Heavy Rain: The Origami Killer

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
واقعا بیشتر از اون چیزیه که توقع داشتم :love:
فوق العادس
همیشه دوس داشتم روزی که بازیرو میگیرم روزِ بارونی باشه
جالبه... ارزوم بر اورده شد :biggrin1: خیلی خوب بود لذت بازی رو دو چندان کرد

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
همه چیز عالی هست هنوز داستان نامفهوم میباشد :love:
فقط این کنترل بازی اعصاب آدمو میریزه بهم :sick:
نمیتونستند کنترل درست حسابی بزارن تو بازی؟:sick:

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
من یجا قیمت کردم پکش 90 و BLUERAY هم 70 تومان.

سلام به همه
من انگليسيم خوب هست ولي خيلييييي عالي نيست به نظرتون اين بازي رو بگيرم؟؟؟؟ آخه به خاطر داستانش بيشتر ميخوام بازي رو بگيرم.

آآآآآآآآآآآآآآآآره بابا حتما بگیر.:love::love:

Last edited by a moderator:

snake 4 persia

کاربر سایت
Jan 23, 2010
188
نام
SNAKE
سلام دوستان:smile:
پکهای HR باهم فرق دارند؟ریجن هاش چطور؟کدوم ریجن بهتره؟:confused:

دوست عزیز 2 پک داره یکی معمولی یکی COLLECTORS EDITION...ضمنا رجین بهتر نداریم همه داستانا یکیو دنبال میکنه فعلا هم فکر کنم فقط رجین 2 اومده بقیه رجین ها توش یکم سانسور داره...ولی تو بازی های دیگه فرقی فکر نکنم داشته باشه جز برخی بازی ها...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
آقايون برای بار هزارم ريجنا فرقشون تو عکس جلد و ايناس!!!!!!!!!!!!!!!!!

هيچ ريجنی بهتر نيست ولی ايران ريجن 2 بيشتره هيچ ريجنيم سانسور نداره

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
کی گفته باگ زیاد داره؟ درست یک سری باگ داره ولی من تاحالا یک دونش رو توی گیم پلی بازی ندیدم و اکثر چیزهایی که دیدم باگ های گرافیکی بوده.
من خودم به شخصه save ام لود نمیشه و یه صفحه ی سیاه میاد!دکمه ها 3-4 ثانیه کا نمیکنن!محیط بعضی وقتا خوب لود نمیشه و درست نمیتونی حرکت کنی!
شما اسم اینارو میزاری باگ کرافیکی...؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
من خودم به شخصه save ام لود نمیشه و یه صفحه ی سیاه میاد!دکمه ها 3-4 ثانیه کا نمیکنن!محیط بعضی وقتا خوب لود نمیشه و درست نمیتونی حرکت کنی!

سامان چرا اين مشکلارو ما نداريم فقط تو داری؟؟؟؟
البته الان يه سری ديگه از دوستان بی طرف (!) پيدا ميشن که اونام اين مشکلو دارن :D

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
صدرا درست میگه منم چنین مشکلاتی را ندارم
شاید مشکل از چیزه دیگه ای باشه

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
صدرا درست میگه منم چنین مشکلاتی را ندارم
شاید مشکل از چیزه دیگه ای باشه
اگه مشکل رو شما ندارین فک کنم ایراد از دیسکم یا لنزم باشه...هر چند تا به حال تو هیچ بازی به مشکل نخورده بودم.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
البته گاهی بعضی وقتا رو بعضی ديسکا بازی خوب ريخته نميشه من اويل 5 که خريدم اينجوری بود

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این از اون باگ هایی هست که ممکنه تو هر 100 نفر یکی ببینه که معمولا هم مشکل مربوط به دیسک و یا دستگاه هست. در کل من تو بازی هیچی به جز باگ گرافیکی ندیدم.

آخه دو حالت داره:1-بعضی ها فقط برای این بازی رو میگیرن که اگه دوستشون گفت که فلان بازی رو بازی کردی؟ طرف بگه که آره بابا من همون روز اول تمومش کردم ودیگه کاری به سایر قسمت های بازی ندارن و بعضی ها هم اصلاً داستان بازی رو نمیدونن چی هست.
2-اینها افرادی هستن که نمیرن بازی رو بگیرن برای اینکه فقط تمومش کنن بلکه برای این بازی می کنن که لذت یک بازی واقعی رو ببرن و بدونن عنوانی که چندسال براش وقت گذاشته شده ارزش یک شب تموم شدن رو نداره و باید لذتش رو برد.
(البته توهین نشه به بچه ها)

من به صورت 100% با حرف شما مخالف هستم. دوست عزیز حرف مردم باد هواست این رو از قدیم میگن. پس کسی که بازی رو تو 1-2 روز تموم می کنه صرفا به این خاطر نیست که به دوستش پز بده. من که خودم تو 1 روز تموم کردم دلیلم این بود که برام مثل فیلمی بود که جذب داستانش شدم و نمی تونم از پاش بلند بشم. دقیقا مثل سریال هایی مثل 24 یا Lost بود که وقتی قسمت جدیدش رو می خریدم نمی تونستم از پاش بلند بشم چون خیلی با هیجان بود برام. برای همین بهتره همیشه همه چی رو از یک پنجره و دیدگاه نبینیم.
موفق باشید

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
من به صورت 100% با حرف شما مخالف هستم. دوست عزیز حرف مردم باد هواست این رو از قدیم میگن. پس کسی که بازی رو تو 1-2 روز تموم می کنه صرفا به این خاطر نیست که به دوستش پز بده. من که خودم تو 1 روز تموم کردم دلیلم این بود که برام مثل فیلمی بود که جذب داستانش شدم و نمی تونم از پاش بلند بشم. دقیقا مثل سریال هایی مثل 24 یا Lost بود که وقتی قسمت جدیدش رو می خریدم نمی تونستم از پاش بلند بشم چون خیلی با هیجان بود برام. برای همین بهتره همیشه همه چی رو از یک پنجره و دیدگاه نبینیم.
موفق باشید
نه داداش منظور من به شما نبود که عاشق بازی هستی و وقتی بنشینی دیگه از پاش بلند نمیشی...بلکه منظور من به افرادی بود که دموها رو همه رو رد می کنن تا فقط تیتراژ پایانی بازی رو ببینن و بعدش دستگاه رو خاموش کنن و برن به بقیه پز بدن.
شما حسابت فرق می کنه...آدم بعضی وقتها عاشق یک چیزی میشه و دیگه نمی تونه ازش دل بکنه.

king sting

کاربر سایت
Dec 12, 2008
93
نام
arash
نه داداش منظور من به شما نبود که عاشق بازی هستی و وقتی بنشینی دیگه از پاش بلند نمیشی...بلکه منظور من به افرادی بود که دموها رو همه رو رد می کنن تا فقط تیتراژ پایانی بازی رو ببینن و بعدش دستگاه رو خاموش کنن و برن به بقیه پز بدن.
شما حسابت فرق می کنه...آدم بعضی وقتها عاشق یک چیزی میشه و دیگه نمی تونه ازش دل بکنه.
mahz etela begam ke heavy rain ro nemeshe hichisho rad kard hata tetrazh payani ro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر