Hands On - تجربه من از کار با PS4

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
آقایون اتو آپدیت تو پی اس 3 اینجوری بود : شما اگه یه اکانت رو اتو ساین این میکردید و اگه پلاس هم بود همه چیزو اتو مات دانلود میکرد ! ( اگه اشتباه نکنم یه بار بر اینکه با ویتا 3 رو روشن کنم اینکارو کردم یادم رفت قابلیتو خاموش کنم صبح دستگاه رو روشن کردم دیدم 5 گیگ آپدیتدانلود کرده :| ! )
پیداش کردم :d
setting بعد system بعدشم automatic downloads and uploads

فکر کنم بعد از اپدیت اضاف شده چون قبل این گزینه رو اصلا ندیدم

- - -ویرایش - - -

شما اکانتی که ساختی یعدش تونستی وارد store بشی؟ برای من می نویسه کشور یا ریجنم ساپورت نمی کنه
اره راحت وارد شد حتی دمو fifa14 هم دانلود کردم
حتما یکی از کشور هایی که psn توش سرویس نمیده رو انتخاب کردی

- - -ویرایش - - -

ممنونم که جواب دادی دوست عزیز راستی رجین دستگاه که مهم نیست؟
نه واسه اجرای بازی مهم نیست

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
† Salvat€ore †

یه سوال.این هدست هایی که خودشون میکروفن هم دارن(مال گوشی موبایل) رو میشه تو دسته استفاده کرد و کار میکنه؟
در مورد killzone هم یه مقدار توضیح بده هم گرافیک و هم گیم پلیش.تا حالا 10-20 گیگ ویدئوی 1080p 60 فریم ازش دیدم و هر بار هم در مورد نخریدنش مطمئن تر شدم.به نظر خودم که kz2 هم از نظر گرافیک و هم گیم پلی ازش سر بود(البته اگه killzone 2 رو 1080 و 60 فریم بکنن:d)

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
آقا انشاالله فن ش برات بچرخه.
خدارو شکر من مایه ی خریدن رو دارم، اما الان دارم سایت های خارجی رو نگاه میکنم مثل لینکه یه سری مشکلات اولیه داره ( چراغ آبی مرگ )
البته فقط واسه ps4 نیست، الان دارم میخونم که xbox one هم درایور ش خرابه و دیسک هارو میخوره و خش خشی تف میکنه بیرون.
بچه های دیگه هم خاطرشون باشه تازه اوله کاره هم اشکال هست و هم بازی ها کمه و طول میکشه تا بازی های گرافیک خفن برای این دستگاه ها تولید بشه. ( من از اون کسایی هم که ps3 رو روزهای اول خریدم و تجربه دارم که اصلا تهفه ای نیست اولای کار )

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اقا بازم تبریک
یه سوال یعنی درست متوجه نشدم
اینکه گفتی
دسته بازی
صدای بازی رو هم بشنوید.اینجوری دیگه نیازی به خرید هدفون های وایرلس گرون قیمت نیست.

یعنی صدای تی وی کامل بسته باشه میتونی از تو هدفونی که به دسته وصله صدای بازی رو بشنوی؟بدون بلند کردن صدای تی وی؟
ممنون

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اقا بازم تبریک
اینکه گفتی
دسته بازی
صدای بازی رو هم بشنوید.اینجوری دیگه نیازی به خرید هدفون های وایرلس گرون قیمت نیست.

یعنی صدای تی وی کامل بسته باشه میتونی از تو هدفونی که به دسته وصله صدای بازی رو بشنوی؟بدون بلند کردن صدای تی وی؟
ممنون
آره دقیقا درست فهمیدی :d

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380

مبارکت باشه دادا
93256043038221121808.jpg
:D

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
رفیق کیبورد و موس کامپیتور رو روش بستی بببنی رو بازیها جواب میده یا نه ؟
اگه اینکارو بکنی که ممنونت میشم
چون یکی از مشخصه های اصلی منه در حال حاضر

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
محمد جان هاردش به نطرت کافی برای چند سال جوابمون میده؟ یا بیشترش باید کرد؟
والا 500 گیگش که 500 نیست فقط 409 تاش در دسترسه معلوم نیست 91 گیگش کجا رفته !! ولی اگه بیشتر 5 تا بازی نمیخوای همزمان داشته باشی همون کافیه

- - -ویرایش - - -

اقا بازم تبریک
اینکه گفتی
دسته بازی

ممنون
کلا وقتی هدست وصل میکنی به دسته صدای Tv قطع میشه

- - -ویرایش - - -

† Salvat€ore †

یه سوال.این هدست هایی که خودشون میکروفن هم دارن(مال گوشی موبایل) رو میشه تو دسته استفاده کرد و کار میکنه؟
در مورد killzone هم یه مقدار توضیح بده هم گرافیک و هم گیم پلیش.تا حالا 10-20 گیگ ویدئوی 1080p 60 فریم ازش دیدم و هر بار هم در مورد نخریدنش مطمئن تر شدم.به نظر خودم که kz2 هم از نظر گرافیک و هم گیم پلی ازش سر بود(البته اگه killzone 2 رو 1080 و 60 فریم بکنن:d)
گرافیکش که عالی ولی نه به اندازه کیلزون 2 تو زمان خودش.گیم پلیش هم که خیلی حوصله ادمو سر میبره

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
داددش یه سوال داشتم.میشه یه تست بزنید ببینید میشه با ps3prox مثل ps3 بازی های دیجیتال رو با کامپیوتر دانلود کرد

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
سلام داداش
من یه بار پرسیدم نوار نوری فایدش چیه شما گفتی کدوم نوار نوری؟:d
منظورم همون چراغ آبی رنگ دور کنسول هستش دیگه که وقتی روشن میکنی اگه اشتباه نکنم آبی میشه، همون نوار نوریه ، راستی میخواستم بدونم دیگه چه فایده هایی داره، مثلا تروفی ها ، هشدار ها یا چیز دیگه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر