Halo : Reach

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
این حرفو نزن ای بابا هک چیه؟؟؟؟؟؟:-s:-s:-o:-o
هیچ کسی با هیچ روشی به جز glitch و این چیزا نمیتونه 2میلیاردتا credits داشته باشه. مگه اینکه یه 10 سالی بشینه 24 ساعت همش هیلو بزنه. روشهای glitch زیادی برا این بازی وجود داره که میشه باهاش حتی بیشتر از 2 میلیارد credits جمع کرد. من خودم روز و شب دارم بازیش میکنم ( به جز این هفته) هنوز به نیم میلیون هم نرسیده....:d
اینم از گیمر تگ من:
yousef1370

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
هیچ کسی با هیچ روشی به جز glitch و این چیزا نمیتونه 2میلیاردتا credits داشته باشه. مگه اینکه یه 10 سالی بشینه 24 ساعت همش هیلو بزنه. روشهای glitch زیادی برا این بازی وجود داره که میشه باهاش حتی بیشتر از 2 میلیارد credits جمع کرد. من خودم روز و شب دارم بازیش میکنم ( به جز این هفته) هنوز به نیم میلیون هم نرسیده....:d
اینم از گیمر تگ من:
yousef1370
بله اولا که 2 روش بیشتر وجود نداره یکیش با j tag دومیشم با کنسول های عادی هستش که باید یه تغیراتیرو رو گیمرتگت انجام بدی.ولی در کل اگه این سیستم رو رو بازی های معروف black ops -gers of war 3 راه بندازن عالی میشه چون تو محیط live ازبین میره گلیچ اون ها و رنک ها واقعی هستش من از خدام جلو گلیچ گرفته شه:p>:d<;;)>:)

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بله اولا که 2 روش بیشتر وجود نداره یکیش با j tag دومیشم با کنسول های عادی هستش که باید یه تغیراتیرو رو گیمرتگت انجام بدی.ولی در کل اگه این سیستم رو رو بازی های معروف black ops -gers of war 3 راه بندازن عالی میشه چون تو محیط live ازبین میره گلیچ اون ها و رنک ها واقعی هستش من از خدام جلو گلیچ گرفته شه:p>:d<;;)>:)

تو هکری حرف نباشه
عشقته که گلیتچ کنی
هر روز شاد و شنگول پیام میدی نمیدونم گلیتچ 2.1 بازی فلان.رنک فلان بازی هک شد:d

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سلام سلام
من شدیدا پایه firefight هستم بسیار به سه نفر دیگه نیاز داریم.
خود firefight زیرمجموعه ی عظیمی داره
اگرم میخواین custom game هم بسیار حال میده چندتا map جدید دانلود کردم واسش جون میده واسه slayer و jugernaut
گیمرتگم همون نام کاربریمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر