Heavy Rain | Trophies Guide

MaKaN3691

کاربر سایت
Jul 6, 2012
13
سلام
عجیبه منو اینو راحت گرفتم با راهنمای فقط یکبار
حالا این کلیبی که گذاشته استفاده کن ببینم باز به مشکل بر میخوری یا نه
متاسفانه نشد، مسیر رو که عینا عین این میرم، اونجا بین اون دوتا ماشین پلیس نمیدونم چجوری و یا چه دکمه ای میزنه ولی منم دقیقا ماشینم به پلیس برخورد نمیکنه و کات سینسم همینه :((

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان واقعا تروفی های این بازی به شدت اعصاب خورد کنه ینی بطور منطقی سخت نیست .
من تو Baby Master گیر کردم موقع خوابوندن هی اون راهنما قرمز میشه نمیدونم چجوری باید مگه استیک رو حرکت داد ؟
و یه چیز دیگه میتونم درجه سختی رو تغییر بدم ؟ اگه اونو آسون کنم حل میشه ؟
درضمن من رو PS4 هستم ، بنظرتون پلات کردن این بازی آسون تره یا Beyond Two Souls ؟ چون من یکیشو بالاخره باید پلات کنم:D
نه بابا Beyond Two Souls سخت تره اون هوی رین اسون تر بود برای من

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان بعد از حدود 15 باری تلاش کردن بالاخره Kamikaze رو گرفتم ، نکتش تو اینه که اونجایی که ماشین پلیس میاد بغلتون به آرومی دسته رو بچرخونید سمت راست و یادتون باشه بر اساس راهنما وقتی دارید میرید هر دو سه تا حرکت پاز کنید تا برای حرکت های بعدی آماده باشید ، این هم لینک راهنمای سایت محبوب PS trophies هست برا دوستانی که نداشتن :

Kamikaze Trophy - Heavy Rain - PlaystationTrophies.org

• Like

MaKaN3691

کاربر سایت
Jul 6, 2012
13
دوستان بعد از حدود 15 باری تلاش کردن بالاخره Kamikaze رو گرفتم ، نکتش تو اینه که اونجایی که ماشین پلیس میاد بغلتون به آرومی دسته رو بچرخونید سمت راست و یادتون باشه بر اساس راهنما وقتی دارید میرید هر دو سه تا حرکت پاز کنید تا برای حرکت های بعدی آماده باشید ، این هم لینک راهنمای سایت محبوب PS trophies هست برا دوستانی که نداشتن :

Kamikaze Trophy - Heavy Rain - PlaystationTrophies.org
سلام
من الان یک ماهه که روی گرفتن این تروفی لعنتی موندم نمیدونم واقعا چی کار باید انجام بدم
روی درجه سخت میرم
هیچ دکمه ای رو از اول تا آخر حتی توی ماشین اون انتها هم اشتباه نمیزنم،حتی یه بار هم اشتباه نمیزنم
به اون دوتا ماشین پلیس ها برخورد نمیکنم اصلا و اونجا به آرومی دسته رو میچرخونم سمت راست و برخوردی صورت نمیگیره
کلا مسیر رو هم روی هارد و از همین راهنما میرم Kamikaze Trophy - Heavy Rain - PlaystationTrophies.org

از اینم میرم Heavy Rain Trophy Guide & Road Map - PlaystationTrophies.org

ولی این تروفی رو به من نمیده، نه تو لودینگ بعدش، نه حتی الکی میشینم مرحله بعدش رو هم با مدیسون میرم که شاید مثلا تو ی لودینگ بعدی بده که اونجا هم این تروفی رو به من نمیده
واقعا نمیدونم چی کار کنم یک ماهه برای پلات کردن این بازی وقت گذاشتم همه تروفی هاش رو روی 3 ساعت گرفته شده الا این یدونه که صاف کرده منو
واقعا مشکل من کجا میتونه باشه؟ همه سایت ها و کلیپ های خارجی راهنمایی هم شخم زدم.

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام
من الان یک ماهه که روی گرفتن این تروفی لعنتی موندم نمیدونم واقعا چی کار باید انجام بدم
روی درجه سخت میرم
هیچ دکمه ای رو از اول تا آخر حتی توی ماشین اون انتها هم اشتباه نمیزنم،حتی یه بار هم اشتباه نمیزنم
به اون دوتا ماشین پلیس ها برخورد نمیکنم اصلا و اونجا به آرومی دسته رو میچرخونم سمت راست و برخوردی صورت نمیگیره
کلا مسیر رو هم روی هارد و از همین راهنما میرم Kamikaze Trophy - Heavy Rain - PlaystationTrophies.org

از اینم میرم Heavy Rain Trophy Guide & Road Map - PlaystationTrophies.org

ولی این تروفی رو به من نمیده، نه تو لودینگ بعدش، نه حتی الکی میشینم مرحله بعدش رو هم با مدیسون میرم که شاید مثلا تو ی لودینگ بعدی بده که اونجا هم این تروفی رو به من نمیده
واقعا نمیدونم چی کار کنم یک ماهه برای پلات کردن این بازی وقت گذاشتم همه تروفی هاش رو روی 3 ساعت گرفته شده الا این یدونه که صاف کرده منو
واقعا مشکل من کجا میتونه باشه؟ همه سایت ها و کلیپ های خارجی راهنمایی هم شخم زدم.

بعله مشخصه که اعصابتونو خورد کرده :D کلا تروفی های این بازی زیاد مشکل داره یبار یکیش بود من هنوز کارشو انجام نداده بودم اومدم بیرون تو منو اصلی دوباره Continue زدم ، تروفی باز شد همینجوری علکی :|:| بنظرم بیخیال پلات کردنش شو یه چند وقت دیگه اگه حوصلت شد بازی رو پاک کن دوباره نصب کن شاید درست شد ( چون با توجه به توضیحت کاملا درست رفتی و باید تو همون لودینگ بعدش تروفی باز شه ) این تنها چیزیه که به ذهنم میرسه ، حالا دوستان دیگه شاید راهنمایی های دیگه ای داشته باشن :-?

• Like

MaKaN3691

کاربر سایت
Jul 6, 2012
13
بعله مشخصه که اعصابتونو خورد کرده :D کلا تروفی های این بازی زیاد مشکل داره یبار یکیش بود من هنوز کارشو انجام نداده بودم اومدم بیرون تو منو اصلی دوباره Continue زدم ، تروفی باز شد همینجوری علکی :|:| بنظرم بیخیال پلات کردنش شو یه چند وقت دیگه اگه حوصلت شد بازی رو پاک کن دوباره نصب کن شاید درست شد ( چون با توجه به توضیحت کاملا درست رفتی و باید تو همون لودینگ بعدش تروفی باز شه ) این تنها چیزیه که به ذهنم میرسه ، حالا دوستان دیگه شاید راهنمایی های دیگه ای داشته باشن :-?
من کلی رو این وقت گذاشتم دیگه حالم از این بازی بهم میریزه از بس برا تروفی هاش مراحل رو رفتم
یا اون تروفی مسخرش که باید همه پایان هاشو ببینی ( ا ه )
برا 2 تا تروفی مونده که نمیشه بیخیال بشم :((

دوستان هرکی راهنمایی نکته ای چیزی بلده لطفا بهم بگه. خدا خیرتون بده:-bd

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
یکی از دوستان یه چیزی گفت که من لازم میبینم بخاطرش یه مطلبیو بگم ، البته این مطلب رو باید بزنن رو سردر همه بخش های تروفی و اچیومنت بازیسنتر :D:D نه فقط این تاپیک :

بله مشکل تروفی دقیقا همینه که گفتی ، حالت از بازی بهم میریزه ، اونم از Heavy rain بازی متفاوتی که داستان و شخصیت پردازی در حد آثار خوب سینمایی داره و موسیقی متن شاهکارشو که دیگه همه میدونن ، درسته که سازنده ها بهتر بود سیستم تروفی های بهتری میذاشتن اما تو هیچ سایت نقد و بررسی نمیبینیم که بیاد نمره از بازی کم کنه بخاطر بد بودن تروفی هاش . چون هدف از بازی درگیر کردن و لذت بردن مخاطب هست نه ارضای یک "حس توهمی پیشرفت " ( به اسم Trophy Hunting ) خداییش از بالا به قضیه نگاه کنید ، نه قراره پولی بهتون بدن بخاطر پلات کردنش نه کسی تشویقتون کنه پس این چه وسواسیه که بخاطرش اعصاب خودتونو بهم میریزید . پس حواستون باشه کی دارید دچار این وسواس میشید و وقت تفریحتون رو نابود میکنید دوستان :-bd .

• Like

MaKaN3691

کاربر سایت
Jul 6, 2012
13
یکی از دوستان یه چیزی گفت که من لازم میبینم بخاطرش یه مطلبیو بگم ، البته این مطلب رو باید بزنن رو سردر همه بخش های تروفی و اچیومنت بازیسنتر :D:D نه فقط این تاپیک :

بله مشکل تروفی دقیقا همینه که گفتی ، حالت از بازی بهم میریزه ، اونم از Heavy rain بازی متفاوتی که داستان و شخصیت پردازی در حد آثار خوب سینمایی داره و موسیقی متن شاهکارشو که دیگه همه میدونن ، درسته که سازنده ها بهتر بود سیستم تروفی های بهتری میذاشتن اما تو هیچ سایت نقد و بررسی نمیبینیم که بیاد نمره از بازی کم کنه بخاطر بد بودن تروفی هاش . چون هدف از بازی درگیر کردن و لذت بردن مخاطب هست نه ارضای یک "حس توهمی پیشرفت " ( به اسم Trophy Hunting ) خداییش از بالا به قضیه نگاه کنید ، نه قراره پولی بهتون بدن بخاطر پلات کردنش نه کسی تشویقتون کنه پس این چه وسواسیه که بخاطرش اعصاب خودتونو بهم میریزید . پس حواستون باشه کی دارید دچار این وسواس میشید و وقت تفریحتون رو نابود میکنید دوستان :-bd .
آره خدایی یجور مرضه
ولی اگه به غیر این بود فکر کنم هیچکس نمیرفت این همه endingهای متفاوت این اثر رو ببینه،نهایت 3 الی 4 تا پایان

• Like

sarhang alifar

کاربر سایت
Jun 28, 2017
17
سلام به همه خواهشا بهم بگین
خدایی من عاشق این بازیم از زمان پی اس 3 تا الان
خدایی بهم بگین بخام بازیو پلات کنم باید22 بار بازیو تموم کنم.؟
میشه راه حل بهم بگین باید چطور تمام پایان هارو ببینم
تشکر از همتون خیلی دوستون دارم

R4v3N

کاربر سایت
Mar 22, 2012
51
من نسخه PC این بازی رو دارم بازی میکنم (نسخهCPY) سیو های این بازی دقیقا در کجا ذخیره میشه برای بک آپ گیری لازمش دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر