانش شیطانی Sydonai دست پیدا کنه. یه چیزی مثل Vizier Kilborn تو Guild Wars Prophecies که به عنوان راهنمای خیر خواه از شما برای رسیدن به هدف تاریکش سو استفاده میکنه.

منم فکر کنم 34 یا 35 شده بودم با Blademaster

من که خیلی بدم نیومد از هل گیت. من عاشق دنبال کردن داستان گیم و خوندن تمام تکست دیا لوگها و گوش دادن به تکیه کلامهای NPC ها و هر چی رو در و دیوار نو شته هستم از این نظر هل گیت کم نداشت. کلی هم جا برای سرگرم شدن با آپگرید کردن سلاح و زره داشت.

من خیلی با شخصیت پردازی که روی Techsmith314 و Lucious انجام دادن حال کردم . آخر خنده بود ارتباط بین دو نفر. ایده Face Raping Oracle و رفتن پلیر توی فکر Techsmith314 برای از بین عقده های در حال رشد در Ego تک اسمیت خیلی جالب بود. :laughing:

شخصیت دوتا از Merchant ها آخر خنده بود مخصوصا وقتی با لهجه انگلیسی بیان میشد.

یکیش Holloway بود که خیلی دلش چیز می خواست. :cheesygri

خیلی با حال بود میگفت.
:eek:?Is that a big weapon in your pocket or are you just happy to see me​

یکیش هم یه Merchant مرد بود که الان اسمش یادم نیست بعدا اضافه میکنم اونی که با لهجه غلیظ انگلیسی و تن صدای پر هیجان و عصبی حرف می زد که این یکی هم حالش خراب بود. منتها اونور کی. ;)

یکی از جمله هاش میگفت:

I am so secure with my sensuality that I can say you are the most beautiful man I have ever seen

آخرین ویرایش:

GorDaN

کاربر سایت
Sep 5, 2007
40
یه نکته ریز دیگه هم ازش خوشم اومد این بود که وقتی سلا ح رو اپگرید میکردی شکل ظاهری سلاح هم نشون میداد که اپگرید شده و بطور واقعی قطعات جدید رو میچسبو ند به سلاح.

6ocqqec.jpg

واسه Blademaster چه اسکیلهایی رو برداشتین؟ اینا اسکیلهای من بود. یکی از اشکالهاش اینه که نمی تونی respec کنی و این که بعضی از اسکیلها رو که بدرد نخور هستن مجبوری برداری که اصلا هم ازشون استفاده نمی کنی چون برای رسیدن به اسکیل بعدی که بدرد ت می خوره مجبوری قبلیشو برداری.

راستی اشتباه کردم بلید مستر من هم موقعی که گیم رو بار اول تموم کردم 33 بود فکر کردم بیشتر بوده.

8158or5.jpg

اگه الان میخواستم از از اول یه بلید مستر رول کنم. دو سه تا از اسکیلها رو بر نمی داشتم.

اسم Merchant مرد که تو پست قبلی گفتم Wilde بود تو Mark Lane Station و Holloway هم مال Charing Cross Station هست. البته مثل اینکه تو پچ جدید تمام اون دیالوگهای قبلی Holloway رو حذف کردن همینطور دیالوگهای اون مرچنت باحال هندی که بد دهن بود و از هر ده تا لغت 6 تاش با Fu و Sh شروع میشد .ملت که نسخه اریجینال دارن مثل اینکه حالشون گرفته شده.​

آخرین ویرایش:

black hawk

کاربر سایت
Jan 25, 2007
9
یکی از دوستان میتونه در مورد نصب این بازی راهنمایی کنه آخه این چه سبکه نصبه وسط نصب که نوشته در صورتی که شما اکانت داشته باشید نصب میشه بعد آخر نصب میمونه روش نصبش رو یکی توضیح میده لطفا

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
این بازی Action-RPG ـه و CoD هم FPS چه ربطی دارند این دو تا به هم!

مثل این که Morrowind یا مثلا Diablo2 رو با Quake - HL مقایسه کنیم.
حالا اين سبكو اون سبك چه فرقي ميكنه مهم اين بوده كه بازي خوبي از آب در اد كه ....

پ.ن : اين چه بازي بود بابا:sick: آبروي هرچي Action-RPG بود برد

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
حیف بازیو Uninstall کردم و گرنه منم از Character خودم Screenshot میزاشتم:((.همش به خاطر اون پایان بود که بلافاصله بدون هیچ رحمی سریع UnInstall کردم!!:biggrin1:

GorDaN

کاربر سایت
Sep 5, 2007
40
اگه ویستا داری احتما لا سیو هات هنوز اینجا هست اگه XP داری هم احتما لا یه مسیر مشابه مسیر ویستا هست:

X:\Users\your username here\Documents\My Games\Hellgate

اگه بود که میتونی یه دور دیگه اینستال کنی و یه شات از اسیکلهات بذاری.

منم با نظر بقیه موافقم البته به اینصورت که این گیم رو قبل از ریلیز اونقدر زیادی با لا برده بودن که باعث شد نسخه نها ییش همه رو نا امید کنه و اون چیزی که ازش تو ذهن همه ساختن نبود. شاید هم اهداف خیلی بزرگتر و بهتری براش در نظر داشتن که در نهایت نتو نستن عملیش کنن این اتفاقیه که امروزه برای خیلی از گیمها می افته.

It's not what they hyped it up to be

ولی ارزش یه دور بازی کردن رو داره شاید هم دو بار. من شاید با summoner یا engineer یه کاراکتر رول کنم . از بازی کردن با اینجور کاراکترها که یه تعداد کاراکتر کوچکتر دیگه رو کنترل میکنن خوشم میاد مثل MM تو GuildWars یا Mastermind و Controller تو CoV CoH بازی کردن با اینجور کاراکترها یه کم مشکلتر هست ولی لذتش هم بیشتر ضمنا اگه Micromanagement ضعیف باشه کارت سخت میشه.

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
بیل روپر همانطور که 18م ژانویه در مصاحبه با گیم اسپات قول داده بود, همراه با نامه ای آپدیت (multiplayer) این بازی به نام The Stonehenge Chronicles را معرفی کرد.
The Stonehenge Chronicles
Update Notes

Happy New Year!

2008 is upon us, and we’re thrilled to be kicking it off with our first major update – the Stonehenge Chronicles. We’ve got a lot in store for all of our players, so let’s get to it!

In this update, you’ll see the first of the big balance sweeps we’re doing on all of the character classes. Both the Guardian and the Evoker got a lot of attention this time around, and we hope that players of those classes will dig into how the classes play now. We’re making it simple for these players to get a handle on the new balances by allowing them to completely respec their characters.

PvP is starting to get more attention with the introduction of the Dueling Arena. This both makes dueling easier to accomplish and also gives us a better and more accurate way to track play habits and stats – a key to really increasing this section of the game.

There’s also a whole slew of other overall improvements, tweaks, and additions, so take a couple of minutes to go through the release notes and see what’s new.

For our Subscription Members, we’re opening the portal to Stonehenge! This is a completely new area that not only has new items and monsters, but also completely new ways to experience the game.

The Essence Caves are the first of our non-linear style of play. You can repeat this long quest chain multiple times throughout the career of your character as it scales with your character (or party) level. The rewards are rich and many of them are unique to the Stonehenge area.

The Wild is also a new type of game play since it is focused exclusively on group play. You need big groups to have success out there – and the deeper you get, the harder it gets. It’s time to get your friends together!

We’ve got lots more in store, and we’re working on every aspect of the game. Thank you all for your support over the past couple of months. We’re listening and doing all we can to make Hellgate: London what we all want.

See you online
خب این آپدیت کلی مطلب داره ولی تا اونجائی که نگاه کردم:
- فضای بازی در عوض خیابون ها و فاضلابهای لندن به فضای باز (Outdoor) اطراف لندن (بخصوص اطراف استون هنج) میره.
- بخشی برای PvP داره.
- و سه کوئست غیر خطی جدید با نام های The Caste Caves و Moloch’s Lair و The Wild اضافه میشه که به گفته بیل روپر برای بالانس سختی, آخرین بخش (The Wild) به پارتی نیاز داره.
- تغییراتی در بالانس skill و UI

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر