Halo: The Master Chief Collection در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
halo-3-580x334.jpg

Brad Sams یکی از اینسایدر های برند XOBX خبر از انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرم PC داده چند دقیقه قبل هم اکانت رسمی Xbox خبر از حضور این کالکشن در Inside Xbox بعدی داد که گمانی زنی ها برای انتشار این کالکشن بر روی PC رو به بالاترین حد خودش میرسونه

screenshot-twitter.com-2019.03.06-22-08-24.png

Halo: The Master Chief Collection PC reportedly 'close to release'

آخرین ویرایش:

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
شما که انقدر پول دم دستتونه ببینید آمازون شعور هم میفروشن کنار خریدای بعدیتون تهیه کنید که خیلی لازم دارید !
من اول آخرش درک نکردم چرا یه عده دارن به این خبر میتوپن ! این که همه بتونن یه عنوان رو تجربه کنن کجاش بده نمیدونم !
شما سعی کن حتما یکم روی دستور زبان فارسی و فهم متون فارسی کار کنی که شدیدا لنگ میزنی.
من یادم نمیاد که اصلا پز داده باشم. چیزی نیست که برام هیچ ارزشی داشته باشه حقیقتش. اگر هم بخوام وسیله بازی بخرم، حتما اول pc میخرم بعدش playstation.
من هم اصلا کاری به این خبر ندارم. حقیقتش من اصلا از halo خوشم نمیاد. okay?
تقریبا اکثر بازی های مورد علاقه م غیر tlou روی pc هستن. فکر کنم نابغه کبیر "پلتفروووووووووووووم" اصلا crpg بازی کرده باشه. من ایشون رو چند سالی هست میشناسم و تقریبا همه میدونن با اکانت فیک بیشتر دنبال ترول هست تا لذت بردن از بازی. حقیقتش بعید میدونم که اصلا سطح زبانش به crpg برسه. lool

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من چیزی که دیدم رو جواب دادم اگر کسی با لفظ بدی حرف بزنه دلیل نمیشه جواب اینجوری به شخص مقابل داده بشه و به به بگیم ! ادامه دادن همین بحثاس که کنسول وار قشنگ ایجاد میکنه ! بحث ترول کردن رو هیچ وقت درک نکردم چه وقتی که تو لست گیمرز ادمین بودم چه تو فروم بازیرایانه چه اینجا که الان فعالیت میکنم ! :|
من حرفی ندارم و دیگه ادامه نمیدم شما خودتم مشکل داری..............

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
من حرفی ندارم و دیگه ادامه نمیدم شما خودتم مشکل داری..............
دوست عزیز من چرا فکر میکنید همه مشکل دارن و فقط حق شماست ؟
هر بازی از مایکروسافت روی PC منتشر بشه داخل اکوسیستم خوده مایکروسافت بوده ( اتفاقا بهترین رفیقای من همشون ایکس باکس فن هستن فاصله بین ما نیست ) منم بشدت طرفدار مایکروسافت هستم با ویندوز مایکروسافت بزرگ شدم
بله من پی سی گیمر هستم و اومدن عناوین عالی مایکروسافت روی ویندوزش منو خوشحال میکنه و این یه مسئله شخصیه . منتها نمیدونم شما ها چرا هی گیر میدید به کسی که حتی اصلا شماهارو نمیشناسه جوابتونم نمیده
ممنون میشم منبعد کلا هیچ پستی از منو نقل قول نکنید
با تشکر
من ایشون رو چند سالی هست میشناسم و تقریبا همه میدونن با اکانت فیک بیشتر دنبال ترول هست تا لذت بردن از بازی. حقیقتش بعید میدونم که اصلا سطح زبانش به crpg برسه. lool
خیلی خوشحالم که منو شناختی بهتون تبریک میگم کشف بزرگی بود
کاش حداقل معنی کلمه نوب میدونستی چیه
داداش مجتبی Grey Warden و داداش علی Safety & Peace دوتا از بهترین قدیمی ترین دوستای من درین سایت هستن میتونی اطلاعات کاملی ازشون درمورد من بگیری
من حسادت بغض کینه شمارو درک میکنم اما بهتون توصیه میکنم قبل از اینکه به کسی لقب نوب بدید اول کمی فکر کنید بعد حرف بزنید . اینجوری داری خودتو کوچیک میکنی
مطمئن باش سه برابر سن تو پشت pc نشستم اون زمان که من rts شروع کردم تو هنوز به دنیا نیومده بودی

یه نصیحت دوستانه : وقتی تو جم یک نفرو نوب خطاب میکنی اول داری خودتو کوچیک میکنی مخصوصا که طرف مقابل اصلا جواب توهین هاتو هم نمیده
موفق باشی

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دوست عزیز من چرا فکر میکنید همه مشکل دارن و فقط حق شماست ؟
هر بازی از مایکروسافت روی PC منتشر بشه داخل اکوسیستم خوده مایکروسافت بوده ( اتفاقا بهترین رفیقای من همشون ایکس باکس فن هستن فاصله بین ما نیست ) منم بشدت طرفدار مایکروسافت هستم با ویندوز مایکروسافت بزرگ شدم
بله من پی سی گیمر هستم و اومدن عناوین عالی مایکروسافت روی ویندوزش منو خوشحال میکنه و این یه مسئله شخصیه . منتها نمیدونم شما ها چرا هی گیر میدید به کسی که حتی اصلا شماهارو نمیشناسه جوابتونم نمیده
ممنون میشم منبعد کلا هیچ پستی از منو نقل قول نکنید
با تشکر
من یبار به شما میگم و دیگه نمیگم شما pc گیمری واسه خودتی و نباید بیایی و هی کنسولا رو ترول کنی اینجوری میشی toxic و میری رو مخ بقیه هرکسی که بخواد انحصاری بازی کنه کنسول میخره نه اینکه بگه اینا واسه ما فایده نداشتن و مثل بچه ها منتظر شبیه سازی که هزار سال دیگم نمیاد باشه حله؟...............................

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
من یبار به شما میگم و دیگه نمیگم شما pc گیمری واسه خودتی و نباید بیایی و هی کنسولا رو ترول کنی اینجوری میشی toxic و میری رو مخ بقیه هرکسی که بخواد انحصاری بازی کنه کنسول میخره نه اینکه بگه اینا واسه ما فایده نداشتن و مثل بچه ها منتظر شبیه سازی که هزار سال دیگم نمیاد باشه حله؟...............................
چرا اینقدر عصبانی هستی ؟ اشتباه گرفتی . کمی ارامش خودتو حفظ کن
سایت ناظم داره مدیر داره شما خودتونو ناراحت نکنید موردی باشه خودشون رسیدگی میکنن

یاد بگیرید طرز فکر ادما به خودشون مربوطه . با کسی حال نمیکنی بزارش تو لیست سیاه بقیه ش دیگه بشما مربوط نیست
شب خوش

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
کونامی تو بازار موبایل الان عملا فقط داره از یوگی اوه دوال لینک پول در میاره... بقیه درآمدش از پاچینکو و این شر و ورهاست.
معلوم نیست دارن چه غلطی می کنن
پاچینکو چیه ؟
تو قسمت گالری تیکن ۷ هم چن تا ویدیو با این پسوند بود ؛ ولی هر چی سرچ کردم ، چیزی دستگیرم نشد
یه توضیح کامل بده لطفا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر