Heavenly Sword

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
سلام

من بازی رو گرفتم وقت نداشتم حدودا یه 30 دقیقه بازی کردم باحال بود

از شاذی گرفتم 70 تومن lair هم گرفتم همون 70

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
باید خیلی وقت پیش اینجا پست میدادم و یه سری از مسائل رو روشن میکردم تا بعضی از دوستات علاقه مند این سبک توسط افراد سود جو تیغیده نشن.
این بازی تقلید مستقیم و مزخرفی بود از شاهکار God of War و شخص کریتوس. یعنی ناریکو نسخه زن شخصیت کریتوس است!!!
کرتوس تقریبا نیمه لخت، با بدنی سفید و یک خالکوبی عظیم قرمز رنگ هست ( میدونم نیاز به توضیح نبود ). حالا NT چی کار کرده؟ خالکوبی کریتوس رو تبدیل به مو کرده، شخصیت اون رو برعکس کردن و یه مدل جدید از Blade of Chaos رو دادن دستش. خب این از شخصیت اصلی بازی.
هوش مصنوعی که از GoW چندت برابر ضعیف تره و دشمنا مثل برگ چقندر میمونن. حتی روی Hard هیچ کدام از Boss ها برای شما مشکلی درست نمیکنن.
چند تیکه بینهایت مزخرف تو بازی گذاشتن که علتی نداره بجز کار کشیدن از 6 قطب. یعنی اگر اون مراحل رو طراحی کردن که یه وقت قابلیت 6 قطب خاک نخوره. حالا چی هستن اینا. هدایت تیر و توپ :sick:. درکش برام سخته چطور میشه چند هزار سال پیش تیر کمان پیشرفته و اون پدافند عظیم وجود داشته باشه. بله.استفاده از قدرت 6 قطب فقط وفقط در هدایت و به هدف زدن یک تیر یا توپ به هدف خلاصه میشه و بس.
طراحی مدل سازی شخصیتها از گردن به پائین افتضاحه.
یه چیز جالب هست. شخصیت بازی تو فاصله 2000 پائی از سطح زمین مثل .... چی بگم اخه، رو هوا از روی یه طناب قطع شده با قطر نیم متر میدوه و بعد از پاره شدنش 150 متر به سمت راست یا چپ میپره و دقیقا ( روی این دقیقا تاکید دارم ) روی طناب بقلی فرود میاد. این دیگه از فانتزی هم گذشته.
خلاصه بنده هم مثل شما از E3 05 عاشق سینه چاک این بازی شدم.ولی اصلا اون چیزی نبود که انتظارش رو داشتم.

پ.ن. یک تقلید نافرجام از God of War بود و بس.
پ.ن.2. یه وقت فکر نکنید چون این بازی به مجازم نساخته و دارم ازش بد میگم :) نه اتفاقا برای وقت گزروند بد نبود. خوبی دیگش این بود که فهمیدم حرف زدن فایده نداره، عمل باید کرد:laughing:.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
قبر پدر شادی.زنگ زدم بهش می گم قیمت چه قدره می گه 65 تومن دارم می گم یکی واسم بذارید میام بخرم تلفن رو قطع می کنه.حالا که رفتم پیشش می گه 85 می گم شما به من گفتید 65 من از شیراز بلند شدم اومدم حالا می گید 85 . منم گفتم برو گمشو مردک رفتم از یه مغازه ای بود خارج از پاساژ لباف می داد 75 از همون گرفتم.
قبر پدر شادی اصلا ادم که تشریف ندارند.بز خر.یگانه هم شرف داره پشت تلفن یه چیز درست می گه.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
فریدون خیلی داری بازی رو ضایع میکنی!!!! همه ی سایتها گفتن گرافیکش عالیه!!انیمیشن های عالی!همه ی سایتها از استفاده به جای موشن سنسور استقبال کردن نمونه گیم اسپات

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
این فریدون یه سری مشکلات با Ps3 دارند که امیدوارم حل بشه.یعنی بازی Ps3 بذار جلوش 1000 ایراد توش می گیره که گیم اسپات و ای جی ان باید برن توی علف ها بچرند.خدا به خیر کرده که این سایت ها منتقد مثل فریدون نداره وگرنه بازی های Ps3 رو باید می گذاشتین توی سطل اشغال ( شوخی فریدون )
حالا بگو ببینم مشکل تو با Ps3 چیه ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این فریدون یه سری مشکلات با Ps3 دارند که امیدوارم حل بشه.یعنی بازی Ps3 بذار جلوش 1000 ایراد توش می گیره که گیم اسپات و ای جی ان باید برن توی علف ها بچرند.خدا به خیر کرده که این سایت ها منتقد مثل فریدون نداره وگرنه بازی های Ps3 رو باید می گذاشتین توی سطل اشغال ( شوخی فریدون )
حالا بگو ببینم مشکل تو با Ps3 چیه ؟

همون مشكلي كه شما با 360 داريد
البته خيلي ها هستن كه از بازي هاي بزرگ ايراد مي گيرن نمونش برا halo3 يا دوست من كه از vegas متنفره يا يكي ديگشون از gears of war:eek:

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
درود ب همه
باید خیلی وقت پیش اینجا پست میدادم و یه سری از مسائل رو روشن میکردم تا بعضی از دوستات علاقه مند این سبک توسط افراد سود جو تیغیده نشن.
این بازی تقلید مستقیم و مزخرفی بود از شاهکار God of War و شخص کریتوس. یعنی ناریکو نسخه زن شخصیت کریتوس است!!!
کرتوس تقریبا نیمه لخت، با بدنی سفید و یک خالکوبی عظیم قرمز رنگ هست ( میدونم نیاز به توضیح نبود ). حالا NT چی کار کرده؟ خالکوبی کریتوس رو تبدیل به مو کرده، شخصیت اون رو برعکس کردن و یه مدل جدید از Blade of Chaos رو دادن دستش. خب این از شخصیت اصلی بازی.
هوش مصنوعی که از GoW چندت برابر ضعیف تره و دشمنا مثل برگ چقندر میمونن. حتی روی Hard هیچ کدام از Boss ها برای شما مشکلی درست نمیکنن.
چند تیکه بینهایت مزخرف تو بازی گذاشتن که علتی نداره بجز کار کشیدن از 6 قطب. یعنی اگر اون مراحل رو طراحی کردن که یه وقت قابلیت 6 قطب خاک نخوره. حالا چی هستن اینا. هدایت تیر و توپ :sick:. درکش برام سخته چطور میشه چند هزار سال پیش تیر کمان پیشرفته و اون پدافند عظیم وجود داشته باشه. بله.استفاده از قدرت 6 قطب فقط وفقط در هدایت و به هدف زدن یک تیر یا توپ به هدف خلاصه میشه و بس.
طراحی مدل سازی شخصیتها از گردن به پائین افتضاحه.
یه چیز جالب هست. شخصیت بازی تو فاصله 2000 پائی از سطح زمین مثل .... چی بگم اخه، رو هوا از روی یه طناب قطع شده با قطر نیم متر میدوه و بعد از پاره شدنش 150 متر به سمت راست یا چپ میپره و دقیقا ( روی این دقیقا تاکید دارم ) روی طناب بقلی فرود میاد. این دیگه از فانتزی هم گذشته.
خلاصه بنده هم مثل شما از E3 05 عاشق سینه چاک این بازی شدم.ولی اصلا اون چیزی نبود که انتظارش رو داشتم.

پ.ن. یک تقلید نافرجام از God of War بود و بس.
پ.ن.2. یه وقت فکر نکنید چون این بازی به مجازم نساخته و دارم ازش بد میگم :) نه اتفاقا برای وقت گزروند بد نبود. خوبی دیگش این بود که فهمیدم حرف زدن فایده نداره، عمل باید کرد:laughing:.

سلام

میتونیم بگیم هر کس در ابراز عقیده خودش آزاده اما احتمالا شما با ps3 مشکل دارید؟

(من این بازی رو به اضافه LAIR از شادی گرفتم دونه ای 70 برای اطلاع دوستان گفتم)

من خودم به 360 علاقه خاصی دارم و فکر کنم موقعی 360 داشتم که بعضی از دوستان

آرزوش رو داشتن همینطور ps3 تا الان هم همه جا از 360 دفاع کردم

ولی میبینم که بعضی ها دارن بی انصافی میکنن که گمانم مهم نیست

در هر صورت حاشیه نمیرم بازی رو بازی کردم این بازی درسته با GOW مقایسه

شده ولی خودمون میگیم بازی این اکشن ها و حرکات شخصیت داستان به نظر من

عالی هستن و در مورد تقلید باید بگم شما وقتی MGS4 بیاد میگید از Gears of war

و ghost recon تقلید کرده چون منم مثل اکثر دوستان گیم پلی ای که kojima بازی

کرده رو دیدم؟!؟

در هر صورت جاش اینجا نیست ولی آیا شما از بازی Halo3 لذت بردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از توجه دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر