Hands On - تجربه من از کار با XBOX ONE

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
داداش بی حمت پاسخ این دوستمون رو هم میدی. سوال من هم هست. پیشاپیش ممنون

- - -ویرایش - - -

داداش بی حمت پاسخ این دوستمون رو هم میدی. سوال من هم هست. پیشاپیش ممنون
اره.مثلا میگی xbox watch NBC بعد میره روی NBC.البته فکر نکنم برای کانال های ایرانی بشه مثلا بگی WATCH IRIB 3 و بعد بره روی کانال 3 :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من يه جا شنيدم خود دستگاه تلويزيون هم خاموش و روشن ميكه درسته ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله درسته،تنظيماتشو انجام ميدي و خودش انجام ميده
مثلا من وقتي ميخوام كنسولو روشن كنم.ميگم Xbox on و tv+cable+Xbox One روشن ميشن:d

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
من که تو داشبورد گم شدم.دانلود بک گراند رو چطوری فعال کنم؟!!
کنسول خاموش اپدیت کنه.
منو ادد کنید دوستان اونجا راهنماییم کنید
Yashar Vamp

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
آقا ما هم که تاپیک رو خیلی دیر دیدیم یعنی اتفاقی دیدم. مبارک باشه. انشالله C4eva از خجالتش در بیاد برو بکس ایرانی هم بتونن ازش استفاده کنن. در کل آقا مبارک باشه هر دو تاش لذتشونو ببری.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
آخه لامصبا یکی یکی
ما تو کار یکیش موندیم...
ای خدا یه راه چاره نشونمون بده...ps4بگیرم...xbox oneبگیرم...Ipad mini2بگیرم...زن بگیرم...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه یه درد نیست ک لامصب:d

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
سلام دوست گلم من میخواستم دوکنسول نسل بعد روبخرم بعد به دلایلی یکیش رو الان میتونم بخرم یکی دیگه رو تابستون میخواستمبدونم چون با هردو کنسول کارکردی کدوم رو اول بگیرم چرا؟ویعد اینکه به نظرت الان بگیرم بهتره یا وایسم یکی دوماه دیگه ابته من از ایران نمیگیرم کنسول هارو از دبی برام میفرستن ممنون میشم جواب بدی

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام دوست گلم من میخواستم دوکنسول نسل بعد روبخرم بعد به دلایلی یکیش رو الان میتونم بخرم یکی دیگه رو تابستون میخواستمبدونم چون با هردو کنسول کارکردی کدوم رو اول بگیرم چرا؟ویعد اینکه به نظرت الان بگیرم بهتره یا وایسم یکی دوماه دیگه ابته من از ایران نمیگیرم کنسول هارو از دبی برام میفرستن ممنون میشم جواب بدی
سلام دوست من
به نظر من عجله نکن.چیز خاصی ندارن کنسول های جدید بهتره صبر کنی تا ۲ماه دیگه که تعداد بازیا بیشتر بشه.تعداد کنسول ها هم بیشتر میشه و مشکلاتشون هم معلوم میشه.اونوقت تصمیم بگیر

- - -ویرایش - - -

سلام
شما وقتی می خواستی کنسولو آپدیت کنی سر 30 درصد 0 میشد سرعت چرا ؟ درست میشه بالاخره دیگه ؟
نه مال آپدیت نبود مال دانلود فیفا ۱۴ بود :d

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
یه سوال دارم از بچه ها میخوام همه نظر بدن.ببخشید شایدم اسپم باشه ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم.
من2تومن دارم واسه خرید.لطفا راهنمایی کنید از بین وسایل زیر تا یکماه آینده که یکم ارزون میشن کدوم رو بخرم.لطفا با دلیل بگید نه الکی.جنبه مشورتی داره.
1-ps4
2-xbox one
3-Ipad mini with Retina display
با تشکر از راهنمایی های دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر