Xbox Halo: The Master Chief Collection

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:
وقتی رسیدی خودت میفهمی کجا رو میگم:d

نابودشون کردم #:-s:دی یکم دهن سرویس بود ولی موشکولی ایجاد نکرد :دی چهار پنج بار رفتم هوا ولی بعد قلق اومد دستم ردیفشون کردم :دی

تو عمرم تا حالا هیچ سری بازی رو اینجوری جلو نرفتم :| :دی فردا هم ایشالا هیلو 3 رو تموم میکنم که رکورد 3 بازی تو یه هفته رو به امید خدا میشکونم :دی

نابودشون کردم #:-s:دی یکم دهن سرویس بود ولی موشکولی ایجاد نکرد :دی چهار پنج بار رفتم هوا ولی بعد قلق اومد دستم ردیفشون کردم :دی

تو عمرم تا حالا هیچ سری بازی رو اینجوری جلو نرفتم :| :دی فردا هم ایشالا هیلو 3 رو تموم میکنم که رکورد 3 بازی تو یه هفته رو به امید خدا میشکونم :دی
خدا قوت
پیاده زدیشون یا هوایی؟:d

دوستان من کلا هیلو بازی نکردم . به نظرتون halo collection رو باید بازی کنم تا halo 5 بیشتر حال بده یا اگه بازیش کنم زده می شم؟(البته دو سه باری با دوستم بازی کردم اما فقط مولتیش رو )

دوستان من کلا هیلو بازی نکردم . به نظرتون halo collection رو باید بازی کنم تا halo 5 بیشتر حال بده یا اگه بازیش کنم زده می شم؟(البته دو سه باری با دوستم بازی کردم اما فقط مولتیش رو )
زده که نمیشی هیچ عطشت هم برای نسخه ی پنجم بیشتر میشه حتما تجربش کن ;)

واچر ها خدمتت رسیدن یا نه؟:d

در حد هلگاست های KZ2 پدرم رو در اوردن :| خیلی هوش مصنوعی خفنی دارن:| اون کراولر ها میان میپچن تو پر و پای ادم بعد لامصب اون وسیله های پرنده اشون حالا اسمشون دقیق یادم نیست، از عقب اسنایپت میکنن، واچر ها هم که رسما به ادم تجاوز میکنن :| :دی

کلا فشار خون Halo به قدری بالا زده که امشب یه پوستر از باکس آرت Halo 4 رو در اتاق مزین کردم :دی اعصاب مصاب کلا ندارم :دی هرکی بیاد طرفم میگم Halo :دی

چند وقت دیگه دارم یه x1 میگیرم میخواستم بدونم که گرافیک halo ce خیلی تو ذوق میزنه چطور میشه تحملش کرد:d

فقط بشین بازی کن و بازی کن!! و بعد از چند ساعت میفهمی معتاد گیمپلیش شدی و بازم میخوای ادامه بدی :d عادت میکنی به هدشات کردن گرانت های پرحرف و دوست داشتنی، عادت میکنی به چسبوندن استیکی روی سر یک elite (که با اون هوش مصنوعی محشرشون یه چلنج واقعیه!!)، عادت میکنی به هر چیزی که تو گیمپلی کلاسیک و خاص این بازی هست و توی بازی های امروزی نیست. و کم کم مثل من عاشق این بازی میشی :">:x:d

کلا 99.5 % زیبایی HALO گیمپلیش هست و اون نیم درصد هم دنیای عظیمشه.گرافیک و اینجور چرت و پرتا صرفا جنبه پوست شکلات رو ایفا میکنه اینجا :d

نکته ای که تو تمامی این هیلو هایی که تو این کالکشن بازی کردم اینه که گرافیک کوچکترین، کوچکترین، کوچکترین تاثیری رو این دنیای عظیم نداره :دی

یه هیلو هست و گیم پلیش و داستانش و صد البته موسیقی ها:دی اصلا نفهمیدم چجوری Halo CE رو تموم کردم :دی صب شروع کردم، عصر فرداش تموم کردم :| :دی الانم که پدر خودم رو در اوردم :دی

نکته ای که تو تمامی این هیلو هایی که تو این کالکشن بازی کردم اینه که گرافیک کوچکترین، کوچکترین، کوچکترین تاثیری رو این دنیای عظیم نداره :دی

یه هیلو هست و گیم پلیش و داستانش و صد البته موسیقی ها:دی اصلا نفهمیدم چجوری Halo CE رو تموم کردم :دی صب شروع کردم، عصر فرداش تموم کردم :| :دی الانم که پدر خودم رو در اوردم :دی

داداش یه کم به زندگیت برس :دی

یه پیشنهاد بهت میکنم. بعد از اتمام کالکشن حتما کل sound track های بازی رو dl کن ، بعدش favorit هاتو جدا کن ، بریز تو یه فولدر ، play کن فولدرو ، چشا رو ببند ، اوتومات میری تو خلسه :دی

آخرین ویرایش:

البته گرافیک هیلو 2 و هیلو 4 عالی بود :-D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or