Xbox Halo: The Master Chief Collection

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:
دوستان من میخوام فردا بازی رو بخرم :bighug:

بدون گرفتن اپدیت چیز خاصی رو از دست نمیدم ؟ (البته به جز مولتی :(( )

گرافیک هیلو 2 که شاهکار شده هیلو 4 هم که خود به خود نسل بعدیه گرافیک هیلو 3 و1 چطوریه ؟

من دقیق نمیدونم، ولی این اپدیتا یه سری باگ کمپین و ... رو رفع میکنه.

گرافیک هیلو 1 هم خوبه مخصوصا مراحلی که تاریکه.:d 3 رو زیاد نرفتم ولی چند دقیقه اولش که چنگی به دل نمیزد گرافیکش.

بالاخره این شاهکار رو خریدم:bighug: هنوز خیلی بازی نکردم ولی رفتم یکم هیلو 2 بازی کردم فوق العاده بود:-o

از دستینی هم گرافیکش بهتر بود گیمپلی هم که نیازی به تعریف نداره :x واقعا بعضی ها ریمستر کردن رو باید یاد بگیرن :-"

الان مرحله ی Arbiter تو هیلو 2 هستم .... فقط میتونم بگم WOW ....

ماشالا گرافیک بعضی از جاهاش از هیلو 4 هم بهتر شده....:-o

با اینکه گیم پلی بازی مال ده سال پیشه ولی از خیلی از بازیهایی مثل cod و Battle بهتره ...

مولتی حرف نداره :x فقط این Match making _ش 15 دقیقه طول میکشه ...

واقعا هیلو بهترین شوتر تاریخه ...

[h=1]Free Month Of Xbox Live Headed To Halo: The Master Chief Collection Customers Now[/h]
Microsoft has started applying a free month of Xbox Live to the accounts of some customers. This gesture is related to the problems that Halo: The Master Chief Collection has faced.

آپدیت جدید ... 762 MB

hQCMz.png
Matchmaking
  • Improved matchmaking search success rates
  • Made an update to reduce instances of “Awaiting Privileges” matchmaking errors
  • Made an update to ensure player counts more reliably match the expected numbers for each playlist
  • Fixed an issue where player would sometimes appear to be searching in an incorrect “FIND GAME” screen
  • Added countdown sound effect to the voting timer

General Multiplayer

• Made several improvements to party joining through the in-game Roster
  • Made an update to ensure that the mute icon is visible while in Matchmaking
  • Fixed an issue in Halo 4 where players could equip the same weapon as their primary and secondary weapons

General Campaigns

• Made several improvements to stat tracking for Halo: CE, Halo 2, Halo 3, and Halo 4
  • Made changes to Halo 3 and Halo 4 scoring to ensure that players are not penalized for destroying empty vehicles

General Menu

• Lowered the music volume level in multiplayer menus
  • Fixed an issue where friend emblems in roster would show up as default when exiting a game session
  • Made updates to UI and menus to improve multiplayer status messaging, such as when a player joins your lobby

Controller Layouts

• Made an update to the Halo 2 Anniversary “Legacy” Stick Layout

Stability

• Made stability improvements across multiple titles for campaign and multiplayer

^
چه عجب، یه آپدیت زیر 1 گیگ. :d
Improved matchmaking search success rates
یعنی ممکنه. (شکلک دعا، شکلک خود ادیتور کار نمیکنه. :d)
-------------
ویرایش:
Aaaaannnndddd...... Still Nothing... Again.... As Always :|
واقعا فکر نمیکردم به عنوان یه فن هیلو یه روز از "این بازی/سازنده ـش/مایکروسافت" انقدر ناامید بشم. :(
3 ماه از عرضه ی بازی گذشته، دریغ از یه حرکت مثبت از طرف سازنده.
واقعا برام جالبه بدونم اینا چیکار میکنن تو این همه وقت؟! چجوریه که مشکلات بزرگترین IP ـه مایکرو باید انقدر زیاد باشه و بعد از اینهمه وقت درست نشه؟!
بازی ای که میشه گفت حداقل 80% ـش بخش مولتی شه چرا باید انقدر تو این بخش لنگ بزنه؟!
ما که طرفداریم و قبلا مولتی رو تست کردیم و بالاخره با این قضیه کنار میایم، ولی کسی که برای اولین بار روی X1 خواسته این بازی رو تست کنه و بعد از این همه وقت نتونسته باشه یه دست بازی کنه قطعا به کل از بازی زده میشه.
مایکرو اگه سر این کالکشن طرفدار از دست نداده باشه، مطمئنا کسی رو هم به جمع طرفداران اضافه نکرده. :|

آخرین ویرایش:
^
چه عجب، یه آپدیت زیر 1 گیگ. :d

یعنی ممکنه. (شکلک دعا، شکلک خود ادیتور کار نمیکنه. :d)
-------------
ویرایش:
Aaaaannnndddd...... Still Nothing... Again.... As Always :|
واقعا فکر نمیکردم به عنوان یه فن هیلو یه روز از "این بازی/سازنده ـش/مایکروسافت" انقدر ناامید بشم. :(
3 ماه از عرضه ی بازی گذشته، دریغ از یه حرکت مثبت از طرف سازنده.
واقعا برام جالبه بدونم اینا چیکار میکنن تو این همه وقت؟! چجوریه که مشکلات بزرگترین IP ـه مایکرو باید انقدر زیاد باشه و بعد از اینهمه وقت درست نشه؟!
بازی ای که میشه گفت حداقل 80% ـش بخش مولتی شه چرا باید انقدر تو این بخش لنگ بزنه؟!
ما که طرفداریم و قبلا مولتی رو تست کردیم و بالاخره با این قضیه کنار میایم، ولی کسی که برای اولین بار روی X1 خواسته این بازی رو تست کنه و بعد از این همه وقت نتونسته باشه یه دست بازی کنه قطعا به کل از بازی زده میشه.
مایکرو اگه سر این کالکشن طرفدار از دست نداده باشه، مطمئنا کسی رو هم به جمع طرفداران اضافه نکرده. :|

منکه با مولتی مشکلی ندارم :-/

منکه با مولتی مشکلی ندارم :-/
میدونم داش سپهر، با Support ـه مایکرو که صحبت میکردم گفت یه عده مشکل دارن یه عده راحت وصل میشن. تو همینجا هم احسان راحت بازی میکنه. (یا چندتا دیگه از دوستان)
موضوع اینه که بازی از اول نباید این مشکلات رو میداشت که حالا بخوان هی پچ و آپدیت بدن تا برای اونایی که وصل نمیشه درست بشه. تازه بازم هیچی. :|
سر همین بتای H5G من مثه آب خوردن وصل میشدم و بازی میکردم. ولی TMCC......8-|
---------------
این (تو فروم xbox بود) یکی از همون مواردی که بالا در مورد از دست دادن طرفدار گفتم:
Halo MCC is still broken all to ****, but I just saved a lot of money on my netflix account by selling my xbox one.
ببین طرف دیگه چقدر قاطی کرده. :d

آخرین ویرایش:
سلام، اینجا دیدم بعضی از دوستان میگن که گرافیک اکثر جاهای بازی حتی از هیلو 4 هم بیشتره ولی من می خواستم بازی رو بخرم تیلر Gamespot video review رو که گرفتم 11 دقیقه دقیقا شرح میده هیچ کدوم به پای هیلو 4 نمیرسید و تو ذوق میزد...اگه واقعا درحد هیلو 4 بود بقیش حتما می خریدم، اگه تریلری چیزی دارید که میتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم

سلام، اینجا دیدم بعضی از دوستان میگن که گرافیک اکثر جاهای بازی حتی از هیلو 4 هم بیشتره ولی من می خواستم بازی رو بخرم تیلر Gamespot video review رو که گرفتم 11 دقیقه دقیقا شرح میده هیچ کدوم به پای هیلو 4 نمیرسید و تو ذوق میزد...اگه واقعا درحد هیلو 4 بود بقیش حتما می خریدم، اگه تریلری چیزی دارید که میتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم

گرافیک هیلو 2 منظورمون بود :d وگرنه هیلو 3 و 1 انچنان فرقی نکرده :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or