hardware for ps2

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

بین این دو مدل دستگاه 50004 و 55005 کدوم از لحاط کارای و بهتر و عمر بیشتری داره
و من شنیدم که با اون دومی یه سری لوازم جانبی هم میدن مثل Network Adapter هم میدند

و ورژن کدوم یکی بالاتره و مدچیپه مدل 55005 چیه

و اینکه اگه دستگاه خام باشه میشه میتونیم مدچیپ M3 رو روش نصب کنیم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
دستگاه دومی یه خروجی اوپتیک صدا داره
+
لن کارت
+
2 تا usb
از لحاض سخت اقزار فکر نکنم فرق زیادی داشته باشن فقط دومی زودتر گرم میشه چون فن ضعیف تری داره ولی من 14 ساعت هم باش بازی کرد چیزیش نشده .
فقط روزای اول بهش فار نیارین تا آب بندی بشه :d

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط mohammad1:
سلام طاهر جان
مشكلي كه داشتم در مورد برنامه patch hdloader 0.7c all inclusive 2.0 [cw] كه كارش تغيير لوگوگوي hdloader است. فايل elf نهايي كه از اعمال پچهاي مختلف بدست مياد به تنهايي قابل استفاده نيست چگونه به cd رايت كنم تا در پلي استيشن استفاده كنم.البته اين مشكل را در بقيه برنامه هايي كه فقط يك فايل اجرايي با نام elf دارد دارم متشكر ميشوم اگر دراين مورد راهنماييم كني.

سلام
براي اينكه فايل ELF رو بتونيد روي كنسول اجرا كنيد, ابتدا از داخل يكي از ديسكهاي بازي و يا برنامه هاي PS2 فايل SYSTEM.CNF رو كپي كنيد روي هارد و بعد اونرو با Notepad باز كنيد. يك خط شبيه اين وجود داره : BOOT2 = cdrom0:\PS2MNU-K.ELF;1
شما اسم فايل ELF مورد نظر خودتون رو بجاي اون فايلي كه توي اون خط نوشته شده جايگزين كنيد. بعد اين فايل CNF رو Save كنيد.
در مرحله بعد برنامه CDGenPS2 رو اجرا كنيد و ابتدا فايل SYSTEM.CNF و بعد از اون فايل ELF خودتون رو به روش Drag & Drop به داخل پنل سمت راست اين برنامه بندازيد تا تو ليست فايلها قرار بگيرند.
حالا از سمت چپ دكمه IMG رو بزنيد و يك اسم براي فايل Image تعيين كنيد , همچنين نوع فايل Image رو هم تعيين كنيد. بعد از ساخته شدن فايل Image , ميتونيد اين فايل رو با Nero رايت كنيد. براي رايت حتما از پايين ترين سرعت ممكن (4) استفاده كنيد تا مشكلي در خوندن CD بوجود نياد.
موفق باشيد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام به همه دوستان

بین این دو مدل دستگاه 50004 و 55005 کدوم از لحاط کارای و بهتر و عمر بیشتری داره
و من شنیدم که با اون دومی یه سری لوازم جانبی هم میدن مثل Network Adapter هم میدند

و ورژن کدوم یکی بالاتره و مدچیپه مدل 55005 چیه

و اینکه اگه دستگاه خام باشه میشه میتونیم مدچیپ M3 رو روش نصب کنیم

میشه یه خورده بشتر در مورد اون سوال های بالای من بشتر توضیح بدید ممنون میشم

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
در مورد Eyetoy من اطلاعات خاصي ندارم ولي تا اونجايي كه ميدونم قيمتش حدود 30 تومن بايد باشه (البته اگه اشتباه نكنم). بازيهاي خاص خودش رو داره كه اغلب بازيهاي زياد پيچيده اي نيستند. اگر كسي اطلاعات بيشتري داره , لطف كنه بنويسه تا ما هم اطلاعاتمون بالاتر بره.

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
سلام به همه دوستان

ايا كسي ميتونه در مورد استفاده ps2 به عنوان يك dvd rom در كامپيوتر مرا راهنمايي كند.

آخرین ویرایش:

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
سلام

ايا كسي در مورد وصل كردن هارد به ps2 از طريق پورت usb تجربه اي اگه در اين مورد اطلاعاتي داشتيد بگيد تا ما هم استفاده كنيم.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
در اين دو موردي كه شما عنوان كردين من هيچ اطلاعاتي ندارم متاسفانه !
يك تحقيقي ميكنم ببينم چيزي ميتونم پيدا كنم يا نه. ولي بعيد بدونم كه چيز خاصي در مورد اين دو سوال شما بشه به دست آورد.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
يه سوال ديگه هم ازت دارم طاهر جان

من تو بعضي مجله ها ي خارجيps2 اگهي فروش usb مخصوص این دستگاه دیدم میخواستم بدونم این usb چه كاربردهايي داره

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
خوب عزيز من , من ميگم كه اين قطعه Usb كه شما ميگيد , دقيقاً چيه ؟ مطمئناً منظورتون خود پورت Usb كه نيست ؟! مثلاً هدست Usb , فن Usb و . .

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
دقيقا مثل usb مخصوص pc با این تفاوت که مخصوص ps2 ساخته شده و برای انتقال save ,.......... از کامپیوتر به کنسول و بر عکس استفاده میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر