Heavenly Sword

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
کسی نگرفت این بازی رو ؟؟ پس کجایند این طرفداران سونی ؟! :-"
ها؟! خب معمولا چون ایران دروپیکر نداره بهتره یه 3-4 ماهی صبر کرد بلکه یه ذره این فروشنده ها قیمتو بیارن پائین....من خودم Warhawk رو درنظر دارم اول بگیرم ....
آخه اینجا کسی منطقی نظرشو نمیگه که یا طرف PSfanـه میاد میگه بازیش خدا بود و...یا طرف حالش از سونی بهم می خوره میاد بازی رو میکوبه.....درکل نمیشهه به نظر ایرانی جماعت اعتماد کرد....
پ.ن:Wii مبارکت باشه:love:حال میده نه؟:(:((

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

اين بازی رو فروشگاه مکس داره !!! همين HS رو که امروز پرسيدم.
قيمتی که دادن 65 بود... حالا فردا بيشتر نکنه ....:)
درضمن بازی Lair رو هم ميداد 65.

فروشگاه شادی هم همينطور.

حالا فردا زنگ ميزنم اگر Warhawk رو هم داشته باشه اينجا ميگم، قيمت نهايی رو همينجا ميگم که دوستان علاقه مند بتونن تهيه کنن !
چون خودم قصد خريد Warhawk رو دارم.:love:

پ.ن : من که بدم مياد شخصيت کسی که بازی ميکنم زن باشه، ولی کسايی که ميگيرن حتماً يک توضيح بدن از بازی ....;)

مرسی

boomber_man

کاربر سایت
Sep 16, 2007
4
نام
محمد
این چه حرفیه دوست عزیز یعنی gears of war یا lost planet یا خیلی بازیهای موفق 360

برای ps3 ضد حال بوده؟

فکر نکنم اینطور باشه

به نظر من میشه هم از پی اس 3 و هم از 360 لذت برد و تعصبی برخورد نکرد

از امضا تون کاملآ مشخصه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا من یک مسئله ای رو متوجه نشدم توی این بازی پرش و گارد (دفاع در مقابل ضربه) وجود داره یا نه؟؟؟

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من خودم از اين بازي خوشم مياد امتيازشم بدك نبود تبليغاتشم خوب بود اما نمي دونم چرا اينقدر فروشش بد بود 77 هزار نسخه در هفته ي اول:confused: حتي در هفته ي خودشم اول نشد سوم شد بعد bio shock
با اين حال خودم دوست دارم بازيش كنم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من خودم دیروز بازار بودم از فروشگاه شادی هم سوال کردم گفت فردا میاره .قیمتی را هم که داد گفت بین 60 تا 65 که به نظر من قیمت مناسبی هستش با توجه به اینکه سیگما اولش که امد تو ایران 75 بود.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فروشگاه شادی و مکس دیروز این بازی را آوردند که به قیمت 65 تومان هم عرضه می‌ شود !
همچین خبری صحت نداره من الان با بهنام (شادی ) تماس گرفتم گفت بار عقب افتاده امروز نمی یاد .با منوچهر (مکس گیم ) هم که دوستم تماس گرفت گفت قراره برای بعد از ظهر بیاد پس فعلا خبری نیست./:)

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دیروز یکی‌ از دوستان من از فروشگاه شادی ( لباف ) به قیمت 65 تومان گرفت !

:confused: جالبه چون من خودم دیروز برای خریدن سومین 360 (اخه 2 تا قبلی 3 چراغ شده بود) رفته بودم شادی خبری از hs نبود . من از خدامه بازی بیاد سریع برم بگیرم اما مطمئن باش شادی نیاورده . شاید 1 دونه کسی براش اورده اون دوست شما هم رفته خریده .;)

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بعضی ها خیلی خالی میبندن مکس هونلی سورد رو میده 65 من خودم ازش خریدم 80 لیر هم خریدم 75 امروز هم قراره واسش بیارن 4 روزه اسکل کرده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام .بالاخره حوالی ظهر ساعت 2 شادی hs را اورد 65 هم میداد خیلی سریع هم هر چی اورده بود تموم کرد. قراره فردا باز هم بیاره . lair هم تو بازار پره اما هیچکس نمیخره .جالبه فروشگاه فتحی فقط 10 تا lair داشت.
در ضمن گول حرف های مزخرف این مکس گیم را هم نخورید خود مکس گیم از شادی خرید میکنه برای همین بازی هاشو گرون تر میده .

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
آقا مکس دیروز بازی را 65 میداد امروز زنگ زدم میگفت به خاطر اینکه عکس بازی مستهجن بوده بازی ها برگشت خورده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر