Xbox Halo: The Master Chief Collection

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:
این VG مشکلش با Xbox one چیه؟ :d
Halo: The Master Chief Disaster | VG247
دقیقا داره درست میگه.
همون مشکلاتی هست که منم چندین بار اشاره کردم و واقعا رو اعصاب بوده مخصوصا این 2مورد:
Halo Championship Series playlist
Gave up after 19 minutes, despite the ‘Found Players’ claim trying to convince me otherwise.
Team Slayer playlist
Gave up after over 20 minutes of searching.
دقیقا منم بعد از 20-30 دقیقه دیگه کلا بیخیال مولتی میشم. (این مشکل وقتی در مقابل پیدا کردن سریع بازی تو Beta ـه H5G قرار میگیره بیشتر رو اعصابه)
مایکروسافت باید عرضه ی بازی رو عقب مینداخت. مهم نیست که بازی دیگه تو دهمین سالگرد نسخه ی دوم عرضه نمیشد، مهم این بود که یه بازی سالم و کامل تحویل میداد.
Microsoft bilked Xbox’s most loyal fans. It sold us an unfinished product and, months later, keeps on promising it’ll be finished at some point.

دوستان این مشکلات برای شمت درست شده یا نه؟! :|
مال من که هنور نشده!مشکل از منه عایا؟:-/
نه هنوز کاملا برطرف نشده، خیلیا هنوز مشکل دارن.
احتمال داره تو آپدیت فبریه اوضاع بهتر بشه، چون این دفعه قبل از دادن آپدیت اعضای Preview دارن تست ـش میکنن.

به لطف دوستان کنسول XOne در اختیار بنده قرار گرفت و برای اولین بار سری بازی Halo رو در بهترین فرصت ممکن شروع کردم :دی قدیما داستان Halo رو پیگیری میکردم و علاقه زیادی هم به داستان و کاراکتر هاش داشتم ولی دست و دلم نمیرفت که بخوایم 360 جور کنم و سری رو استارت بزنم :دی

ولی این Master Chief Collection بهترین فرصت بود که تیر خلاص رو به این کنجکاوی بزنم و خودم رو از این مضیقه در بیارم :دی شاید اگه این کالکشن عظیم نبود من هیچوقت با سری Halo اشنا نمیشدم :دی

در حال حاضر دارم Halo: Combat Evolved رو بازی میکنم و واقعا فوق العادست :دی در وهله اول دوبلور مسترچیف تو حلقم :دی در وهله دوم قابلیت تعویض بین نسخه قدیمی و جدید بازی با عمق بیشتری تو حلقم :دی در وهله سوم درجه سختی بازی تو پانکراسم :دی

خیلی خیلی وقت بود دلم میخواست یه بازی به درجه سختی FPS هی قدیم یا حداقل Killzone 2 بازی کنم و Halo 1 دقیقا جواب این نیاز بود :دی اخیرا به سبب FPS های فوق العاده ابکی و اسون که از اول تا اخر بازی باج به بازیباز میدن دیگه حالم بهم خورده بود و واقعا زده شده بودم از این ژانر :|

خبر ها حاکی از آن است که تازه نسخه دوم بازی پدر بیشتری از بنده در میاره :دی و چه بهتر و کاملا استقبال میشه :bighug:

----------------

یه نفر فقط لطف کنه و بگه هر قسمت با درحه سختی نرمال چند ساعت طول میکشه، میگم مسترچیف از تو Helmet اش یه ماچ بفرسته براش :دی با تشکر پیشاپیش :دی

کسی نبود بگه حجم آپدیت بازی چقدره و اینکه واقعا اجباریه؟!
18 گیگ، بله اگه موقع بازی بخواین آنلاین باشید (چه واسه مولتی چه اچیومنت) اجباریه. در صورت آفلاین بودن میشه کل کمپین ها رو بدون آپدیت رفت. البته آپدیت ها باگ های زیادی از کمپین ها رو هم برطرف میکنه و پیشنهاد میکنم بگیرید.
یه نفر فقط لطف کنه و بگه هر قسمت با درحه سختی نرمال چند ساعت طول میکشه،
10-15 ساعت، با حساب تعداد مراحل کمپین های مختلف و لذت بردن کامل از اونها.

18 گیگ، بله اگه موقع بازی بخواین آنلاین باشید (چه واسه مولتی چه اچیومنت) اجباریه. در صورت آفلاین بودن میشه کل کمپین ها رو بدون آپدیت رفت. البته آپدیت ها باگ های زیادی از کمپین ها رو هم برطرف میکنه و پیشنهاد میکنم بگیرید.

10-15 ساعت، با حساب تعداد مراحل کمپین های مختلف و لذت بردن کامل از اونها.

خیلی زور داره انلاینشم که میگی مشکلاتش زیاده به نظرم لزومی نداره 18 گیگم واقعا زیاده

خیلی زور داره انلاینشم که میگی مشکلاتش زیاده به نظرم لزومی نداره 18 گیگم واقعا زیاده
زیاد بودنش که زیاده، بهترین راه حلش اینه که دیتا بازی رو تهیه کنی. (به برطرف شدن باگ های کمپین بازی میارزه)
آنلاینش هم احتمالا با این آپدیت جدیدی که قراره بیاد میخواد یه تکون اساسی بخوره چون (طبق یه لینکی که احسان واسم فرستاد) گویا این دفعه به تعداد زیادی تستر دادن که قبل از عرضه حسابی چک کنن و روش کار بشه. راست و دروغش پای خودشون.

در حال حاضر دارم Halo: Combat Evolved رو بازی میکنم و واقعا فوق العادست :دی در وهله اول دوبلور مسترچیف تو حلقم :دی در وهله دوم قابلیت تعویض بین نسخه قدیمی و جدید بازی با عمق بیشتری تو حلقم :دی در وهله سوم درجه سختی بازی تو پانکراسم :دی
صبر کن به Halo3 و Scrab دوبل برسی, اصل فاز اونجاست :d

بچه ها به نظرتون دیجیتالی بخرم هیلو رو ؟
61 باید دانلود کنم البته با 3جی یه هفته ای میشه راحت دانلود کرد:دی
کلا گفتم بگیرم یا صبر کنم برای 5 ؟:دی

بازی مثل اینکه امروز فردا قراره یه تخفیف درست و حسابی بخوره و بیاد دور و ور 25 دلار :دی دیگه خود دانی :| :دی

در تکمیل حرف های اسی باید بگم: حالا کو تا H5G!!! بگیر آقا بگیر. :d
داشتن و تجربه ی این عنوان که جزء واجباته، قیمتش هم که فردا عالی میشه.
یه هفته ای هم که دانلود میکنی و بعدش 4تا کمپین شاهکار در انتظارته. ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or