Xbox Halo: The Master Chief Collection

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:
پچ جدید اومده و مثل اینکه مشکلات سرور بر طرف شده :دی

https://www.halowaypoint.com/en-us/...-master-chief-collection-content-update-notes
همیشه خوش خبر باشی پسر. :bighug:
بالاخره اون آپدیتی که صحبتشو میکردیم اومد.
دیگه این دفعه شدیدا امید دارم درست بشه.
بریم واسه دانلود.
پ.ن. حجم آپدیت 690 مگ هست.

خب پا قدم ـم خوب بوده و بعد از 2 روز هیلو گرفتن انگار قراره مشکلات درست بشه:d
توی این 2 روز هرچقدر منتظر میموندم پیدا نمیکرد بد ضدحالی بود:|
راستی موسیقی این بازی شاهکاره شاهکار:x

عجله نکن. :|

:arrowd:

Same Here
رامین هم نتونسته وصل بشه.
در کل با تمام احترامی که واسه Halo قائلم ولی مجبور شدم خط اول امضام رو عوض کنم. :|
فکر کنم با این همه اپدیتی که کردی واسه این کالکشن اخرم نتونستی 1 دست درست بازی کنی اپدیت ها انگار اثر نداشت برات:|

مارشال جان مثه اینکه فقط تو با بازی مشکل داری من با همون اپدیت اولی تونستم چند دست مولتی بزنم :|
داش سپهر بالاتر گفتم رامین (rametzio) هم نتونسته وصل بشه + این دوستمون nima saifi
آره واسه یه سریا از همون آپدیتای اول درست شد ولی واسه بقیه مشکل باقی موند.
من معمولا بعد از هر آپدیت forum ـه Xbox رو چک میکنم ببینم اونوریا چی میگن، همیشه هم میبینم که بازم یه عده مشکل دارن و اعتراض میکنن.
به قول یکی از اونا: "میترسم وقتی درست بشه که دیگه کسی نباشه بخواد بازی کنه" :|
خلاصه که من دیگه رسما بیخیال مولتی ـه این بازی شدم. ترجیح میدم اعصاب خودمو خرد نکنم و از مولتی عناوین دیگه (مخصوصا هم TF ـی که با پینگ 300 هم راحت وصل میشه) لذت ببرم تا H5G بیاد.

داش سپهر بالاتر گفتم رامین (rametzio) هم نتونسته وصل بشه + این دوستمون nima saifi
آره واسه یه سریا از همون آپدیتای اول درست شد ولی واسه بقیه مشکل باقی موند.
من معمولا بعد از هر آپدیت forum ـه Xbox رو چک میکنم ببینم اونوریا چی میگن، همیشه هم میبینم که بازم یه عده مشکل دارن و اعتراض میکنن.
به قول یکی از اونا: "میترسم وقتی درست بشه که دیگه کسی نباشه بخواد بازی کنه" :|
خلاصه که من دیگه رسما بیخیال مولتی ـه این بازی شدم. ترجیح میدم اعصاب خودمو خرد نکنم و از مولتی عناوین دیگه (مخصوصا هم TF ـی که با پینگ 300 هم راحت وصل میشه) لذت ببرم تا H5G بیاد.
50 تومان خریدارم بازیتو ;;)

اوایل که بازی رو نداشتم و نمره ی گیم اسپات رو دیدم تعجب کردم و فکر کردم از روی لج نمره داده.
اما الان فلسفه ی نمره رو میفهمم.به امید مولتی, بازی رو گرفتم ولی تنها حسرتی که از بازی دارم همون مولتی ـه که اصلا 1 ثانیه هم جوین نمیشه:|
هر بازی دیگه ای رو راحت و بدون لگ بازی میکنم و بعید میدونم مشکل از نت ـم باشه.اینطور هم که معلومه اونوری ها هم مشکل دارن و کلا سرور بازی تعریفی نداره:|
حالا امیدوارم آپدیت ـی بیاد درست بشه چون من 5 روزه تحمل کردم و نسبت به مارشال هیچ ـه:d

اقا دیگه بیخودی به سرورای بازی گیر ندین! مشکلم به احتمال 90 درصد تهرانه!:d من خودم تهران یه دستم نتونستم هیلو یا فورزا هورایزن بازی کنم ولی شهرستان مثه هلو بازی میکنم.:d
مثلا رادنی هم شهرستانه از همون روز اول میتونست بازی کنه. خلاصه به نظرم کسایی خارج از تهران بازی رو بگیرن.:d

اگه این باشه که خیلی مسخره س.
:|:d
آخه یعنی چی با نت ـه تهران نشه؟!!!
بعد الان رامین اصفهان ـه. اونم نتونسته.
اونایی هم که تو فروم Xbox گفتن مشکل داشتن اکثرا خارجی بودن. اونا دیگه مشکلشون چی بوده؟!

لابد اصفهانم مثه تهران شلوغه دیگه.
:d ولی مشخصا این تهران یه چیزیش هست! مثلا یه بنده خدایی هست تو تهران که پینگش8 ـه با اروپا زیر 100 ولی تاحال یه دست نتونسته هیلو یا فورزا بزنه.
به نظرم دیگه قید انلاین رو کلا بزن اگه تا الان نتونستی یه دستم بازی کنی بعید میدونم بعدا هم بتونی.
ولی خداییش اگه بتای هیلو 5 رو بازی کرده باشید دیگه کالکشن ریاد چنگی به دل نمیزنه، بیخودی حرص نخور سرش.
:d

آخرین ویرایش:
اقا دیگه بیخودی به سرورای بازی گیر ندین! مشکلم به احتمال 90 درصد تهرانه!:d من خودم تهران یه دستم نتونستم هیلو یا فورزا هورایزن بازی کنم ولی شهرستان مثه هلو بازی میکنم.:d
مثلا رادنی هم شهرستانه از همون روز اول میتونست بازی کنه. خلاصه به نظرم کسایی خارج از تهران بازی رو بگیرن.:d
اگه این باشه که خیلی مسخره س. :|:d
آخه یعنی چی با نت ـه تهران نشه؟!!!
بعد الان رامین اصفهان ـه. اونم نتونسته.
اونایی هم که تو فروم Xbox گفتن مشکل داشتن اکثرا خارجی بودن. اونا دیگه مشکلشون چی بوده؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or