hardware for ps2

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
سلام طاهر جون

چطوری میشه فهمید که بازی موس رو ساپورت میکنه

بعد میدال یه بازی Fps هتسش باید موس رو بگیره لیزر موس روش میشد ولی توی اپشین هیچی گیرم نیومد که بشه حالت رو به موس تغییر بدم

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
عرض كنم خدمتتون كه شما اگر عكس Cover اصلي بازي رو از اينترنت دانلود كنيد و قسمت پشتشو نگاه كنيد معمولا مينويسه كه چه چيزهايي رو ساپورت ميكنه , مثل ماوس , كيبورد , هدست , تفنگ , فرمان و غيره.
من كه Cover اين بازي مدال رو ديدم چيزي از ماوس ننوشته بود ولي بطور مثال ميدونم كه Socom 2 ماوس رو ساپورت ميكنه.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
راستي يك نكته يادم افتاد. اگر تلويزيونتون Progressive Scan رو ساپورت ميكنه براي اينكه بازيها رو در ايم مد اجرا كنيد هنگام بوت شدن بازي ذكمه هاي مثلث و ضربدر رو باهم فشار بديد و نگه داريد تا اگر بازي مد Progressive Scan رو داره منوي مربوطه براتون ظاهر كنه كه بشه به اون مد رفت.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
ميخوام در مورد تفنگ رسمي كنسول PS2 كه GunCon 2 نام داره كمي توضيح بدم.
اين تفنگ محصول شركت Namco هست و شركت سوني اونرو به عنوان تفنگ رسمي كنسول PS2 انتخاب كرده. دقت هدف گيري اين تفنگ بسيار عالي هستش ولي امكان Vibration يا به اصطلاح خودمون شوك رو نداره. بازيهايي هم كه امكان بازي كردن با تفنگ رو دارند و تابحال توليد شدند عبارتند از :

Resident Evil : Dead Aim , Time Crisis 1-2-3 , Time Crisis : Crisis Zone , Vampire Night , Ninja Assault , Dino Stalker , End Game

البته شايد بازيهاي ديگه اي هم باشه ولي من الان همين ها رو يادم مياد.
البته نكته قابل ذكر اينه كه اين نوع تفنگها فقط با تلويزيونهاي CRT كار ميكنه و امكان استفاده از اونها در تلويزيونهاي پلاسما وجود نداره !
اين تفنگ در قسمت پشت خودش يك قسمت داره كه داراي جهت هاي موجود روي دسته بازي هست و در ضمن داراي يك كليدهاي Start,Select,A,B هست. اين تفنگ با استفاده از يك سيم به پورت USB كنسول وصل ميشه و با يك فيش هم به ورودي تصوير تلويزيون. در زير هم عكسهاي اين تفنگ رو ميبينيد :

guncon2_4m.jpg
pic_guncon2_bb.gif

در كل بازي با اين تفنگ هيجان خاص خودشو داره و خيلي جذابه!
اگر علاقه مند به اين جور بازيها هستيد حتماَ اين تفنگ رو امتحان كنيد.
قيمتش هم سال گذشته حدود 30 تومن بود.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Taher:
ميخوام در مورد تفنگ رسمي كنسول PS2 كه GunCon 2 نام داره كمي توضيح بدم.
اين تفنگ محصول شركت Namco هست و شركت سوني اونرو به عنوان تفنگ رسمي كنسول PS2 انتخاب كرده. دقت هدف گيري اين تفنگ بسيار عالي هستش ولي امكان Vibration يا به اصطلاح خودمون شوك رو نداره. بازيهايي هم كه امكان بازي كردن با تفنگ رو دارند و تابحال توليد شدند عبارتند از :

Resident Evil : Dead Aim , Time Crisis 1-2-3 , Time Crisis : Crisis Zone , Vampire Night , Ninja Assault , Dino Stalker , End Game

البته شايد بازيهاي ديگه اي هم باشه ولي من الان همين ها رو يادم مياد.
البته نكته قابل ذكر اينه كه اين نوع تفنگها فقط با تلويزيونهاي CRT كار ميكنه و امكان استفاده از اونها در تلويزيونهاي پلاسما وجود نداره !
اين تفنگ در قسمت پشت خودش يك قسمت داره كه داراي جهت هاي موجود روي دسته بازي هست و در ضمن داراي يك كليدهاي Start,Select,A,B هست. اين تفنگ با استفاده از يك سيم به پورت USB كنسول وصل ميشه و با يك فيش هم به ورودي تصوير تلويزيون. در زير هم عكسهاي اين تفنگ رو ميبينيد :

guncon2_4m.jpg
pic_guncon2_bb.gif

در كل بازي با اين تفنگ هيجان خاص خودشو داره و خيلي جذابه!
اگر علاقه مند به اين جور بازيها هستيد حتماَ اين تفنگ رو امتحان كنيد.
قيمتش هم سال گذشته حدود 30 تومن بود.
من قبلا یه بار یه ps2 اجاره ردم . یه تفنگ اینطوری همراهش بود .خیلی خفن بود من هم رفت یه ps2 گرفتم.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من چند وقت پيش توي توپخونه يادمه , يك PS2 ديدم كه همراه با Network Adapter و HDD ميفروختن.
يه سري به توپخونه بزن شايد اونجا بشه پيداش كرد. البته مجتمع پايتخت هم كه احتمال بودنش به نظر من بيشتره.

capcoms mad

کاربر سایت
Nov 10, 2005
5
دوست عزیز من به هر دو جا سر زدم
متاسفانه پیدا نکردم
شاید باورت نشه حتی نمیدونستن اصلا چی هست
اگه یه نفر ادرس دقیق محل فروش این قطعه رو بده بزرگواری کرده
اخه خونه ما تا تهرون هزار کیلومتری فاصله داره

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط capcoms mad:
شاید باورت نشه حتی نمیدونستن اصلا چی هست
بله دوست عزيز همينطوره !
من وقتي داشتم از استريو كنج ميگرفتم , گفتم ميخوام باهاش هارد وصل كنم , طرف گفت مگه ميشه !
به قول شما خيلي ها حتي نميدونن كه يه همچنين چيزي هم وجود داره !
من به يكي از آشناهام ميسپرم ببينم ميتونه پيدا بكنه يا نه. فقط اگر بتونه پيدا بكنه شما حتماَ ميخوايد بگيريد ؟

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
سلام طاهر

ببخشيد كه دوباره تو اين سايت هم ولت نميكنم.ميخاستم بپرسم در مورد ويندوز ps2 كه چطوري نسب ميشه البته با وجود هارد و دوم اينكه برنامهاي كه براي من معرفي كردي تا توسط ان بازيها را روي هارد بريزم فقط امكان انتقال image بازي است من چطوري ميتونم فايلهاي( elf ) يا فايلهاي mp3 را روي هارد كپي كنم و بوسيله برنامه os اجرا كنم با تشكر از راهنمايهايت محمد.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
سلام آقا محمد
خواهش ميكنم. راستشو بخواهيد من چيزي به عنوان ويندوز Ps2 سراغ ندارم ولي برنامه هايي مثل Ps2os شايد امكان كپي كردن فايلهاي مورد علاقه روي هارد رو بهتون بدن.البته من شخصا امتحان نكردم ولي يه تست ميكنم و نتيجه رو ميگم.
موفق باشيد

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
من به يكي از آشناهام ميسپرم ببينم ميتونه پيدا بكنه يا نه. فقط اگر بتونه پيدا بكنه شما حتماَ ميخوايد بگيريد ؟

طاهر جان من يكي سفت و سخت دنبالشم ، اگه خبري چيزي شد ما رو هم بي نصيب نذار..

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط kakero youga:
طاهر جان من يكي سفت و سخت دنبالشم ، اگه خبري چيزي شد ما رو هم بي نصيب نذار..
چشم دوست عزيز , اگر اين رفيق ما تونست پيدا كنه , حتما اطلاع ميدم.

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
patch hdloader 0.7c all inclusive 2.0 [cw]

سلام طاهر جان

مشكلي كه داشتم در مورد برنامه patch hdloader 0.7c all inclusive 2.0 [cw] كه كارش تغيير لوگوگوي hdloader است. فايل elf نهايي كه از اعمال پچهاي مختلف بدست مياد به تنهايي قابل استفاده نيست چگونه به cd رايت كنم تا در پلي استيشن استفاده كنم.البته اين مشكل را در بقيه برنامه هايي كه فقط يك فايل اجرايي با نام elf دارد دارم متشكر ميشوم اگر دراين مورد راهنماييم كني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر