Heavenly Sword

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی بین 5 تا 7 ساعت تموم میشه که بستگی به مهارت خودتون داره .البته یه بدی که بازی داره اینه که خیلی خطی هستش .زیاد نمیتونید ول بچرخید. مثلا متال گیر 3 را میشه 2 , 3 ساعته تموم کرد میشه 30 ساعتم تو جنگل چرخید.

در ضمن بچه ها اگه کسی بازی را خواست من 60 تومان میفروشم .فکر میکنم قیمت فوق العاده باشه چون شاید این بازی 10 ساعتم تو دستگاه من نبوده و در حد نو هستش .

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
بازی بین 5 تا 7 ساعت تموم میشه که بستگی به مهارت خودتون داره .البته یه بدی که بازی داره اینه که خیلی خطی هستش .زیاد نمیتونید ول بچرخید. مثلا متال گیر 3 را میشه 2 , 3 ساعته تموم کرد میشه 30 ساعتم تو جنگل چرخید.

در ضمن بچه ها اگه کسی بازی را خواست من 60 تومان میفروشم .فکر میکنم قیمت فوق العاده باشه چون شاید این بازی 10 ساعتم تو دستگاه من نبوده و در حد نو هستش .

اگه اینطور باشه که واقعا بازی کوتاهیه. ولی از اونجایی که بازی از نظر گیم پلی و گرافیک کم نداره ارزش خریدنشو داره.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اگه اینطور باشه که واقعا بازی کوتاهیه. ولی از اونجایی که بازی از نظر گیم پلی و گرافیک کم نداره ارزش خریدنشو داره.
بله واقعا همین طوره و ارزش خریدن رو داره و سبکش خیلی باحاله و چیزیه که تا حالا تجربش نکردی. مثلا به نظر من اصلا مثل GOW نیست.
1151568508.jpg

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اینم واسه اونهایی که می خوان عکس ها و ارتورک ها رو باز کنند و نیاز به سکه دارند.
ابتدا این فایل رو Extract کنید و بعد اونو باز کنید.یه فولدر هست به نام SAVEDATA که اونو Copy کنید.
مموری ریدر خودتون رو به PC وصل کنید.یه فولدر بسازید به نام PS3 و این فایل SAVEDATA رو توش کپی کنید.
سپس مموری رو به PS3 وصل کنید.بعد برید توی بخش Game و بعد توی Saved Data Utility اونو کپی کنید و بعد از اون بازی رو اجرا کنید.

لینک دانلود : http://www.mediafire.com/?c3ynydtqxaa

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

من بازی رو تموم کردم، اين هم نظرم هست نسبت به اين بازی :

صدا گذاری: 9/10
گیم پلی: 8/10
کنترل
: 9/10
گرافيک : 9.0/10
داستان : 8/10

The Good :
کنترول زمانی که شليک ميکنی و با sixaxis کنترل ميکنی، فوق الاده هست اين لحظه ، واقعاً حرف نداره.
گرافيک در همه موارد عالی بود.
حرکات ها بازی کن ها واقعاً عالی بود، به قول برادرم انگاری اين بازيگر ها حس رو منتقل ميکنن !

The Bad :

به نظر من ناريکو و بخصوص پايان داستان اصلاً در حد و اندازه يک HERO نبود !
پرش نداره !!!!!!!!!!!!!!!! والا من از زمانی که کمودور 64 بازی ميکردم، تمامی شخصيت هايی که بازی کردم ميپريدن، نميدونم اينجا چرا اين نميپره!

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
درود،

من بازی رو تموم کردم، اين هم نظرم هست نسبت به اين بازی :

صدا گذاری: 9/10
گیم پلی: 8/10
کنترل
: 9/10
گرافيک : 9.0/10
داستان : 8/10

The Good :
کنترول زمانی که شليک ميکنی و با sixaxis کنترل ميکنی، فوق الاده هست اين لحظه ، واقعاً حرف نداره.
گرافيک در همه موارد عالی بود.
حرکات ها بازی کن ها واقعاً عالی بود، به قول برادرم انگاری اين بازيگر ها حس رو منتقل ميکنن !

The Bad :

به نظر من ناريکو و بخصوص پايان داستان اصلاً در حد و اندازه يک HERO نبود !
پرش نداره !!!!!!!!!!!!!!!! والا من از زمانی که کمودور 64 بازی ميکردم، تمامی شخصيت هايی که بازی کردم ميپريدن، نميدونم اينجا چرا اين نميپره!

سلام دوست عزیز

این بازی از عالیترین بازی هایی بود که من تا حالا دیده بودم

البته به نکات مثبت میشه لب خونی عالی تو دیالوگ ها و تنوع رو اضافه کرد

در مورد پریدن هم فکر کنم زیاد مهم نبود البته ناریکو اگه میپرید تو مرحله آخر کار ساده تر میشد

در هر صورت موفق باشید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
دیشب برای بار 4 رم و اخرین بار بازی رو تموم کردم. این اخریه یکم طول کشید_ حدود 12 ساعت :biggrin1:_ ولی تونستم روی Hell Mode تمومش کنم :cool1:.
بازی باحالی بود ولی با اون چیزی که فکر میکردم فرسنگها فاصله داشت.
نکات منفی
نداشتن پرش. نداشتن کنترل مناسب روی شخصیت. زمان بسیار بسیار کوتاه بازی. استفاده ابلحانه از 6 قطب. تکسچرهای. دیدن بیش از حد نشانه های مرتبط به God of War
نکته خیلی منفی
مردن این خ ا ن و م خشگله اخر بازی :(. تازه میخواستم برم خاستگاریش البته نه باری خودم برای کریتوس :biggrin1:.

نکات مثبت
طراحی Boss ها. داستانش. طراحی و مدل سازی شخصیتها. صحنه های سینمای .صدا گذاری شخصیتهای.

به این بازی از 10 میدم 7.

:biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
من امتیازمو نمی گم چون کلی بحث میشه چرا این چرا اون .
اما فقط در رابطه با صدا گذاری بگم که زیر 10 نباید بهش بدید .
علت: این بازی اولین بازی هست که صدا گذاری روش بصورت موشن کپچر کامل اجرا شده . و اگر دقت کنید به غیر از لب خونی درست تمامی اجزای صورت کامل و درست حرکت می کنند .
بقیشم لازم نیست بگم مطمئنن دوستان خودشون می فهمن.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من امتیازمو نمی گم چون کلی بحث میشه چرا این چرا اون .
اما فقط در رابطه با صدا گذاری بگم که زیر 10 نباید بهش بدید .
علت: این بازی اولین بازی هست که صدا گذاری روش بصورت موشن کپچر کامل اجرا شده . و اگر دقت کنید به غیر از لب خونی درست تمامی اجزای صورت کامل و درست حرکت می کنند .
بقیشم لازم نیست بگم مطمئنن دوستان خودشون می فهمن.
به نظر من هم از نظر صدا گذاری عالی و گیرافیکش هم تقریبا قابل قبول بود. در کل از انتخابش راضی ام و اگه کسی حاضره 70 تومن خرجش کنه حتما بره و بخره
fantasy_9216.jpg

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام من علی حیدری از بوشهر هستم و دو بازی هونلی سورد و نینجا گایدن سیگما رو می خوام بفروشم هر کس مایل به خرید این بازیهاست با این شماره تماس بگیره 2529865_0771 در ضمن قیمت بازی هر کدام 60هزار تومان میباشد(( ولی در مورد بازی نینجا گایدن تخفیف داده می شود))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر